3 pizze w cenie 1 dla posiadaczy karty Visa
219°Zakończono

3 pizze w cenie 1 dla posiadaczy karty Visa

6
maj 30. 2016
Warunki oferty:

Oferta dotyczy małych i średnich pizz z min. 2 składnikami.Minimalna kwota zamówienia w dostawie to 21 zł.Kod Oferty można realizować przy zamówieniu telefonicznym oraz w restauracji.Dostawa gratis na terenie całej strefy dostaw danego lokalu.Oferta jest ważna we wszystkich lokalach Telepizza z wyjątkiem lokali w następujących miastach:
Nakło, Kościerzyna, Tuchola, Oława, Wyszków.Kod Oferty może zostać wykorzystany przez okres 14 dni kalendarzowych od momentu
otrzymania Kodu Oferty na numer telefonu lub adres email wskazany przez Uczestnika.Uczestnik Promocji w ciągu 24 h godzin może zrealizować maksymalnie
10 Kodów Oferty w jednej restauracji.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Żart, akurat u mnie w Tucholi musi być promocja nieważna
Mateusz.Bartosikmaj 30. 2016

Żart, akurat u mnie w Tucholi musi być promocja nieważna


Mała pizza z telepizzy jest wielkości pizzerki. Cenią ją sobie na ok 20zł, co jest poprostu kpiną.
Zbanowany
słaba pizzeria
Raz w życiu jadłem Telepizzę, w dodatku tylko przez wygraną w konkursie. Była to najgorsza pizza, jaką mogłem sobie wyobrazić. Ciasto byle jakie, bez smaku, sera co kot napłakał, a tzw. mięso "gyros" trzymali w lodówce chyba kilka tygodni. Masakra.
Vister81maj 30. 2016

Raz w życiu jadłem Telepizzę, w dodatku tylko przez wygraną w konkursie. By …Raz w życiu jadłem Telepizzę, w dodatku tylko przez wygraną w konkursie. Była to najgorsza pizza, jaką mogłem sobie wyobrazić. Ciasto byle jakie, bez smaku, sera co kot napłakał, a tzw. mięso "gyros" trzymali w lodówce chyba kilka tygodni. Masakra.


Sam pomysł na zamawianie pizzy z 'gyrosem' też niczego sobie. Włoch się w łóżku przewraca.
vvieniomaj 30. 2016

Sam pomysł na zamawianie pizzy z 'gyrosem' też niczego sobie. Włoch się w … Sam pomysł na zamawianie pizzy z 'gyrosem' też niczego sobie. Włoch się w łóżku przewraca.


Czepiasz się. Była za darmo, a nic ciekawszego nie widziałem w tym ich bogatym menu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy