Niestety, ta okazja już wygasła
2szt SONOFF Mini dwudrożny inteligentny przełącznik 10A AC100-240V (10. 19$)
325° Zakończono

2szt SONOFF Mini dwudrożny inteligentny przełącznik 10A AC100-240V (10. 19$)

40,22zł60,35zł-33% Darmowa dostawa DarmowaBanggood Okazje
135
lis 16. 2019Dostawa z: Chiny

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Chyba najniższa cena do tej pory, cena oczywiście za 2 szt.
Kontroluj swój sprzęt gospodarstwa domowego za pomocą aplikacji.
-Zapytaj urządzenia o włączenie / wyłączenie za pomocą polecenia głosowego.
-Ustaw czas na automatyczne uruchamianie lub zatrzymywanie działania urządzeń.
- Pozwól programistom na flashuj oprogramowanie aby uzyskać dostęp do większej liczby funkcji.
-Wsparcie przełącznika świateł kołyskowych do sterowania urządzeniami (przełącznik samowystarczalny nie wchodzi w skład zestawu).
-Tworzenie inteligentnych scen w celu włączenia / wyłączenia grup SONOFF urządzeń poprzez stuknięcie w telefonie.
-Zrób akcję, aby wyzwolić inną lub otrzymać powiadomienie o wiadomości na swój telefon.
-Podziel się urządzeniem z rodziną, aby kontrolować je razem.
-Sprawdź zmianę stanu urządzenia w telefonie w czasie rzeczywistym.
-Uruchom urządzenie w telefonie, chociaż nie ma normalnego połączenia Wi-Fi.
-Utrzymaj urządzenie w stanie przed awarią zasilania po przywróceniu systemu elektrycznego.
-Pracuje z Alexa, Nest, Google Home


Marka: Sonoff
Model: MINI
Wejście: AC100-240V 50 / 60Hz 10A Max
Wyjście: AC100-240V 50 / 60Hz 10A Max
WIFI: IEEE 802.11 b / g / n 2.4GHz
Materiał: PC V0
Rozmiar: 42,6 x 42,6 x 20 mm
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Dok16/11/2019 22:29

Czy ta firma Sonoff jest sensowna w ogóle? Ludzie nie skarżą się na zwi …Czy ta firma Sonoff jest sensowna w ogóle? Ludzie nie skarżą się na zwiechy, spięcia? Zwiększony transfer danych do Azji?


Sonoff to marka, produkuje to iTead (korzysta też z podwykonawców), fabryczna chmura jest hostowana na serwerach bodajże Amazonu (dawno nie sprawdzałem, ale nie przypuszczam aby się coś radykalnie zmieniło, kiedyś baaardzo dawno temu istotnie było to dramatyczne gdy jedyny serwer był w ChRL, ale wtedy "Sonoff Basic" nazywał się po prostu "Sonoff", bo jeszcze nie mieli żadnego innego produktu) więc dane nie latają do Azji tylko raczej do Niemiec (pomijając fakt, że producent ma do nich dostęp, ale powiedz który nie ma, przecież musi by wykonywać darmowe usługi automatyki) tu i tak Sonoff ma zasadniczą przewagę nad np. Tuya, bo przynajmniej podstawowe funkcje (w fabrycznym firmware) mogą być wykonywane offline.
Czasy są takie, że nie można opierać swojego zaufania na marce (chociaż akurat marka Sonoff jest jednym z tych pozytywnych wyjątków, bo przynajmniej należy do producenta sprzętu, a nie hurtownika, importera czy sprzedawcy…).
Wpadki mieli, nawet dość poważne, czy wyciągnęli wnioski nie wiem, ale wygląda na to że tak - "prułem" niektóre nowsze ich produkty i flaki wyglądają na projektowane dość sensownie.
pawel75316/11/2019 22:54

Czyżby pracownicy firmy Supła mieli wolny weekend że jeszcze nikt nie za …Czyżby pracownicy firmy Supła mieli wolny weekend że jeszcze nikt nie zapytał tradycyjnie "a czy da się na tym postawić suple?" :DNa wszelki wypadek od razu odpowiem im - pewnie się da tylko kto by chciał skoro jest tyle alternatywnego, lepszego i DARMOWEGO softu na rynku?


Tak podkreślasz darmowość konkurencji jakby za korzystanie z supli trzeba było płacić, niewątpliwie każdy sprzęt bazujący na ESP da się wykorzystać w systemie Supla (po zmianie softu), który tak swoją drogą jest… napiszmy to kapitalikami - DARMOWY.
Co ciekawsze w końcu zaczyna być zdatny do łatwej integracji z innymi systemami (choćby HA ma już podstawową obsługę tej integracji, a sam jest również DARMOWYM a przy okazji tez otwarto-źródłowym systemem ID).
Może to nie jest najlepsze na świecie rozwiązanie (jak obserwuję ten projekt, to ciągnie go zaledwie kilka osób a prawdopodobnie większość to tylko 1 główny developer), ale jak by na to nie patrzeć Supla to polski projekt i nie jest fajnie "srać w swoje gniazdo"…
Pewnie cena modułów produkowanych przez Zamel jest dyskusyjna, ale popatrz jak Niemcy po wojnie zbudowali swoją potęgę (czy trzeba podpowiadać, że promowali to co niemieckie?).

PS
Pracownikiem nie jestem, a patriotą chociaż staram się być.
135 Komentarzy
Cena dobra wczoraj kupiłem 9 zł drożej
Rawq16/11/2019 20:08

Cena dobra wczoraj kupiłem 9 zł drożej


Ile to już razy człowiek "przepłacił"
Czy da się to tak spiąć że będzie spięte równolegle z przełącznikiem manualnym/klasycznym?
lazar16/11/2019 20:15

Ile to już razy człowiek "przepłacił"


Heheh nooo
Pablo9016/11/2019 20:16

Czy da się to tak spiąć że będzie spięte równolegle z przełącznikiem manual …Czy da się to tak spiąć że będzie spięte równolegle z przełącznikiem manualnym/klasycznym?


Do tego można taki przełącznik podłączyć i działa klasycznie i przez smartfona
Można tego użyć przed przełącznikiem który ma tylko dwa kable (brak uziemienia)? Bo wiem, że przełączniki sonoff (mimo, że super) to mają właśnie ten problem że w blokach ciężko to zainstalować niestety :/
Edytowane przez: "Pietri" lis 16. 2019
Czy ktoś może mi powiedzieć po co to? Chodzi mi o konkretnie sonoffy i Smart wtyczki. Jakie macie zastosowania które mają jakiś większy sens?
podłacze pod to rolete ? jezeli nie to ktory sonoff jest dla mnie ?
nick_do_zmiany216/11/2019 20:32

Czy ktoś może mi powiedzieć po co to? Chodzi mi o konkretnie sonoffy i Sm …Czy ktoś może mi powiedzieć po co to? Chodzi mi o konkretnie sonoffy i Smart wtyczki. Jakie macie zastosowania które mają jakiś większy sens?

zalaczanie kotla gazowego bedac poza domem np
Pietri16/11/2019 20:28

Można tego użyć przed przełącznikiem który ma tylko dwa kable (brak uziem …Można tego użyć przed przełącznikiem który ma tylko dwa kable (brak uziemienia)? Bo wiem, że przełączniki sonoff (mimo, że super) to mają właśnie ten problem że w blokach ciężko to zainstalować niestety :/


jak sie nie zna na elektryce (a co dopiero na elektrotechnice) to wiadomo ze ciezko
pawe.mozoa16/11/2019 20:32

podłacze pod to rolete ? jezeli nie to ktory sonoff jest dla mnie ?


Ma dwa kanały więc tak(a przynajmniej moje rolety tak są skonfigurowane).
adikadik16/11/2019 20:42

zalaczanie kotla gazowego bedac poza domem np


A czy kolega mógłby mi powiedziec jak sterować takim urządzeniem piecem dwufunkcyjnym? Mam termostat i mogę sobie go zaprogramować ale chciałbym mieć na alexie kontrolę nad nim. Da się to jakoś ogarnąć?
nick_do_zmiany216/11/2019 20:32

Czy ktoś może mi powiedzieć po co to? Chodzi mi o konkretnie sonoffy i Sm …Czy ktoś może mi powiedzieć po co to? Chodzi mi o konkretnie sonoffy i Smart wtyczki. Jakie macie zastosowania które mają jakiś większy sens?Sonoff - lampki przed domem i np lampka w akwarium
nick_do_zmiany216/11/2019 20:52

A czy kolega mógłby mi powiedziec jak sterować takim urządzeniem piecem dwu …A czy kolega mógłby mi powiedziec jak sterować takim urządzeniem piecem dwufunkcyjnym? Mam termostat i mogę sobie go zaprogramować ale chciałbym mieć na alexie kontrolę nad nim. Da się to jakoś ogarnąć?


Nie wiem jak u Ciebie w piecu wyglada obwod sterujacy. U mnie jest 24VDC na zwarciu pracuje, przerwa w obwodzie wylacza piec. Taki przelacznik Wifi + przekaznik 230V (np ten https://allegro.pl/oferta/f-f-przekaznik-elektromagnetyczny-pk-1p-230v-6842090267) i masz zdalne zalaczanie z apki producenta. Spiete rownolegle z termostatem wiec mozna niezaleznie wymusic (np wracajac z weekendu).
Edytowane przez: "adikadik" lis 16. 2019
adikadik16/11/2019 20:45

jak sie nie zna na elektryce (a co dopiero na elektrotechnice) to wiadomo …jak sie nie zna na elektryce (a co dopiero na elektrotechnice) to wiadomo ze ciezkoTo podpowiedz jeśli łaska jak można to uczynić. NIestety na większości for ludzie piszą, że trzeba podciągnąć dodatkowe zasilanie. Logiczne według mnie jest, że jak dochodzi tylko jeden i wychodzi jeden kabel to ciężko uzyskać w takiej puszcze zasilanie żeby podtrzymywało urządzenie. Chyba, że się mylę? Chętnie zostanę wyprowadzony z błędu

Potrzebuję czegoś do świateł w bloku, a niestety każdy przełącznik ma tylko dwa kable. Jeden wchodzący, jeden wychodzący i nikt mi jeszcze nie podpowiedział czego mogę użyć. Stawiam piwko (mogę nawet wysłać) jeśli pomożesz...

I tak przyznaję się, wiedzy nie posiadam praktycznie żadnej
Pietri16/11/2019 20:28

Można tego użyć przed przełącznikiem który ma tylko dwa kable (brak uziem …Można tego użyć przed przełącznikiem który ma tylko dwa kable (brak uziemienia)? Bo wiem, że przełączniki sonoff (mimo, że super) to mają właśnie ten problem że w blokach ciężko to zainstalować niestety :/


Kolego, brak uziemienia nie przeszkadza w montażu, niestety brzmisz, tak, jak byś nie znał się na elektryce. To nie brak uziemniena przeszkadza w montażu, tylko brak przewodu neutralnego. Jak masz fazę i neutralny to możesz ten przekaźnik założyć. Uzirmnienie możesz zmostkowac poza sonoff. Poczytaj na ten temat zanim zabierzesz się za to.
Pietri16/11/2019 21:00

To podpowiedz jeśli łaska jak można to uczynić. NIestety na większości for …To podpowiedz jeśli łaska jak można to uczynić. NIestety na większości for ludzie piszą, że trzeba podciągnąć dodatkowe zasilanie. Logiczne według mnie jest, że jak dochodzi tylko jeden i wychodzi jeden kabel to ciężko uzyskać w takiej puszcze zasilanie żeby podtrzymywało urządzenie. Chyba, że się mylę? Chętnie zostanę wyprowadzony z błędu Potrzebuję czegoś do świateł w bloku, a niestety każdy przełącznik ma tylko dwa kable. Jeden wchodzący, jeden wychodzący i nikt mi jeszcze nie podpowiedział czego mogę użyć. Stawiam piwko (mogę nawet wysłać) jeśli pomożesz...I tak przyznaję się, wiedzy nie posiadam praktycznie żadnej


No w puszcze z wylacznikiem sciennym tego nie zamontujesz bo nie ma N (jesli 2 przewody, bo jesli 3 to tym trzecim doprowadzasz N i po temacie).

Musisz poszukac puszki / skrzynki gdzie spotyka sie przewod z fazą podaną z wylacznika i neutralny z rozdzielni i oba idą na lampę którą chcesz sterowac
Edytowane przez: "adikadik" lis 16. 2019
nick_do_zmiany216/11/2019 20:32

Czy ktoś może mi powiedzieć po co to? Chodzi mi o konkretnie sonoffy i Sm …Czy ktoś może mi powiedzieć po co to? Chodzi mi o konkretnie sonoffy i Smart wtyczki. Jakie macie zastosowania które mają jakiś większy sens?ośwetlneie zdalne garażu podwórka tarasu i wejscia do domu.No i temperatura na tarasie odczytywana w komórce.
Edytowane przez: "Mmikk" lis 16. 2019
Pietri16/11/2019 21:00

To podpowiedz jeśli łaska jak można to uczynić. NIestety na większości for …To podpowiedz jeśli łaska jak można to uczynić. NIestety na większości for ludzie piszą, że trzeba podciągnąć dodatkowe zasilanie. Logiczne według mnie jest, że jak dochodzi tylko jeden i wychodzi jeden kabel to ciężko uzyskać w takiej puszcze zasilanie żeby podtrzymywało urządzenie. Chyba, że się mylę? Chętnie zostanę wyprowadzony z błędu Potrzebuję czegoś do świateł w bloku, a niestety każdy przełącznik ma tylko dwa kable. Jeden wchodzący, jeden wychodzący i nikt mi jeszcze nie podpowiedział czego mogę użyć. Stawiam piwko (mogę nawet wysłać) jeśli pomożesz...I tak przyznaję się, wiedzy nie posiadam praktycznie żadnejsą urządzenia które da się tak podłączyć tylko przewodem z fazą jak często w wyłącznikach oświetleniowych w bloku, ale sonoffy do nich nie należą.
nick_do_zmiany216/11/2019 20:32

Czy ktoś może mi powiedzieć po co to? Chodzi mi o konkretnie sonoffy i Sm …Czy ktoś może mi powiedzieć po co to? Chodzi mi o konkretnie sonoffy i Smart wtyczki. Jakie macie zastosowania które mają jakiś większy sens?


Sterowanie brama garażową, wjazdową i otwieranie furtki.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst