Niestety, ta okazja już wygasła
3-osiowy gimbal Zhiyun Crane 2 @Komputronik
158° Zakończono

3-osiowy gimbal Zhiyun Crane 2 @Komputronik

1.499zł1.929zł-22% Darmowa dostawa DarmowaKomputronik Okazje
Edytor6
158° Zakończono
3-osiowy gimbal Zhiyun Crane 2 @Komputronik
lip 7. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

3-osiowy gimbal Zhiyun Crane 2 za 1499 zł w Komputroniku. Dostawa jest darmowa.
CRANE 2 to pierwszy na świecie 3-osiowy stabilizator obrazu z kontrolą ostrości. Został zaprojektowany z myślą o lustrzankach. Dzięki najnowszemu oprogramowaniu Zhiyun oferuje wyróżniającą wydajność w porównaniu z większością dostępnych na rynku stabilizatorów. Gimbal oferuje aż 360° obrotu na każdej z trzech osi. CRANE 2 jest wyposażony w pionierską 32-bitową technologię sterowania równoległego MCU, która oferuje 100% wzrost szybkości reakcji w stosunku do Crane 2017. Jego najnowocześniejszy system kompensacji położenia i niezrównana wydajność znacznie zapobiegają drganiu.

Każda oś jest w stanie zarejestrować zmianę położenia, a następnie ją skorygować z dokładnością do 0,01 stopnia w ciągu 0,25 milisekundy. Jest to w tej chwili wynik nieosiągalny dla konkurencji. W gimbalu wykorzystano zasilanie za pomocą 3 akumulatorów 18650, zapewniających czas pracy do nawet 18 godzin. Funkcja ładowania w czasie rzeczywistym umożliwi zasilanie aparatu z gimbala podczas pracy. Wyposażony w funkcję Follow Focus (tylko Canon) i panel sterowania służący do regulacji różnych funkcji aparatu.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Świetny sprzęt, ale dla nielicznych z uwagi na zastosowanie i przede wszystkim cenę
Swoją drogą ma ktoś może jakiegoś update aplikacji bądź samego oprogramowania do tego modelu Xiaomi
?
VINCENZO07/07/2020 10:51

Świetny sprzęt, ale dla nielicznych z uwagi na zastosowanie i przede w …Świetny sprzęt, ale dla nielicznych z uwagi na zastosowanie i przede wszystkim cenęZ udźwigiem 3kg to sprzęt ewidentnie pod profesjonalne, duże i drogie aparaty. Dla zawodowca to żaden wydatek, a i dla zwykłych konsumentów nie będzie to jakaś zaporowa kwota. Stać cię na aparat za 5-10k zł, to 1.5k za gimbal nie jest jakąś wygórowaną ceną.
Edytowane przez: "Tarec" lip 7.
Pomyśleć że ja swojego kupowałem za prawie 3 koła :-D
ironik07/07/2020 12:20

Pomyśleć że ja swojego kupowałem za prawie 3 koła :-D


I jak opinia? Łatwo się kalibruje? Zapamiętuje ustawienia, czy jak na filmiku wyżej resetują się za każdym razem?
Edytowane przez: "Tarec" lip 7.
Tarec07/07/2020 15:53

I jak opinia? Łatwo się kalibruje? Zapamiętuje ustawienia, czy jak na fi …I jak opinia? Łatwo się kalibruje? Zapamiętuje ustawienia, czy jak na filmiku wyżej resetują się za każdym razem?


Ja jestem mega zadowolony. Ale po necie krążą bardzo skrajne opinie. Możliwe że kuleje kontrola jakości i egzemplarze są lepsze i gorsze, a ja akurat trafiłem na ten lepszy, bo od 2+ lat szczerze mówiąc nigdy mnie nie zawiódł. No i druga sprawa to jeszcze technika pracy. Ja się "wychowałem" na steadicamach, więc technika jako tako opanowana, ale w żadnym razie nie powiedziałbym, że jakikolwiek gimbal to urządzenie samograj, które byle jak weźmiesz i zrobi kinowe ujęcia :-)
Co do pytania - nic mi się nie resetuje ani świruje ani nic.
Edytowane przez: "ironik" lip 7.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst