Niestety, ta okazja już wygasła
2x Miłosław za 6 zł w Żabce
332° Zakończono

2x Miłosław za 6 zł w Żabce

19
maj 8.
Pyszne piwka z browaru Fortuna. Miłosław różne rodzaje - browarfortuna.pl/nas…aw/
2 sztuki za 5,98 zł.

Stała promocja to 4 sztuki za 13,50 zł.
Regularna cena to 3,99 zł za 1 sztukę.
Butelki zwrotne.
Aktualizacje społecznościowe
Żabka OkazjeŻabka gazetka

Grupy

19 Komentarzy
Spoko cena, aczkolwiek trzeba przyznać że od kiedy Miłosław zaczął się pojawiać w Biedronce, to już nie jest niczym niezwykłym zobaczyć go za 3 zł a nawet taniej Produkują go na coraz większą skalę, więc i cena idzie lekko w dół. Oby tylko nie odbiło się to na jakości, jak to było choćby z Żateckim które w swoich początkach szerokiej dystrybucji było całkiem fajne a teraz smakuje jak każde koncernowe.
kreve13 min

Spoko cena, aczkolwiek trzeba przyznać że od kiedy Miłosław zaczął się poja …Spoko cena, aczkolwiek trzeba przyznać że od kiedy Miłosław zaczął się pojawiać w Biedronce, to już nie jest niczym niezwykłym zobaczyć go za 3 zł a nawet taniej Produkują go na coraz większą skalę, więc i cena idzie lekko w dół. Oby tylko nie odbiło się to na jakości, jak to było choćby z Żateckim które w swoich początkach szerokiej dystrybucji było całkiem fajne a teraz smakuje jak każde koncernowe.


Miłosław stoi zdecydowanie wyżej niż jakikolwiek koncerniak Taki tani krafcik. IPA 0% świetna, jeśli ktoś nie może alhokolu.
kreve08/05/2019 17:44

Spoko cena, aczkolwiek trzeba przyznać że od kiedy Miłosław zaczął się poja …Spoko cena, aczkolwiek trzeba przyznać że od kiedy Miłosław zaczął się pojawiać w Biedronce, to już nie jest niczym niezwykłym zobaczyć go za 3 zł a nawet taniej Produkują go na coraz większą skalę, więc i cena idzie lekko w dół. Oby tylko nie odbiło się to na jakości, jak to było choćby z Żateckim które w swoich początkach szerokiej dystrybucji było całkiem fajne a teraz smakuje jak każde koncernowe.


Žatecký Světlý Ležák to Carlsberg Polska, dziękuję postoję - zwykły koncerniany syf wiadomosci.wp.pl/dla…09a szczerze? to nic nie ma wspólnego niestety z w miarę dobrym czeskim piwem, choć i Czesi część browarów sprzedali koncernom i produkują pod brandem sikonapój piwopodobny.. Najlepiej sprawdzać i etykiety i opinie i na sobie jak dany trunek działa i czy to piwo czy z nazwy piwo


Tak, też mam nadzieję że Miłosław nie zrobi się jak każde piwo dla Janusza, puki co Miłosław czy Komes wchodzą mi dobrze i nie mam takich niestrawności jak po tych koncernianych napojach piwopodobnych
Peter_Goldman08/05/2019 17:58

Žatecký Světlý Ležák to Carlsberg Polska, dziękuję postoję - zwykły koncern …Žatecký Světlý Ležák to Carlsberg Polska, dziękuję postoję - zwykły koncerniany syf


Ja wiem że obecnie to Carlsberg, ale muszę przyznać że przy swojej premierze w Żabce kilka lat temu, było naprawdę niezłe, prawdopodobnie najlepsze koncernowe jasne piwo na rynku.
kreve6 min

Ja wiem że obecnie to Carlsberg, ale muszę przyznać że przy swojej pre …Ja wiem że obecnie to Carlsberg, ale muszę przyznać że przy swojej premierze w Żabce kilka lat temu, było naprawdę niezłe, prawdopodobnie najlepsze koncernowe jasne piwo na rynku.


Misiu, dobrze określiłeś - było Kupiłem ostatnio w Biedaszybie Budweiser - straszne, ale już Staropromen spoko - prosta logika, omijać szerokim łukiem koncerny - dla nich nie liczy się jakość, smak, zdrowie klienta czy sam klient tylko zysk, tak jak zdarzyło mi się wypić Namysłów (z sentymentu, pochodzę z Opola), tak teraz to nie da się wypić, raz po przejęciu Ryan'a, a już w ogóle po przejęciu przez Grupę Żywiec.
Niestety butelka zwrotna i trzeba doliczyć kaucję, a jak to zwykle z takimi bywa to lecą do kosza bo się nie chce ich z powrotem do sklepu taszczyć żeby oddali 50 groszy.
Miło mi. Miłosław.
Czy jest wśród tych miłosławów jakis taki ciemny? coś jak porter? któremu najbliżej do takiego mocnego, palonego, gorzkiego piwa?
KwadratowyPijak09/05/2019 13:40

Czy jest wśród tych miłosławów jakis taki ciemny? coś jak porter? któremu n …Czy jest wśród tych miłosławów jakis taki ciemny? coś jak porter? któremu najbliżej do takiego mocnego, palonego, gorzkiego piwa?


Ciemne to Fortuna. Np. Czarne Whisky Wood smakuje mi wybornie, ale nie więcej niż jedno na posiedzenie. Z Miłosława jest Koźlak.
Dla mnie Pilzner najlepszy.

hieronim.marszczybroda09/05/2019 13:48

Ciemne to Fortuna. Np. Czarne Whisky Wood smakuje mi wybornie, ale nie …Ciemne to Fortuna. Np. Czarne Whisky Wood smakuje mi wybornie, ale nie więcej niż jedno na posiedzenie. Z Miłosława jest Koźlak.


Tak tak, chodziło mi właśnie o cos takiego jak fortuna. I też mi się wydaje, że Koźlak jest blisko. Dzięki, to się udam do żabki.
KwadratowyPijak09/05/2019 14:13

Tak tak, chodziło mi właśnie o cos takiego jak fortuna. I też mi się wyda …Tak tak, chodziło mi właśnie o cos takiego jak fortuna. I też mi się wydaje, że Koźlak jest blisko. Dzięki, to się udam do żabki.


z ciemnych to najlepszy Komes bursztynowy lub Porter Bałtycki ale tylko w niektórych Żabkach (w dużych miastach)2298983-6XN32.jpg
Donek09/05/2019 10:30

Niestety butelka zwrotna i trzeba doliczyć kaucję, a jak to zwykle z t …Niestety butelka zwrotna i trzeba doliczyć kaucję, a jak to zwykle z takimi bywa to lecą do kosza bo się nie chce ich z powrotem do sklepu taszczyć żeby oddali 50 groszy.


A paragonik jest ?
Peter_Goldman09/05/2019 14:35

z ciemnych to najlepszy Komes bursztynowy lub Porter Bałtycki ale tylko w …z ciemnych to najlepszy Komes bursztynowy lub Porter Bałtycki ale tylko w niektórych Żabkach (w dużych miastach)[Obrazek]


Ale komesy/fortuny nie włączają się do promki?
KwadratowyPijak09/05/2019 15:05

Ale komesy/fortuny nie włączają się do promki?


Nie, i nawet chyba nie wszystkie Miłosławy - tylko Pilzner, Niefiltrowane, Marcowe i Witbier. Komesy poza tym to mocne piwa i inna półka cenowa..
Edytowane przez: "Peter_Goldman" maj 9.
mirekk09/05/2019 20:33

ta butelka nie jest od nas ze sklepu


Ja już nie oddaje. Uwielbiam to piwo ale w Żabce bardzo nie chcą butelek ode mnie.
Polecam Witbiera. Jak jest gorąco siedzi idealnie.
Fuj piwo
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst