25% zniżki przez 25 godzin - Adidas
159°Zakończono

25% zniżki przez 25 godzin - Adidas

6
paź 7. 2015
Dostałem właśnie maila z newslettera, że o 0:01 tj. już w dniu 08.10.2015 r. startuje kolejna promocja Adidasa, która potrwa 25 godzin, a w jej czasie będzie można obniżyć cenę zakupów o 25% wpisując w koszyku kod: FRIENDS
Strona, którą podlinkowłem w przycisku "Idź do okazji" to jest ta, która mi się otworzyła po kliknięciu w przycisk "Shop now" z maila. Jeżeli coś by się zmieniło, o 0:02 dam znać w tym wątku.
Dodać trzeba, że nie jest to promocja z polskiego oddziału Adidasa, a z UK, ale u nich już kupowałem ostatnio, przy promocji 70% i towar przyszedł do domu bez kłopotu.
Aktualizacje społecznościowe
Pepper
Kod będzie działać także w outlecie polskiego sklepu - asortyment jest trochę inny niż w UK (Speciality Sports jest ukierunkowane na konkretne dyscypliny - natomiast u nas znajdziecie więcej 'codziennych' butów czy odzieży adidas.pl/outlet
Adidas OkazjeAdidas Kupony

Grupy

6 Komentarzy
Pepper
13305-29LHI.jpg
Autor
Ale widać, że angole szybciej rozsyłają info - warto wiedzieć
Pepper
U mnie różnica to 14 minut na korzyść UK. Tylko dziwne, że ten sam kod dali na SpecialitySports i na zwykły sklep (dotychczas się różniły/nie były w tym samym momencie). Ciekawe czy na adidas.co.uk/ też będzie działało.
Autor
Trza sprawdzić ;-) u mnie różnica w mailach to 47 minut na korzyść UK.
Kod juz dziala 13323-pjVhm.jpg
Autor
Nie no. ale z rozmiarami wymiękam - prawdziwy outlet, rozmiary dla dzieci.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst