Niestety, ta okazja już wygasła
2x taśma LED Osram Smart+ Flex | 180 cm Apple Homekit
171° Zakończono

2x taśma LED Osram Smart+ Flex | 180 cm Apple Homekit

114,95zł450zł-74% 29,95zł iBOOD Okazje
29
171° Zakończono
2x taśma LED Osram Smart+ Flex | 180 cm Apple Homekit
lis 18. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

2x taśma LED Osram Smart+ Flex | 180 cm | RGBWOświetlenie w domu jest niezbędne. Ale czasami po prostu oczekujesz od lamp nieco więcej niż te standardowe odcienie ciepłej lub zimnej bieli. Światło, które wprowadza więcej kolorów i atmosfery do Twojego domu i które możesz dostosować w jednej chwili. Najlepiej własnym głosem. W takich przypadkach szukasz taśm LED Smart+ Flex firmy Osram.

Dwie taśmy, wiele opcjiTaśmy LED Smart+ Flex są samoprzylepne, mogą być skracane, można je ze sobą łączyć i są wyposażone w diody LED RGBW. Do 6 metrów długości. Nawet sam możesz je usunąć. Pomyśl tylko, ile opcji oferuje taka okazja, z pełnym spektrum kolorów - 16 milionów! - do Twojej absolutnej dyspozycji. I możesz je umieścić w dowolnym miejscu w domu!

Sterowanie za pomocą aplikacjiZa pomocą aplikacji Ledvance Smart+ na smartfonie lub tablecie możesz sterować taśmami Smart+ Flex LED. Włączaj / wyłączaj, ściemniaj, dostosuj kolory lub ustaw grupy. To wszystko jest możliwe.

Kompatybilny z Apple HomeKit Ponadto te taśmy są kompatybilne z Apple HomeKit poprzez polączenie Bluetooth. Paski podłączasz do swojego Apple TV (tvOS 10 lub nowszego) lub iPada (iOS 10 lub nowszy), a reszta jest oczywista. W ten sposób za pomocą aplikacji Apple Home można łatwo ustawić temperaturę barwową, kolor i jasność. Możliwe jest również sterowanie lampkami przy wykorzystaniu wlasnego głosu. Po prostu zapytaj Siri.

Dzięki tym inteligentnym taśmom LED masz do dyspozycji ogromną liczbę opcji oświetlenia. Twoje otoczenie może szybko nabrać szczególnej atmosfery i swojskości.
Aktualizacje społecznościowe
IBOOD OkazjeIBOOD okazja
Najlepsze komentarze
29 Komentarzy
Prześlij Komentarz