Niestety, ta okazja już wygasła
3 darmowe motywy WordPress od themeforest.net (listopad 2020)
1146° Zakończono

3 darmowe motywy WordPress od themeforest.net (listopad 2020)

ZA DARMO405,25zł
43
1146° Zakończono
3 darmowe motywy WordPress od themeforest.net (listopad 2020)
paź 4. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Odbiór jest bezpłatny do 2 grudnia 23:59.
Aby pobrać motywy, musisz zalogować się do serwisu i zjechać na dół strony (Sign in to download for free
304928.jpg).
Cena wyjściowa wyliczona z cen podanych w linku z okazji.1) Antidote - Health & Medical WordPress Theme - został stworzony z myślą o wszystkich działach sektorów zdrowia i wzmocniony setkami funkcji. Możesz łatwo zbudować klinikę, lekarza, zdrowie, urodę, produkty zdrowotne, szpital, medycynę, jogę, Wellness, Dentitst, opiekę zdrowotną, masaż, stomatologię, koronawirusa i inne strony internetowe w oparciu o WordPress. Wszystkie części, które wchodzą w skład szablonu, są kompatybilne ze skrótem WordPress i strukturą WPBakery Page Builder. Dlatego możemy obiecać, że nie napotkasz żadnych niespodzianek podczas budowania dowolnej strony, którą sobie wyobrażasz. Wszystkie strony w temacie Andidote Medical są zbudowane za pomocą skrótów, które zawierają setki właściwości i możesz łatwo zbudować dowolną liczbę różnych stron.

304928.jpg
2) Royal to czysty i nowoczesny jednostronicowy motyw WordPress zbudowany w oparciu o platformę Bootstrap. Jest niezwykle elastyczny z mnóstwem fajnych opcji i funkcji. Jest idealny dla firm, nadaje się do każdego rodzaju działalności i jest dostosowany do wszelkich potrzeb. Każdy szczegół jest starannie zaprojektowany i wykonany, aby zapewnić płynne i wspaniałe wrażenia użytkownika.

304928.jpg
3) Sentobar - motyw, ktory może być używany do fryzjera, salonu fryzjerskiego, projektowania tatuaży, strzyżenia, projektowania włosów i mody. Sentobar ma 3 warianty domu. Sentobar jest dobrze zorganizowany i bardzo łatwy do dostosowania. Sentobar to lepszy sposób na zaprezentowanie i wypromowanie swojego fryzjera, salonu fryzjerskiego, tatuażu, strzyżenia, stylizacji włosów i sklepu z modą. Sentobar jest w pełni responsywny. Cokolwiek przeglądasz z tabletu mobilnego lub komputera stacjonarnego / laptopa, Sentobar będzie pasował do wszystkich rozmiarów ekranu. Sentobar ma wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić witrynę w ciągu najbliższych kilku godzin!

304928.jpg
Aktualizacje społecznościowe
43 Komentarze
Prześlij Komentarz