2x2,25l Coca-Cola, Fanta, Sprite @ Delikatesy Centrum
98°Zakończono

2x2,25l Coca-Cola, Fanta, Sprite @ Delikatesy Centrum

6
maj 27. 2016
Coca-Cola, Fanta, Sprite 2x2,25l za 6,75zł, czyli 1,50 zł/l.

Delikatesy Centrum, 27.05.2016-01.06.2016.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
w biedrze jest cały czas 2x2l za 4,19zł i jakoś szczególnego zainteresowania nie widać bo zalega na regale już dobry miesiąc. To i tak za wysoka cena za wodę z cukrem.
Ale żeby poświęcić 5 sekund i sprawdzić ceny w innych sklepach to już się @epol-owi nie chciało. Kiedy w końcu pojawi się jakiś admin lub osoba zatwierdzająca wrzutki? Super oferta, ch*j ze w bierze 1/3 taniej. Ludzie nie mają w domach słowników i nie wiedzą co oznacza słowo PROMOCJA?
thompsonmaj 28. 2016

Ale żeby poświęcić 5 sekund i sprawdzić ceny w innych sklepach to już się @ …Ale żeby poświęcić 5 sekund i sprawdzić ceny w innych sklepach to już się @epol-owi nie chciało. Kiedy w końcu pojawi się jakiś admin lub osoba zatwierdzająca wrzutki? Super oferta, ch*j ze w bierze 1/3 taniej. Ludzie nie mają w domach słowników i nie wiedzą co oznacza słowo PROMOCJA?Biorąc pod uwagę, że u mnie w sklepiku pod blokiem jeden taki napój jest za 5,50zł, a delikatesy mam dużo bliżej niż biedronkę to dla mnie jest promocja.

Tym bardziej że tutaj można kupić 2 RÓŻNE napoje.
admin
thompsonmaj 28. 2016

Ale żeby poświęcić 5 sekund i sprawdzić ceny w innych sklepach to już się @ …Ale żeby poświęcić 5 sekund i sprawdzić ceny w innych sklepach to już się @epol-owi nie chciało. Kiedy w końcu pojawi się jakiś admin lub osoba zatwierdzająca wrzutki? Super oferta, ch*j ze w bierze 1/3 taniej. Ludzie nie mają w domach słowników i nie wiedzą co oznacza słowo PROMOCJA?Trochę wyrozumiałości: "Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od epol."
Jeżeli są podstawowe dane to wg regulaminu moderator nie ma podstaw usunięcia okazji. Oceny jej jakości dokonują użytkownicy głosując na nią.

Cadmaj 28. 2016

Trochę wyrozumiałości: "Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od e … Trochę wyrozumiałości: "Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od epol."Jeżeli są podstawowe dane to wg regulaminu moderator nie ma podstaw usunięcia okazji. Oceny jej jakości dokonują użytkownicy głosując na nią.no i własnie ta strona jest idiotyczna, bo wrzucane są rzeczy które albo są droższe niż w innych sklepach albo jakaś totalna cebula...i dlatego potrzebna jest osoba ktora bedzie wszystkie te idiotyczne wrzutki kasować, dzięki temu stroną będzie miała jakąś jakość, bo w tej chwili to jest żenada....

Leonidas946 godz., 27 minBiorąc pod uwagę, że u mnie w sklepiku pod blokiem jeden taki napój jest za 5,50zł, a delikatesy mam dużo bliżej niż biedronkę to dla mnie jest promocja.Tym bardziej że tutaj można kupić 2 RÓŻNE napoje.

no wiesz. idąc twoim tokiem rozumowania to dla australijczyka to taka cola to hiper promocja jak u nich kosztuje 3euro. Ale chyba nie o to chodzi. To, że ktoś mieszka na wiosce czy miejscu gdzie jest jeden osiedlowy sklepik nie ma nic do rzeczy. no i tłumaczenie że do sklepiku masz dużo bliżej też nie ma nic do rzeczy...
thompsonmaj 28. 2016

no i własnie ta strona jest idiotyczna, bo wrzucane są rzeczy które albo s … no i własnie ta strona jest idiotyczna, bo wrzucane są rzeczy które albo są droższe niż w innych sklepach albo jakaś totalna cebula...i dlatego potrzebna jest osoba ktora bedzie wszystkie te idiotyczne wrzutki kasować, dzięki temu stroną będzie miała jakąś jakość, bo w tej chwili to jest żenada....Leonidas946 godz., 27 minBiorąc pod uwagę, że u mnie w sklepiku pod blokiem jeden taki napój jest za 5,50zł, a delikatesy mam dużo bliżej niż biedronkę to dla mnie jest promocja.Tym bardziej że tutaj można kupić 2 RÓŻNE napoje.no wiesz. idąc twoim tokiem rozumowania to dla australijczyka to taka cola to hiper promocja jak u nich kosztuje 3euro. Ale chyba nie o to chodzi. To, że ktoś mieszka na wiosce czy miejscu gdzie jest jeden osiedlowy sklepik nie ma nic do rzeczy. no i tłumaczenie że do sklepiku masz dużo bliżej też nie ma nic do rzeczy...


ale w biedzie masz tylko cole, a tu masz fante sprite czy cole zero, których w biedzie nie kupisz w promo :P przynajmniej ja nie widziałam u siebie.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od epol. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy