300°
Zakończono
3 miesiące Spotify Premium (dla kont, które wykorzystały darmowy okres, lub korzystały z premium!)
3 miesiące Spotify Premium (dla kont, które wykorzystały darmowy okres, lub korzystały z premium!)
  1. Spotify Okazje
  2. RTV/AGD/FOTO
Kategorie
  1. RTV/AGD/FOTO

3 miesiące Spotify Premium (dla kont, które wykorzystały darmowy okres, lub korzystały z premium!)

Pepper
Jeśli posiadacie konto Spotify, na którym wykorzystaliście już darmowy 30 dniowy okres premium, lub nie przedłużyliście abonamentu - możecie skorzystać z nowej promocji dla powracających użytkowników i wykupić 3 miesiące w cenie 1 - za 19,99zł.

Niestety - jeśli aktualnie posiadacie konto premium to nie skorzystacie z promocji.

Pamiętajcie aby przed końcem anulować subskrypcję - Spotify ma automatyczne odnawianie ;).

Warunki "Oferty ponownego zaangażowania" znajdziecie tutaj


11 Komentarzy

A jak ktoś nie ma w ogóle konta albo chcę migrować listy to na pepperze jest oferta 0,99 za 3 miesiące

Autor Pepper

A jak ktoś i tak kupuje co miesiąć premium, to warto porzucić automatyczne odnawianie i kupić 3 miesiące w cenie 1

A jak ktos ma dużą rodzinę to też są tam fajne zniżki

Czyli jak dziś anuluję subskrypcję to w momencie gdy wygaśnie ( piszą, że 28.05 ) będę mógł powrócić na warunkach 0,99 zł za 19,99 ?
gdzie jest info, że promo działa dla powracających?

DamianoMaj 23.

Czyli jak dziś anuluję subskrypcję to w momencie gdy wygaśnie ( piszą, że 28.05 ) będę mógł powrócić na warunkach 0,99 zł za 19,99 ? gdzie jest info, że promo działa dla powracających?0,99 tylko dla nowych kont

Autor Pepper

@Damiano Na to wygląda - "Niniejsza Oferta ponownego zaangażowania jest ograniczona do użytkowników posiadających subskrypcję usługi Premium lub Unlimited przed datą podaną w ofercie. Jeżeli użytkownik rozpocznie subskrypcję usługi Premium lub Unlimited w podanym dniu lub po tej dacie, nie będzie podlegał niniejszej Ofercie ponownego zaangażowania. Obecni abonenci Spotify Premium również nie podlegają Ofercie ponownego zaangażowania. Usługa Spotify może być niedostępna na niektórych urządzeniach osobistych. Karty przedpłacone ani karty upominkowe Spotify nie mogą być wykorzystane jako formy płatności w celu pokrycia kosztów tej oferty.

Dostępna jest ograniczona liczba Ofert ponownego zaangażowania, do wyczerpania zasobów. Niniejsza Oferta ponownego zaangażowania wygasa i musi zostać zrealizowana przed reklamowaną datą. Spotify zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia niniejszej Oferty ponownego zaangażowania w dowolnym czasie i z dowolnego powodu. Po takim zakończeniu firma Spotify nie będzie zobowiązana do realizacji żadnych dalszych Ofert ponownego zaangażowania." Przy czym nigdzie ta data nie jest podana więc z tego co rozumiem - powinno działać. Tutaj masz całe warunki spotify.com/pl/…er/

Dobra oferta akurat na wakacje.

"Niniejsza Oferta ponownego zaangażowania jest ograniczona do użytkowników posiadających subskrypcję usługi Premium lub Unlimited przed datą podaną w ofercie. Jeżeli użytkownik rozpocznie subskrypcję usługi Premium lub Unlimited w podanym dniu lub po tej dacie, nie będzie podlegał niniejszej Ofercie ponownego zaangażowania." - jaka to jest data? Bo premium kończy mi się 10 czerwca i się zastanawiam czy anulować i brać to?

Autor Pepper

@lostboy nie podali daty, więc ciężko powiedzieć.

Czy ta promocja jeszcze obowiązuje? Po kliknięciu w premium powinno od razu być napisane, że 3m za 19.99 PLN, czy objawia się to w jakiś inny sposób?

Cebulancze 6. 2016

Czy ta promocja jeszcze obowiązuje? Po kliknięciu w premium powinno od r …Czy ta promocja jeszcze obowiązuje? Po kliknięciu w premium powinno od razu być napisane, że 3m za 19.99 PLN, czy objawia się to w jakiś inny sposób?


Przed chwilą miałem w spotify reklamę tego więc wydaje się, że jeszcze obowiązuje. Jak kliknąłem w aplikacji spotify na komputerze na "Upgrade" to pokazało, że mogę kupić dostęp na 3 mc za 19.99 a później za 19.99/mc monosnap.com/fil…Pwa
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst