Niestety, ta okazja już wygasła
3-portowa ładowarka USB z QC3.0 @ Lidl
710° Zakończono

3-portowa ładowarka USB z QC3.0 @ Lidl

39,99złLidl Okazje
100
Zaktualizowano lut 18. 2019 (Opublikowano sty 11. 2019)

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

AKTUALIZACJA: Ponownie od 18.02. w Lidlu 3-portowa ładowarka USB z portem Qualcomm Quick Charge 3.0.

Dzięki @lpolityk wiadomo, że:
Napięcie / prąd wyjściowy:
- zielony port: Quick Charge 3.0: 3-12 V / maks. 3 A\;
- czarny port: 5 V / maks. 2,1 A
- łącznie 5A
Funkcja Quick Charge tylko przy wyłącznym używaniu portu QC 3.0 USB

Informacje częściowo ze strony, częściowo z obudowy.

Lidl daje aż 3 lata gwarancji i nie robi problemów ze zwrotami, jakby jednak nie trzymała parametrów.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
Gaderypoluki11/01/2019 21:58

To szukaj takich okazji na "allegro", a nie na pepperze...W czym Ty masz problem? Nie kupujesz, nie musisz komentować i krytykować.
Okazja na plus, 3 lata gwarancji i bezproblemowy zwrot pieniędzy jak coś
Jeśli chodzi o legendarną gwarancję Lidla, fajnie jest tylko przy wymianie. Pierwszy raz mieli mi coś naprawiać i jest z tym dramat, z komunikacją także. Prośby i groźby nie pomagają, na dniach idę do miejskiego rzecznika praw konsumenta. Także przestrzegam, jak Lidl to tylko zwrot.
Drogo ...
100 Komentarzy
Jeśli chodzi o legendarną gwarancję Lidla, fajnie jest tylko przy wymianie. Pierwszy raz mieli mi coś naprawiać i jest z tym dramat, z komunikacją także. Prośby i groźby nie pomagają, na dniach idę do miejskiego rzecznika praw konsumenta. Także przestrzegam, jak Lidl to tylko zwrot.
Drogo ...
Kupiłem smycz w lidlu, zepsuła się w niecały miesiąc. Kasę oddali bez wymówek, wystarczyło nie działa i paragon
Logo Qualcomm Quick charge wygląda jak oryginał
freelancer11/01/2019 21:39

Ale "na miejscu"


Dokładnie i jak się okaże, że coś nie tak to pieniądze zwrócone. Ładowarek nikt nie naprawia, więc zwrot będzie bezproblemowy.
ciekawe czy piszczy jak ładuje
kwasu11/01/2019 21:41

Kupiłem smycz w lidlu, zepsuła się w niecały miesiąc. Kasę oddali bez wymów …Kupiłem smycz w lidlu, zepsuła się w niecały miesiąc. Kasę oddali bez wymówek, wystarczyło nie działa i paragonA jak ładowarka "wypali" telefon to też oddadzą kasę ? oczywiście wiem że nie, dlatego mam opory przed podłączaniem ładowarek z niewiadomego pochodzenia, bo dyskonty przeważnie sprzedają bylejaki sprzęt, na chińskie noname nadrukowują swoje logo, wiem że są to czasami porządne rzeczy, sam mam od nich wiele takich, ale niejedna już byle jaka ładowarka uszkodziła 30 razy droższy telefon
freelancer11/01/2019 21:39

Ale "na miejscu"


To szukaj takich okazji na "allegro", a nie na pepperze...
Wygląda solidnie. Można śmiało ładować podczas nieobecności w domu.
Gaderypoluki11/01/2019 21:58

To szukaj takich okazji na "allegro", a nie na pepperze...


Aha... masz jeszcze jakieś ciekawsze "mondrości"? Podziel się z nami na pepperku majfrendzie
Edytowane przez: "freelancer" sty 15. 2019
Gaderypoluki11/01/2019 21:58

To szukaj takich okazji na "allegro", a nie na pepperze...W czym Ty masz problem? Nie kupujesz, nie musisz komentować i krytykować.
Okazja na plus, 3 lata gwarancji i bezproblemowy zwrot pieniędzy jak coś
Moja markowa i wypasiona od Samsunga S9 już wieczorem miała problemy z ładowaniem, a była to nówka sztuka prosto z pudełka nawet nie działa 24H. Dyskotekę robiła na smartfonach ładowala i rozłączania i znowu ładowala i... 😁
freelancer11/01/2019 22:01

Aha... masz jeszcze jakieś ciekawsze "mondrości"? Podziej się z nami na pe …Aha... masz jeszcze jakieś ciekawsze "mondrości"? Podziej się z nami na pepperku majfrendzie


Mądrości mam więcej niż myślałeś przed swoim komentarzem do mnie ...
To, że jest na miejscu nie oznacza, że jest to super okazja ... sam kupiłem odkurzacz xiaomi w Polsce i z Polską gwarancją ..było drożej... ale to była dobra okazja, za to jak masz wychwalac ładowarkę, a konkretnie ten model bym dal za nią 40 zł to wybacz ale grzecznie Ci napisałem, że "drogo" bez wycieczek do Ciebie i Twoich "mondrosci"..
Gaderypoluki5 min

Mądrości mam więcej niż myślałeś przed swoim komentarzem do mnie ... To, ż … Mądrości mam więcej niż myślałeś przed swoim komentarzem do mnie ... To, że jest na miejscu nie oznacza, że jest to super okazja ... sam kupiłem odkurzacz xiaomi w Polsce i z Polską gwarancją ..było drożej... ale to była dobra okazja, za to jak masz wychwalac ładowarkę, a konkretnie ten model bym dal za nią 40 zł to wybacz ale grzecznie Ci napisałem, że "drogo" bez wycieczek do Ciebie i Twoich "mondrosci"..


Wszystko zależy od tego, czy komuś się chce czekać kilka tygodni/miesięcy na znańszą z Chin trochę taniej (licząc na jej bezawaryjność i nie odsyłanie z powrotem) i jakie konkretne będzie mieć wartości pozostałych dwóch portów, bo jak >2A to wcale nie tak drogo od razu jak na 3 porty w tym 1 z QC3.0
Diabeł45 min

Jeśli chodzi o legendarną gwarancję Lidla, fajnie jest tylko przy wy …Jeśli chodzi o legendarną gwarancję Lidla, fajnie jest tylko przy wymianie. Pierwszy raz mieli mi coś naprawiać i jest z tym dramat, z komunikacją także. Prośby i groźby nie pomagają, na dniach idę do miejskiego rzecznika praw konsumenta. Także przestrzegam, jak Lidl to tylko zwrot.


Potwierdzam. Zepsuło mi się takie coś do gotowania na parze dla dzieci. Poszedłem oddać to niech Pan zgłosi online kurier zabierze. Czekam tydzień nic, ponaglam nic. Po tygodniach czekania na kontakt od serwisu zaniosłem do sklepu i nie było gadki. Po kolejnych dwóch tygodniach odezwał się serwis o to zgłoszenie online żeby im zdjęcie tabliczki wysłać. Zlałem typa, pominę że dane z tabliczki podałem składając reklamację. Sprawa skończyła się po 2msc zwrotem kasy. Taka to gwarancja.
Diabeł11/01/2019 21:37

Jeśli chodzi o legendarną gwarancję Lidla, fajnie jest tylko przy wy …Jeśli chodzi o legendarną gwarancję Lidla, fajnie jest tylko przy wymianie. Pierwszy raz mieli mi coś naprawiać i jest z tym dramat, z komunikacją także. Prośby i groźby nie pomagają, na dniach idę do miejskiego rzecznika praw konsumenta. Także przestrzegam, jak Lidl to tylko zwrot.widocznie miałeś pecha. Ja osobiście nie narzekam na gwarancję w lidlu, w ostatnie wakacje kupiłem tam sandały - po paru miesiącach użytkowania (czyli cale wakacje) pękły podeszwy - oddałem, pełny zwrot pieniędzy:)
Za taka cene to mozna juz miec firmowa, sprawdzona z Chin pepper.pl/pro…385
qba1239 min

widocznie miałeś pecha. Ja osobiście nie narzekam na gwarancję w lidlu, w o …widocznie miałeś pecha. Ja osobiście nie narzekam na gwarancję w lidlu, w ostatnie wakacje kupiłem tam sandały - po paru miesiącach użytkowania (czyli cale wakacje) pękły podeszwy - oddałem, pełny zwrot pieniędzy:)


O tym piszę zarówno ja, jak i użytkownik wyżej. Zwrot ok, wymiana czy naprawa to męka.
cebulasty11/01/2019 22:44

Za taka cene to mozna juz miec firmowa, sprawdzona z Chin …Za taka cene to mozna juz miec firmowa, sprawdzona z Chin https://www.pepper.pl/promocje/adowarka-blitzwolf-bw-s6-30w-2-porty-qc30-24a-929-131385


BlitzWolf to marka własna Bangood, jak i DIGOO, możemy się licytować, która lepsza a która gorsza. Nie każdy chcę czekać ponad miesiąc, jak ma pod ręką możliwość nabycia, sprawdzenia i jak coś nieprzypasi to zwrot.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst