Niestety, ta okazja już wygasła
3 miesiące Tidal'a w jakości HiFi za darmo
674° Zakończono

3 miesiące Tidal'a w jakości HiFi za darmo

16
maj 30. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Choć w Polsce jest dostępna możliwość aktywacji Tidala na trzy miesiące Premium, w społeczności Pepperowiczów można znaleźć osoby wstawiające oferty audiofilskich słuchawek w promocyjnej cenie. Właśnie dla was skierowana jest ta promocja, drodzy rodacy cebularze.

Aby uzyskać darmowe trzy miesiące Premium w jakości HiFi, należy postępować według tego poradnika, który napisałem sam.

Do rzeczy:
1. Odinstalowujemy Tidala, bo może powodować problemy.
2. Ściągamy darmową aplikację CapTune, do której prowadzi link z okazji, jednak dla pewności nie otwierajcie jej przed krokiem 4.
2. Zakładamy konto e-mail, bo żaden z Pepperowiczów nie jest na tyle głupi, by używać dziesięciominutowego adresu, by rejestrować na nim konto, które wymaga numeru karty.
3. Ściągamy z Play Store darmowego VPNa TunnelBear, na którym tuż po rejestracji mamy 500 mb transferu, dzięki któremu będziemy mogli wziąć udział w promocji, wykopując tunel z Polski do Wielkiej Brytanii.
4. Upewniamy się, że mamy połączenie z UK i odpalamy aplikację CapTune. Wchodzimy w ustawienia i pod zakładką Streaming Services, klikamy na Tidal. Powinna pokazać się wam witryna, że możecie skorzystać z trzech miesięcy premium, jednak zwróćcie uwagę w jakiej walucie. Koniecznie muszą być funty, inaczej nie przejdzie.
5. Rejestrujecie konto, podając dane ze swojej karty (ja skorzystałem z Revoluta).
6. Teraz możecie usunąć CapTune, TunnelBear i zainstalować Tidala.
7. W ustawieniach anulujecie subskrypcję, ciesząc się dźwiękiem przełykania śliny ulubionego artysty na swoich słuchawkach za 2k.

Dowód na to, że działa:
45055-z5qu1.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

16 Komentarzy
Do kiedy trwa promocja?
Avatar
Usunięty34125
@kalesony Mega proposy za opisanie tej okazji. Musiałem napisać komentarz bo plusik to za mało.
Na iOS już nieaktualne
Wchodze tam w tidal settings i nie ma nic o darmowych 3 msc.
mi dziala na ios

Dzięki działa!!!
Sterrn30/05/2017 17:54

Wchodze tam w tidal settings i nie ma nic o darmowych 3 msc.


Nie wiem czy to coś pomoże, ale w moim telefonie, język systemowy ustawiony mam na angielski. Warto spróbować. Info o darmowym okresie próbnym powinno być widoczne na ekranie po kliknięciu. Ustawiłeś VPNa?

valdman. :
Do kiedy trwa promocja?

Trudno powiedzieć, sam zastanawiałem się nad tym czy warto zaaktywować już teraz, skoro Spotify i Play Music dodało swoje oferty. Wiem jedynie, że trwa od niecałego roku. Sennheiser'owi chyba nie zależało na tym, by nabrała rozgłosu.
Edytowane przez: "kalesony" maj 30. 2017
kalesonymaj 30. 2017

Nie wiem czy to coś pomoże, ale w moim telefonie, język systemowy us …Nie wiem czy to coś pomoże, ale w moim telefonie, język systemowy ustawiony mam na angielski. Warto spróbować. Info o darmowym okresie próbnym powinno być widoczne na ekranie po kliknięciu. Ustawiłeś VPNa?valdman. :Do kiedy trwa promocja?Trudno powiedzieć. Wiem jedynie, że trwa od niecałego roku. Sennheiser'owi chyba nie zależało na tym, by nabrała rozgłosu.Już sobie poradziłem jednakże, nie wyskoczyło mi okienko po wejściu w tamte ustawienia a dopiero w momencie kiedy naciśnałem: Tap to login to tidal. Wtedy mi wyskoczyło te okienko i reszta tak jak w twoim poradniku.

Dzięki! Wielki +
toto30/05/2017 17:59

mi dziala na iosZgadza się - na iOs też poszło:) Dzięki!
Działa na ios też tylko trzeba się upewnić ze ma się transfer z UK.
Edytowane przez: "CebulaMaker" maj 31. 2017
Pewnie spadnie na mnie teraz hejt, ale taka propozycja to nawet już nie cebula tylko zwykłe buractwo. Nie żebym się bawił w strażnika moralności, ale ludzie miejcie tę odrobinę godności - skoro promocja jest dla UK, to zostawmy to UK.
kreve31/05/2017 02:18

Pewnie spadnie na mnie teraz hejt, ale taka propozycja to nawet już nie …Pewnie spadnie na mnie teraz hejt, ale taka propozycja to nawet już nie cebula tylko zwykłe buractwo. Nie żebym się bawił w strażnika moralności, ale ludzie miejcie tę odrobinę godności - skoro promocja jest dla UK, to zostawmy to UK.


Jak będę w UK to zamówię promocje dla Polaków 30 dni za darmo
kreve31/05/2017 02:18

Pewnie spadnie na mnie teraz hejt, ale taka propozycja to nawet już nie …Pewnie spadnie na mnie teraz hejt, ale taka propozycja to nawet już nie cebula tylko zwykłe buractwo. Nie żebym się bawił w strażnika moralności, ale ludzie miejcie tę odrobinę godności - skoro promocja jest dla UK, to zostawmy to UK.


Nie świruj, cebula to cebula a Tidal nie zbiednieje
Testowalem tidala rok temu i zauwazylem, ze przy przelaczaniu piosenek musze czekac az sie zbuforuje. Na spotify piosenka wlacza sie praktycznie od razu. Dodam, ze na spotify slucham w jakosci "extreme". Ktos ma podobnie?
Andrzej90maj 31. 2017

Testowalem tidala rok temu i zauwazylem, ze przy przelaczaniu piosenek …Testowalem tidala rok temu i zauwazylem, ze przy przelaczaniu piosenek musze czekac az sie zbuforuje. Na spotify piosenka wlacza sie praktycznie od razu. Dodam, ze na spotify slucham w jakosci "extreme". Ktos ma podobnie?


Tylko, że piosenka w bezstratnym formacie waży kilkanaśćie razy więcej niż nawet extreme na spotify - przy odsłuchu czuć wyraźną różnicę.
Sylwester.Sienkiewiczmaj 31. 2017

Nie świruj, cebula to cebula a Tidal nie zbiedniejeŻe nie zbiednieje, to taki typowy powód zagłuszania przed samym sobą faktu że to mimo wszystko oszukiwanie. Sorry
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od kalesony. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst