2x olej rzepakowy Promienna 1L (3,49 zł za 1) @ Lidl
467°

2x olej rzepakowy Promienna 1L (3,49 zł za 1) @ Lidl

6,98zł9,38zł-26%Lidl Okazje
14
gru 6.
Od dziś do wyczerpania zapasów kupując 2 butelki oleju rzepakowego Promienna w Lidlu zapłacimy tylko 6,98 zł, czyli wychodzi 3,49 zł za 1.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

14 Komentarzy
Błędne informacje. Po 3,49 zł jest drugi produkt czyli zapłacimy 4,69+3,49
Edytowane przez: "MM124" gru 6.
MM1241 min

Błędne informacje. Po 3,49 zł jest drugi produkt czyli zapłacimy 4,69+3,49


A przeczytaj na niebieskim tle na dole co jest napisane
W biedrze tani
freelancer1 g, 36 min

A przeczytaj na niebieskim tle na dole co jest napisane


Ja byłem akurat w Lidlu i tam było tylko info ze drugi produkt taniej. Tak tu nie bez powodu ktoś użył określenia "drugi produkt"
Dalej podtrzymuje, że tu jest błąd
No nie wiem, skoro nawet na ich stronie piszą, że cena za 1 butelkę przy zakupie 2 butelek to 3,49 zł, to bym się uponiał Linka
Poza tym skoro drugi jest 50% taniej, to tak jakby oba były 25% taniej od 4,69 zł, co daje w przybliżeniu właśnie 3,49 zł za 1 butlę
Edytowane przez: "freelancer" gru 6.
MM1241 g, 47 min

Błędne informacje. Po 3,49 zł jest drugi produkt czyli zapłacimy 4,69+3,49


Możesz wytłumaczyć jakim cudem 50% z 4,69 to 3,49?
Widzę "ciężkie" matematyczne rozkminy :-D
MM1243 g, 48 min

Błędne informacje. Po 3,49 zł jest drugi produkt czyli zapłacimy 4,69+3,49


Naucz się kuźwa liczyć xD
4,69 * 0.5 to 2,35
P
MM1245 g, 33 min

Błędne informacje. Po 3,49 zł jest drugi produkt czyli zapłacimy 4,69+3,49


Po 3,49zł. są OBA PRODUKTY - i pierwszy i drugi, jeśli liczymy średnią. Więc za całość zapłacimy 2x3,49zł=6,98.
A to nam daje jasną możliwość policzenia ile każdy z nich kosztuje w ramach tej oferty: 6,98/3=ok.2,33zł.
A więc drugi kosztuje prawie 2,33zł, a pierwszy prawie 4,66zł.
Ciekawe zatem skąd im się wzięło 4,69zł.
Edytowane przez: "Wercyngetoryks" gru 6.
Wercyngetoryks2 min

P Po 3,49zł. są OBA PRODUKTY - i pierwszy i drugi, jeśli liczymy średnią. W …P Po 3,49zł. są OBA PRODUKTY - i pierwszy i drugi, jeśli liczymy średnią. Więc za całość zapłacimy 2x3,49zł=6,98.A to nam daje jasną możliwość policzenia ile każdy z nich kosztuje w ramach tej oferty: 6,98/3=ok.2,33zł. A więc drugi kosztuje prawie 2,33zł, a pierwszy prawie 4,66zł. Ciekawe zatem skąd im się wzięło 4,69zł.


Ciekawe czy się przyzna do błędu
freelancer2 g, 0 min

Ciekawe czy się przyzna do błędu


Ja nie mam problemu z przyznawaniem się do błędu. Natomiast to ja byłem u siebie w Lidlu. Żałuję, że nie zrobiłem zdjęcia etykiecie. Po pierwsze była tam przekreślona wyższa cena i pod nią widniała cena 4,69 zł oraz było info, że drugi produkt 3,49 zł.
Opis "drugi produkt" wskazuje na drugi produkt, a nie na średnią. Miałem inne rzeczy na głowie niż zastanawianie się, która cena z czego wynika i czy Lidl dobrze policzył.
Ale postaram się rano specjalnie tam zajechać, aby sprawdzić co tam z tymi etykietami.
Byłem dzisiaj w lidlu i kupiłem dwa, wyszło 3,49 za sztukę.

1566570-dxrw2.jpg
Nie wiem czy ktos ma ochote mnie sluchac ale panom odradzam spozywac tluszczy roslinnych (oprocz oliwy i kokosowego) Zle wplywa na testosteron. Maslo - to jest to 😁
1569028-2MbbY.jpgFinalnie wygląda, że jednak jest tak jak w opisie. Natomiast jak wpadłem wczoraj to etykiety były w takiej formie.
Fakt, że gdybym miał okazję zobaczyć zdjęcie św strony a nie tylko sam tytuł to może bym próbował się doliczyć.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst