Niestety, ta okazja już wygasła
 2x Philips Sonicare | HX9112/12
-150° Zakończono

 2x Philips Sonicare | HX9112/12

689,95zł999,99zł-31% 29,95zł iBOOD Okazje
7
-150° Zakończono
 2x Philips Sonicare | HX9112/12
maj 19.Dostawa z: Holandia

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena regularna trochę do wyśmiania ale cena ostateczna jak najbardziej przyzwoita.

Och, jak dobrze! Jak głęboko, jak dokładnie! I jaki wspaniały efekt! Cudowne uczucie, tak dog(ł)ębnie wyszczyszczone zęby...

Philips Sonicare FlexCare Platinum zapewnia najgłębsze czyszczenie, które jest również wystarczająco delikatne, aby chronić zęby i dziąsła.

Najważniejsza jest baza
Twoje dziąsła są podstawą Twoich zębów. Jeśli fundament nie jest dobry, wszystko może się zawalić. Tak, także i Twoje zęby, a tego na pewno nikt sobie nie życzy. Dlatego lepiej dbaj o swoje dziąsła - Sonicare FlexCare ułatwia Ci zadanie.

Codzienne szczotkowanie tą elektryczną szczoteczką do zębów została pomyślane w taki sposób, że większą uwagę przywiązuje się do linii dziąseł, co skutkuje usuwaniem do siedmiu razy więcej płytki nazębnej w tym kluczowym miejscu niż jak to się dzieje w przypadku szczoteczki ręcznej.

Nie może się doczekać!
Dzięki wydajności do 62 000 ruchów szczotkowania na minutę ten Sonicare można nazwać szybkim Billem. I swoje zaangażowanie utrzymuje przez długi czas. Nawet po miesiącach dwóch szczotkowań dziennie ten spryciarz dokładnie myje zęby, wykonując tyle samo entuzjastycznych ruchów szczotkowania. To jest samo w sobie wyjątkowe, ponieważ często widzimy, że entuzjazm szybko opada po kilku obrotach ;).

2x2
Aby cieszyć się tym doskonałym szczotkowaniem dwa razy dziennie przez dwa tygodnie, wystarczy raz całkowicie naładować szczoteczkę. W tym celu to urządzenie ma własną kompaktową ładowarkę, a w specjalnym podróżnym etui możesz przechowywać szczoteczkę zachowując pełną higienę.

Naddźwiękowo
Silne wibracje soniczne zamieniają pastę w pęcherzyki, które optymalnie usuwają płytkę nazębną w trakcie szybkich ruchów szczotkowania. Więc także głęboko między zębami i wzdłuż linii dziąseł!

Masz może aparat ortodontyczny lub...
wypełnienia, koronki i licówki? Dla Sonicare FlexCare Platinum nie ma to znaczenia. Poświęca Ci się z taką samą czułością, głębią i entuzjazmem jak przy gładkich, naturalnych zębach i wszystko dzieje się bezpiecznie.

Kilka pozycji

Oprócz delikatnego i pełnego zaangażowania podejścia, ten Sonicare FlexCare oferuje także kilka pozycji do wyboru. W ten sposób wszystkim się zajmie i niczego nie pominie. Poinformuj swoją szczoteczkę do zębów, czego potrzebujesz, a będzie Ci ona służyć z pełnym przekonaniem.

Clean: dla lepszego codziennego czyszczenia.
White: do usuwania plam z powierzchni zębów.
Deep Clean: dla optymalnego efektu odświeżenia.
Ta ostatnia pozycja różni się od Clean tym, że ruchy szczotkowania są dostosowane do określonych obszarów, które wymagają dodatkowej czułości. Aby zapewnić Ci dodatkową uwagę, czas szczotkowania został wydłużony o trzy minuty.

Razem ku czemuś pięknemu
Szczoteczka ma trzy poziomy intensywności, ponieważ każdy ma inne upodobania. Zmieniaj intensywność w razie potrzeby.

I oczywiście nie zatrzymuj tej przyjemności jedynie dla siebie, ponieważ dobrze jest widzieć promienny uśmiech nie tylko w lustrze. Dlatego otrzymujesz dwie szczoteczki Philips Sonicare FlexCare Platinum: jedną dla Ciebie i jedną dla tej osoby, z którą się chętnie dzielisz.

Specyfikacja
Marka: Philips
Typ: szczoteczka soniczna Sonicare FlexCare Platinum | HX9112/12
Gwarancja: 2 lata

62 000 ruchów szczotkowania/min.
3 tryby szczotkowania i 3 prędkości
1 pełne naładowanie oznacza szczotkowanie przez 2 tygodnie
Tryby szczotkowania

Clean: niezwykle czyste każdego dnia
White: usuwa przebarwienia powierzchniowe
Deep Clean: ożywcze i dokładne czyszczenie
Poziomy intensywności

Niski
Średni
Wysoki
Wydajność czyszczenia

Szybkość: do 62 000 ruchów szczoteczki / min.
Wydajność: usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka ręczna
Korzyści zdrowotne: poprawia zdrowie dziąseł w zaledwie dwa tygodnie
Bielsze zęby: pomaga naturalnie usunąć przebarwienia
Timer: SmartTimer i Quadpacer
Czujnik nacisku: uchwyt wibruje, dając sygnał użytkownikowi
Użytkowanie

System główki szczoteczki: łatwo łączone główki szczoteczki („klik”)
Czas szczotkowania: 2 tygodnie z 2 szczoteczami po 2 min. dziennie
Wskaźnik baterii: kontrolka wskazuje stan baterii
Uchwyt: wąska, ergonomiczna konstrukcja
Wyświetlacz: podświetlany wyświetlacz
Dane techniczne

Bateria: ładowalna
Żywotność baterii (całkowicie nałądowana lub całkowicie wyladowana): 2 tygodnie
Typ baterii: litowo-jonowa
Napięcie: 110 - 220 V
W zestawie

2x uchwyt Sonicare FlexCare Platinum (HX9112/12)
2x główka szczoteczki AdaptiveClean
2x standardowa główka szczoteczki InterCare
2x kompaktowa ładowarka
2x etui podróżne
Aktualizacje społecznościowe
IBOOD OkazjeIBOOD okazja
7 Komentarzy
Kurcze... Tyle taniej a tak dużo marży im jeszcze zostało...
Minus za cenę regularną. Staramy się podawać REALNĄ cenę rynkową, a nie jakieś z dupy wzięte przez dany sklep ceny. No, ale lepiej na wstawce na pepperze wygląda np. 50 % zniżki a nie tylko 10 %, prawda?

Dałbym dodatkowy minus, za zmarnowanie mojego czasu.

EDIT: No i poprawiłeś. Teraz to trochę lepiej wygląda, a nie jakieś 1800 zł ceny regularnej
Edytowane przez: "addept_" maj 19.
Psują się te szczoteczki Philipsa - miałem dwie i dwie się popsuły tuż po gwarancji. Nie polecam
addept_19/05/2020 00:14

Minus za cenę regularną. Staramy się podawać REALNĄ cenę rynkową, a nie jak …Minus za cenę regularną. Staramy się podawać REALNĄ cenę rynkową, a nie jakieś z dupy wzięte przez dany sklep ceny. No, ale lepiej na wstawce na pepperze wygląda np. 50 % zniżki a nie tylko 10 %, prawda? Dałbym dodatkowy minus, za zmarnowanie mojego czasu.EDIT: No i poprawiłeś. Teraz to trochę lepiej wygląda, a nie jakieś 1800 zł ceny regularnej


Chciałem, aby było jak ze sklepu, no ale fakt, że oni ceny regularne mocno zawyżają. Dzięki za sugestię, będę sprawdzał z aktualnymi na rynku
Nathan_Drake19/05/2020 00:24

Komentarz usunięty


Pepper to jest serwis dla łowców okazji, a nie dla osób, które bezmyślnie powtarzają bełkot marketingowy sprzedawców, tworzących sztuczne ceny, byleby pokazać jak wielką promocję łaskawie swoim klientom oferują. Może jeszcze cena w milionach następnym razem?
Jeżeli nie będziemy trzymać standardów, to zaleje nas masa różnorakich "atrakcyjnych" ofert, wprowadzających w błąd użytkowników peppera. Jeśli komuś się nie chce tego robić, to niech nic nie wstawia. Równie dobrze mogę wówczas przejrzeć sobie strony z gazetkami internetowymi, zamiast szukać faktycznych promocji. Może kolego właśnie na takie strony powinieneś się przerzucić? Idealne dla kolegi.
Nie róbmy z peppera Aliexpress i tym podobnych, gdzie niemal 100 % ofert to mega "promocje" by łatwiej naciągnąć naiwnych, przez co trudno jest wyłapać prawdziwą promocję. Jeżeli dojdzie do tego, że będę musiał każdą ofertę pepperowicza weryfikować sam, to serwis przestanie spełniać swoją funkcję.
PS. Wjazdy na życie osobiste poniżej krytyki.
Edytowane przez: "addept_" maj 19.
Czemu tak zimno? Zastanawiam się nad tymi szczoteczkami. Same szczoteczki z większości opinii wydają się fajne, a cena przyzwoita jak za dwie z dwoma ładowarkami
Jak widzę sonicare to tylko wchodzę zaminusować ten badziew...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst