Niestety, ta okazja już wygasła
2500 pkt (25 zł) Payback z Groupon, MWZ 75 zł
505° Zakończono

2500 pkt (25 zł) Payback z Groupon, MWZ 75 zł

50zł75zł-33% Darmowa dostawa DarmowaGroupon Okazje
20
lis 8. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jak wykorzystać Kupon? 1. Kliknij przycisk "Aktywuj Kupon". 2. Wejdź nastronę payback.pl/skl…ne. 3. Znajdź tam odpowiednisklep i zrób w nim zakupy. 4. Punkty podstawowe i promocyjne zostanąnaliczone na Twoje konto automatycznie we wskazanych powyżej terminach.

Punkty wpadną na nasze konto do 30 dni po opłaceniu oferty.


200956.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Groupon OkazjeGroupon kupony rabatowe

Grupy

20 Komentarzy
A zna ktos obecnie jakis kod znizkowy na groupona ? To by sie dwie promocje polaczyly i by bylo super
Edytowane przez: "figiel" lis 8. 2019
figiel08/11/2019 12:40

A zna ktos obecnie jakis kod znizkowy na groupona ? To by sie dwie …A zna ktos obecnie jakis kod znizkowy na groupona ? To by sie dwie promocje polaczyly i by bylo super


Kod na Groupona nie wykluczy dodatkowych punktów Payback?
kkamila08/11/2019 12:48

Kod na Groupona nie wykluczy dodatkowych punktów Payback?


Nie. Aby dostac paybacka trzeba zapalcic >75zl taka sama akcja byla z okolo 2 miesiace temu wtedy korzystalem z obu promocji razem punkty peja juz zaakceptowane. Pytanie tylko czy jest obecnie jakis kodzik ?
Edytowane przez: "figiel" lis 8. 2019
figiel08/11/2019 12:50

Nie. Aby dostac paybacka trzeba zapalcic >75zl taka sama akcja byla z …Nie. Aby dostac paybacka trzeba zapalcic >75zl taka sama akcja byla z okolo 2 miesiace temu wtedy korzystalem z obu promocji razem punkty peja juz zaakceptowane. Pytanie tylko czy jest obecnie jakis kodzik ?


Wpisz jakiś stary kod, a Groupon zaproponuje Ci 15 % zniżki.
figiel08/11/2019 12:50

Nie. Aby dostac paybacka trzeba zapalcic >75zl taka sama akcja byla z …Nie. Aby dostac paybacka trzeba zapalcic >75zl taka sama akcja byla z okolo 2 miesiace temu wtedy korzystalem z obu promocji razem punkty peja juz zaakceptowane. Pytanie tylko czy jest obecnie jakis kodzik ?


Spróbuj wpisać kod STRASZNE - wyskakuje wtedy komunikat, że jest już nieważny, ale dają 15% zniżki. Spróbuj, może u Ciebie też tak będzie.
Muszę spróbować
A jest coś ciekawego na grouponie?
To musi być jedno zamówienie, czy mogę kupić w dwóch miejscach w sumie na 75 zł?
Mam złe doświadczenia ostatnio z przyznawaniem punktów payback za groupona. Musiałem się kilka razy dopominać po 45 dniach od zakupu (dopiero wtedy można reklamować). Pani po sprawdzeniu napisała, że doładuje konto punktami. Nie doładowała. W końcu jeszcze raz pisałem. Pomijam, że pisałem jeszcze jeden raz wcześniej, przed upływem 45 dni, ale miesiąc to za mało by dali punktu nawet do "oczekiwanych"...
Hmm, w mojej apce nie ma tego kuponu.
Już się znalazł
Edytowane przez: "aderek" lis 8. 2019
BaZyL408/11/2019 15:09

Mam złe doświadczenia ostatnio z przyznawaniem punktów payback za gr …Mam złe doświadczenia ostatnio z przyznawaniem punktów payback za groupona. Musiałem się kilka razy dopominać po 45 dniach od zakupu (dopiero wtedy można reklamować). Pani po sprawdzeniu napisała, że doładuje konto punktami. Nie doładowała. W końcu jeszcze raz pisałem. Pomijam, że pisałem jeszcze jeden raz wcześniej, przed upływem 45 dni, ale miesiąc to za mało by dali punktu nawet do "oczekiwanych"...Ogólnie Payback leci w kulki. Kiedyś kupowałem coś na allegro (dość drogie). Punkty trafiły do oczekiwanych i luz. Po jakimś czasie zniknęły więc pytam o co chodzi a oni odpowiadają, że dokonałem źle zakupu tj. może adblock itp. Jakbym dokonał źle zakupu to by w ogóle nie pojawiły się w moim koncie Payback nie? Przecież to automat zasysa automatycznie. Ale weź się z nimi kłóć, nie wygrasz. Ogólnie z Paybackiem od zawsze mam problemy. Zakupy po 50-100zł ? Spoko, doliczają Ci jakieś śmieszne punkty. Kupisz telefon za 2 koła i jakoś magicznie punkty nie wpadają bo za dużo -_- Wtedy wychodzi zawsze jakiś problem a kupuje za każdym razem identycznie, z namaszczeniem wręcz -_- Także w Payback nie wierzę za bardzo. Jak mają dać Ci dużą ilość punktów to zaraz znajdą wytłumaczenie, że zrobiłeś coś niezgodnie z procedurą a poprosić o merytorycznie uzasadnienie, dowody? Ha, niedoczekanie, nic nie dostaniesz.
own_age08/11/2019 16:35

Ogólnie Payback leci w kulki. Kiedyś kupowałem coś na allegro (dość drogi …Ogólnie Payback leci w kulki. Kiedyś kupowałem coś na allegro (dość drogie). Punkty trafiły do oczekiwanych i luz. Po jakimś czasie zniknęły więc pytam o co chodzi a oni odpowiadają, że dokonałem źle zakupu tj. może adblock itp. Jakbym dokonał źle zakupu to by w ogóle nie pojawiły się w moim koncie Payback nie? Przecież to automat zasysa automatycznie. Ale weź się z nimi kłóć, nie wygrasz. Ogólnie z Paybackiem od zawsze mam problemy. Zakupy po 50-100zł ? Spoko, doliczają Ci jakieś śmieszne punkty. Kupisz telefon za 2 koła i jakoś magicznie punkty nie wpadają bo za dużo -_- Wtedy wychodzi zawsze jakiś problem a kupuje za każdym razem identycznie, z namaszczeniem wręcz -_- Także w Payback nie wierzę za bardzo. Jak mają dać Ci dużą ilość punktów to zaraz znajdą wytłumaczenie, że zrobiłeś coś niezgodnie z procedurą a poprosić o merytorycznie uzasadnienie, dowody? Ha, niedoczekanie, nic nie dostaniesz.


Kiedyś miałem Payback za najpewniejszy cashback. Teraz wolę już Goodie, przynajmniej przy droższych rzeczach mogę nagrać pulpit i udowodnić. W payback nikt nawet nie spojrzy na moje dowody.
Przy ostatniej promocji dodali mi punkty równo 30 dni po zakupie.

Po zmianach aplikacji chyba nawet nie widać teraz czy są jakieś punkty oczekujące. Niestety nowa apka na duży minus.
BebsonMikson08/11/2019 17:12

Przy ostatniej promocji dodali mi punkty równo 30 dni po zakupie. Po …Przy ostatniej promocji dodali mi punkty równo 30 dni po zakupie. Po zmianach aplikacji chyba nawet nie widać teraz czy są jakieś punkty oczekujące. Niestety nowa apka na duży minus.Fakt, projektuję grafikę użytkową na co dzień i przyznam, że nowa aplikacja to mocny krok w tył. Ani to wizualnie ciekawe ani użyteczne. Starsza była o wiele lepsza chociaż już się przyzwyczaiłem. Punkty oczekujące są i widać je.
BebsonMikson08/11/2019 12:55

Wpisz jakiś stary kod, a Groupon zaproponuje Ci 15 % zniżki.


W jaki sposób zaproponuje?
Ktoś się orientuje ile to w przeliczeniu na bon paliwowy na BP? :/
Szymon_Winkowski09/11/2019 03:03

Ktoś się orientuje ile to w przeliczeniu na bon paliwowy na BP? :/


1 punkt to jeden grosz. Placisz na bp za paliwo punktami. Np. Masz 34.89zl na dystrybutorze to pobierze Ci z karty 3489 punktow. Nie trzeba kupowac karty paliwowej.
kkamila08/11/2019 12:56

Spróbuj wpisać kod STRASZNE - wyskakuje wtedy komunikat, że jest już nie …Spróbuj wpisać kod STRASZNE - wyskakuje wtedy komunikat, że jest już nieważny, ale dają 15% zniżki. Spróbuj, może u Ciebie też tak będzie.


Dziś próbowałem wpisać trzy stare kody żaden nie zadziałał, jako kod nieważny.
rxl1110/11/2019 01:57

Dziś próbowałem wpisać trzy stare kody żaden nie zadziałał, jako kod nieważ …Dziś próbowałem wpisać trzy stare kody żaden nie zadziałał, jako kod nieważny.


Rzeczywiście na niektóre okazje nie działa. Mi na sushi dali 15% a na travel zaproponowali 12.

Tym razem jestem miło zaskoczony, 2500 punktów już dodane.
Już nie ma, jest tylko 5x pkt ...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst