25 zł zwrotu od Multikino (MWZ 60zł) - Visa oferty
800°Zakończono

25 zł zwrotu od Multikino (MWZ 60zł) - Visa oferty

23
Zaktualizowano lip 22. 2018 (Opublikowano cze 27. 2018)
Na aplikacji Visa Oferty dostępna promocja - 25 zł zwrotu za zakupy o wartości co najmniej 60 zł. Dostępna dla wszystkich zarejestrowanych kart. Online jak i stacjonarnie.

Regulamin:
Organizatorem oferty jest Multikino. Oferta jest ograniczona do jednego zwrotu dla Konta Cashback. Tylko pierwsza dopuszczalna transakcja dokonana przy użyciu jakiejkolwiek karty zarejestrowanej na Twoim koncie podczas trwania oferty będzie dopuszczalna do zwrotu. Maksymalny jednorazowy zwrot pieniędzy wynosi 25 zł.

Ważna do 27.09.
Aktualizacje społecznościowe
@sylwiab
- niezwłocznie po dokonaniu płatności, jest to zazwyczaj w terminie 5ciu dni roboczych (ponoć).

3.7 Visa będzie wpłacać takie zwroty pieniędzy bezpośrednio na konto Zarejestrowanej Karty, przy pomocy której Uczestnik dokonał Kwalifikującego Zakupu, niezwłocznie po jego dokonaniu, to jest zazwyczaj w terminie 5 dni roboczych. Wpłaty takie dokonywane będą bezpośrednio na ww. rachunek bankowy Uczestnika z tytułem płatności „Visa Oferty”.

3.10 Jeśli zwrot gotówki nie pokazał się Uczestnikowi na jego Koncie Usługi Visa Oferty lub nie został zaksięgowany na rachunku Zarejestrowanej Karty, a dokonano nią Kwalifikowanego Zakupu, należy skontaktować się z nami za pomocą formularza dostępnego w zakładce "Pomoc", dostępnej w Witrynie, a my chętnie udzielimy niezbędnej pomocy.

Grupy

Najlepsze komentarze
Jeszcze zeby bylo na co iść do tego kina...
23 Komentarze
Było wrzucane niecały miesiąc temu.
Edytowane przez: "musiolek" cze 27. 2018
Jeszcze zeby bylo na co iść do tego kina...
SEOcze 27. 2018

to sobie wypożycz Ojca Chrzestnego czy inne gówno co tam lubisz, nikt nie k …to sobie wypożycz Ojca Chrzestnego czy inne gówno co tam lubisz, nikt nie każe ci isc do kina typu Multikino, idz do jakiegos niszowegoi nie dziw sie ze w sezonie ogórkowym tj.wakacje nie ma za dużo filmów


Widać ktos tu ma ból dupy, nie masz nic do powiedzenia to nie pisz..
Czy da się podłączyć kartę Visa z Revoluta? U mnie niestety nie przechodzi...
dziwne, własnie się zarejestrowałem na Visa oferty i żadnej oferty związanej z multikinem nie mam, czy to dla kart zarejestrowanych dawniej czy o co chodzi?
SEOcze 27. 2018

ale chłopcze to ty masz ból d___py... przypomnę co napisałeś: "Jeszcze zeby …ale chłopcze to ty masz ból d___py... przypomnę co napisałeś: "Jeszcze zeby bylo na co iść do tego kina..."pewnie jesteś z tych co pod wrzutką ze Spotify 3 miesiące za 99 groszy napiszesz "żeby było coś tam do słuchania / TYLKO BEZSTRATNE FLAC / same popowne gunwo tam, nie ma mojego zespołu grającego folk deth metal z finlandi"..


Wydaję mi się, że twoja reakcja trochę przesadzona, a porównanie ze spotify bez sensu. Twój przedmówca akurat ma racje, bo w tym okresie roku nic ciekawego w kinach nie ma. Bardziej ta promka wygląda jakby były zniżki do teatru, ale przez caly miesiąc były występy kabaretu pod wyrwigroszem.
Edytowane przez: "Dzioobson" cze 27. 2018
FunkyKovalcze 27. 2018

dziwne, własnie się zarejestrowałem na Visa oferty i żadnej oferty zwi …dziwne, własnie się zarejestrowałem na Visa oferty i żadnej oferty związanej z multikinem nie mam, czy to dla kart zarejestrowanych dawniej czy o co chodzi?Nie każdy ma wszystkie oferty (ja też tej nie mam, nie wiem od czego to zależy)... :<
Edytowane przez: "SEO" cze 27. 2018
Są jeszcze jakieś ciekawe oferty w tej apce Visa ?
FunkyKovalcze 27. 2018

dziwne, własnie się zarejestrowałem na Visa oferty i żadnej oferty zwi …dziwne, własnie się zarejestrowałem na Visa oferty i żadnej oferty związanej z multikinem nie mam, czy to dla kart zarejestrowanych dawniej czy o co chodzi?


Ja zarejestrowałam się wczoraj
Kojak2cze 27. 2018

Są jeszcze jakieś ciekawe oferty w tej apce Visa ?


20 zł zwrotu przy zakupach za 100 - H&M
10 zł zwrotu przy zakupach za 100 - Natura
50% skycash na bilety komunikacji miejskiej lub regio
20% zwrotu na zakupy za 20 - Grycan
10% na pierwsze zakupy - Marilyn
Inne to: costa, wrapme(salad story), gog.com itp.
Zuzanna96cze 27. 2018

20 zł zwrotu przy zakupach za 100 - H&M10 zł zwrotu przy zakupach za 100 - …20 zł zwrotu przy zakupach za 100 - H&M10 zł zwrotu przy zakupach za 100 - Natura 50% skycash na bilety komunikacji miejskiej lub regio20% zwrotu na zakupy za 20 - Grycan10% na pierwsze zakupy - MarilynInne to: costa, wrapme(salad story), gog.com itp.


ano właśnie mam tylko te, nic o multikinie
Czy działa Wam karta visa z revoluta?
Właśnie się zarejestrowałem i na te ofertę w ofertach.
Larscze 27. 2018

Czy działa Wam karta visa z revoluta?U mnie nie działa z revolutem. Musiałem dodac kartę z Mbanku
Arczi901cze 28. 2018

U mnie nie działa z revolutem. Musiałem dodac kartę z Mbanku


Dzięki za odp.
U mnie też aktualnie brak tej oferty.
Cześć. Mam tam zarejestrowaną już kartę, ale nigdy jeszcze nie korzystałem ze znizek. Czy trzeba cokolwiek dodatkowo aktywować czy wystarczy tylko zapłacić VISĄ?
chrriscze 27. 2018

Jeszcze zeby bylo na co iść do tego kina...


Sicario 2
Dziedzictwo Hereditary
Zimna wojna
McQueen
...nie ma za co.
Ktoś dostał zwrot ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst