Niestety, ta okazja już wygasła
2x piwo Grodzisk APA i White IPA (3,50 zł za jedno) @ Żabka
502° Zakończono

2x piwo Grodzisk APA i White IPA (3,50 zł za jedno) @ Żabka

7zł9zł-22%Żabka Okazje
AvatarUsunięty5089536
lut 7. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Polecam fajne piwko kraftowe smaczniejsze od tradycyjnych sikaczy
Cena promocyjna przy zakupie dwóch - wielosztuki
1 szt. = 3,50 zł
1l = 7 zł

Bez promocji
1 szt. = 4,49 zł
1l = 8,89 zł
Aktualizacje społecznościowe
W sklepach Żabka i Fresh Market ponownie dostępne piwa Grodziska White IPA (500ml) i Grodziska APA (500ml). Promocyjna cena: 7 zł przy zakupie dwóch sztuk, bardzo dobra okazja żeby spróbować obu. Ciekawe, niedrogie i ogólnodostępne piwo rzemieślnicze.

Dla zainteresowanych vlog tomaszkopyrazblogublogkopyracom:
Żabka OkazjeŻabka gazetka

Grupy

36 Komentarzy
polecam zmienić opis na: 2x piwo Grodzisk APA i White IPA (3,50 zł za jedno) @ Żabka
Avatar
Usunięty50895
freelancer07/02/2018 12:03

polecam zmienić opis na: 2x piwo Grodzisk APA i White IPA (3,50 zł za j …polecam zmienić opis na: 2x piwo Grodzisk APA i White IPA (3,50 zł za jedno) @ ŻabkaZrobione!
Zdecydowanie polecam. 😁
mogliby zrobić promo na zwykłe gordziskie
freelancer07/02/2018 12:07

były tydzień temu: h …były tydzień temu: https://www.pepper.pl/promocje/2x-piwa-z-grodziska-apa-white-ipa-349-z-za-sztuke-i-1x-jagieo-chmielak-359-z-polomarket-70389najblizszy POLOmarket 7,5km , Zabke mam w bloku na dole
Shacoonlut 7. 2018

najblizszy POLOmarket 7,5km , Zabke mam w bloku na doledokładnie, też jestem zdania, że najlepsze promocje są w tych dostępniejszych sklepach, a nie tylko w wybranym hiperze, których szukać można tylko w większych miastach (np. Auchan)
wracajac do piwa to APA taka se, jak ktos lubi karmel to bedzie ok. moze nowsze warki sa lepsze bo czasami to kwestia pasteryzacji. z kolei IPA jest b.dobra natomiast ja bym z niej wywalił dodatek w postaci Herbaty Earl Grey
Shacoon07/02/2018 12:16

wracajac do piwa to APA taka se, jak ktos lubi karmel to bedzie ok. moze …wracajac do piwa to APA taka se, jak ktos lubi karmel to bedzie ok. moze nowsze warki sa lepsze bo czasami to kwestia pasteryzacji. z kolei IPA jest b.dobra natomiast ja bym z niej wywalił dodatek w postaci Herbaty Earl Grey


Jesteś pewien, że to akurat Earl Grey, bo ja obstawiałem (z resztą sugerując się nazwą), że tam jest herbata biała użyta. Zgadzam się natomiast, że APA jest słaba, IPA do wypicia, ale też szału nie ma.
Zależy tez chyba od warki, bo kiedyś jedna partia bardzo mi smakowała, a ostatnio kupiłem w lidlu i już była słaba ta IPA.
Avatar
Usunięty50895
Shacoonlut 7. 2018

najblizszy POLOmarket 7,5km , Zabke mam w bloku na doleNo a żabka jest wszędzie xD
e-Rick07/02/2018 12:21

Jesteś pewien, że to akurat Earl Grey, bo ja obstawiałem (z resztą sug …Jesteś pewien, że to akurat Earl Grey, bo ja obstawiałem (z resztą sugerując się nazwą), że tam jest herbata biała użyta. Zgadzam się natomiast, że APA jest słaba, IPA do wypicia, ale też szału nie ma.Zależy tez chyba od warki, bo kiedyś jedna partia bardzo mi smakowała, a ostatnio kupiłem w lidlu i już była słaba ta IPA.


To jest zielona herbata sencha.
e-Rick07/02/2018 12:21

Jesteś pewien, że to akurat Earl Grey, bo ja obstawiałem (z resztą sug …Jesteś pewien, że to akurat Earl Grey, bo ja obstawiałem (z resztą sugerując się nazwą), że tam jest herbata biała użyta. Zgadzam się natomiast, że APA jest słaba, IPA do wypicia, ale też szału nie ma.Zależy tez chyba od warki, bo kiedyś jedna partia bardzo mi smakowała, a ostatnio kupiłem w lidlu i już była słaba ta IPA.Nasze nowofalowe piwa Za każdym naszym piwem stoi 700 lat tradycji grodziskiego piwowarstwa. Ciągle szukamy jednak piwnych wyzwań, tworząc nowe receptury i sięgając po oryginalne dodatki. Niebanalność to nasza tradycja.

Grodziską White IPA chmieliliśmy na zimno, sięgając po niemiecki Hallertau Blanc, amerykański Equinox i japoński Sorachi Ace. Ta kosmopolityczna kompozycja chmielu buduje cytrusowo-tropikalny profil piwa i wnosi owocowo-kwiatowe wątki. Liście herbaty Sencha Earl Grey dodaliśmy na koniec fermentacji, wzbogacając naszą White IPA o nutę herbacianą z akcentem bergamotki.Sencha Earl Grey : Zielona Herbata Sencha z dodatkiem aromatu bergamoty, orzeźwiająca, prosta kompozycja.

Sencha :rodzaj japońskiej zielonej herbaty

Earl Grey: to czarna herbata aromatyzowana bergamotką

ps. white ipa nie od białej herbaty tylko od tego ze udział w w zasypie do zacierania ma pszenica oraz prawdopodobnie płatki owsiane
Edytowane przez: "Shacoon" lut 7. 2018
W tej cenie, White IPA z Grodziska to moim zdaniem bezwzględnie najlepsze piwo w Polsce. Naprawdę, do 4 zł a nawet 5 zł, nie ma szans dostać cokolwiek lepszego, choćby nie wiem jak się spinać. Nie zniechęcajcie się aromatem herbacianym, on się bardzo fajnie układa z piwem i nie wybija się zbytnio, jest gdzieś tam w tle.
Smacznie i niedrogo. Nie trzeba sie awanturowac tylko pić
Avatar
Usunięty50895
RafalSlut 7. 2018

Smacznie i niedrogo. Nie trzeba sie awanturowac tylko pićPolać mu xD
kreve07/02/2018 12:59

W tej cenie, White IPA z Grodziska to moim zdaniem bezwzględnie najlepsze …W tej cenie, White IPA z Grodziska to moim zdaniem bezwzględnie najlepsze piwo w Polsce. Naprawdę, do 4 zł a nawet 5 zł, nie ma szans dostać cokolwiek lepszego, choćby nie wiem jak się spinać. Nie zniechęcajcie się aromatem herbacianym, on się bardzo fajnie układa z piwem i nie wybija się zbytnio, jest gdzieś tam w tle.


Można też dołożyć 1,50 i kupić Witbiera z Kormorana, dla mnie najlepsze dostępne piwo ale to dlatego, że bardzo lubię jasne
neeksky07/02/2018 15:07

Można też dołożyć 1,50 i kupić Witbiera z Kormorana, dla mnie najlepsze dos …Można też dołożyć 1,50 i kupić Witbiera z Kormorana, dla mnie najlepsze dostępne piwo ale to dlatego, że bardzo lubię jasneA potem dołożyć jeszcze kolejne 1,50 i kupić genialnego Alchemista od BroKreacji. Tylko że właśnie nie chodzi o żadne dokładanie, a raczej o to, że w pewnych konkretnych dość niskich granicach finansowych dostępnych osobom które narzekają na drogie piwa rzemieślnicze i kraftowe, naprawdę nic lepszego nie ma w całym kraju.
Można wziąć jedno takie drugie inne, czy muszą być 2 takie same?
+ 50gr za butelke
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst