25% na wszystkie okulary Knockaround. Szybka akcja łikędowa.
177°Zakończono

25% na wszystkie okulary Knockaround. Szybka akcja łikędowa.

46zł74zł-38%Knockaround Okazje
21
Zaktualizowano wrz 3. 2018 (Opublikowano sie 31. 2018)Dostawa z: Stany Zjednoczone
Edit: Promocja aktywna do godziny 8 rano jutro (wtorek) naszego czasu, brać

Teraz 25% na wszystkie okulary, również na zestawy.
Najtańsze Classics z przesyłką 12,5$, wg Revolut 46 PLN. Dodatkowo można obniżyć kodem dla nowych o 10$-MWZ 20$.

Przesyłka gratis od 50$

Można kupić Fast Lane's w cenie Premiums. Najtańsze z przesyłką 12,5$
Albo fajny zestaw 2x Premiums z polaryzacją za 20$ z wysyłką (po wykorzystaniu kodu dla nowych).
Aktualizacje społecznościowe
Knockaround Okazje

Grupy

21 Komentarzy
" łikędowa " pełen szacun.
@Kris_1985 Dopisz w opisie cenę w USD, albo popraw cenę w złotówkach - 20USD to nie jest 46zł.
MWZ na ten kod dla nowych jest na całe zamówienie (wraz z wysyłką), czy na same okulary ?
Mumin_Dsie 31. 2018

MWZ na ten kod dla nowych jest na całe zamówienie (wraz z wysyłką), czy na …MWZ na ten kod dla nowych jest na całe zamówienie (wraz z wysyłką), czy na same okulary ?


Wysyłka nie wchodzi w wartość zamówienia, wysyłka gratis od 50$.
MWZ 20 obowiązuje przy wykorzystaniu kodu za 10$ dla nowych.
Edytowane przez: "Kris_1985" sie 31. 2018
Kurła dopiero co zamówiłem trzy sztuki a tu promo
Przyszły mi dzisiaj te okulary. Zamawiałem jakieś zwykłe w promocji (chyba premiums) i generalnie rozczarowałem sie. Wykonane z naprawde kiepskiego plastiku. Wiem, że za ta cene nie można za wiele oczekiwać, ale na straganie nad morzem za 12 zł można dostać lepsze.
Edytowane przez: "TytanowyJanusz" sie 31. 2018
TytanowyJanuszsie 31. 2018

Przyszły mi dzisiaj te okulary. Zamawiałem jakieś zwykłe w promocji (chyba …Przyszły mi dzisiaj te okulary. Zamawiałem jakieś zwykłe w promocji (chyba premiums) i generalnie rozczarowałem sie. Wykonane z naprawde kiepskiego plastiku. Wiem, że za ta cene nie można za wiele oczekiwać, ale na straganie nad morzem za 12 zł można dostać lepsze.


Ja już 3 zamówienia od nich odebrałem, w tym ostatnie z poprzedniej promocji. Mam modele classics, premiums i fort knocks - najlepiej wykonane moim zdaniem sa fort knocks, a premiums niewiele im ustępują i te są moim zdaniem świetne. Classics są niestety trochę gorszej jakości moim zdaniem - inny plastik, ale za cenę jaka można było uzyskać w poprzedniej promocji, pewny filtr uv, ciekawy wygląd też moim zdaniem fajna opcja.
maciejassie 31. 2018

Ja już 3 zamówienia od nich odebrałem, w tym ostatnie z poprzedniej pr …Ja już 3 zamówienia od nich odebrałem, w tym ostatnie z poprzedniej promocji. Mam modele classics, premiums i fort knocks - najlepiej wykonane moim zdaniem sa fort knocks, a premiums niewiele im ustępują i te są moim zdaniem świetne. Classics są niestety trochę gorszej jakości moim zdaniem - inny plastik, ale za cenę jaka można było uzyskać w poprzedniej promocji, pewny filtr uv, ciekawy wygląd też moim zdaniem fajna opcja.


Moim zdaniem....
filipgrsie 31. 2018

Moim zdaniem....


Można mieć swoje zdanie?

On nie ocenia ze zdjęcia tylko je ma. Zresztą mam PODOBNE ZDANIE.
Edytowane przez: "Kris_1985" sie 31. 2018
filipgrsie 31. 2018

Moim zdaniem....


no oczywiście że moim zdaniem za innych się nie wypowiadam, ekspertem nie jestem, ale na moje laickie oko fort knocks i premiums porównywał bym prędzej do polaroidów niż do okularów za 12 zł ze straganu
maciejassie 31. 2018

no oczywiście że moim zdaniem za innych się nie wypowiadam, ekspertem …no oczywiście że moim zdaniem za innych się nie wypowiadam, ekspertem nie jestem, ale na moje laickie oko fort knocks i premiums porównywał bym prędzej do polaroidów niż do okularów za 12 zł ze straganu


Naprawde?
1172563-PqJhc.jpg
Kris_1985sie 31. 2018

Można mieć swoje zdanie?On nie ocenia ze zdjęcia tylko je ma. Zresztą mam P …Można mieć swoje zdanie?On nie ocenia ze zdjęcia tylko je ma. Zresztą mam PODOBNE ZDANIE.


Nie zrozumiałeś dzieciaku. Wytykam to, iż w jednej wypowiedzi użył kilkukrotnie zwrotu "moim zdaniem" i tyle. Nie szukaj drugiego dna.
filipgrsie 31. 2018

Nie zrozumiałeś dzieciaku. Wytykam to, iż w jednej wypowiedzi użył kilk …Nie zrozumiałeś dzieciaku. Wytykam to, iż w jednej wypowiedzi użył kilkukrotnie zwrotu "moim zdaniem" i tyle. Nie szukaj drugiego dna.


Dzieciaku??? Chyba trochę przesadzasz, delikatnie mówiąc!!
Trochę testowałem, więc mogę się już wypowiedzieć. Kupiłem dwie pary Fast Lanes, gdyż były polecane, jako jedne z większych oraz lepiej wykonanych. Jedna para z powłoką lustrzaną, druga bez niej. Polaryzacja jest i działa. Jest woreczek, brak etui. Przychodzą w małym plastikowym kartoniku. Czeka się około dwóch tygodni.

O ile wykonanie mi się podoba. Ten model jest przyjemnie powściągliwy. Nie krzyczy wielkim logotypem na wszystkie strony. O tyle jakość "szkieł" pozostawia trochę do życzenia. To co najbardziej rzuca się w oczy, to powstające flary i odbicia, które dużo intensywniej przeszkadzają w lusterkowej wersji. Czy mieliście kiedyś okazję spojrzeć we własne oczy nosząc i wpatrując się w noszone okulary? No właśnie, aż do takiego absurdu dochodzi. Zjawisko flar występuje i w Polaroidach, i w Ray-Banach, i w Veithdiach, aczkolwiek w żadnych na taką skalę.

Ogólnie i mimo wszystko jestem zadowolony. Są wygodne, dobrze wyglądają, na promocji nie kosztują dużo, jest opcja wykonania okularów we własnych kolorach. Można tanio stworzyć kolekcję okularów na każdą okazję. Niestety rozczarowuje to co najważniejsze w okularach przeciwsłonecznych. Bardziej gadget tudzież element garderoby niż realna ochrona oczu. Co z tego, że jest filtr UV (nie sprawdzałem) czy polaryzacja (sprawdzałem), jeżeli refleksy zniekształcają czytelność obrazu? Sami zdecydujcie czy jesteście gotowi na kompromisy.

Mam ochotę sprawdzić Mile Hights XL z uwagi na niespotykany rozmiar, ale po obecnych doświadczeniach podchodzę sceptycznie do tego, czego mogę się spodziewać.

PS
Zniżka -20%. Opłaca się wykorzystać przy liczbie 4 i więcej par. Przy mniejszym zamówieniu lepiej prosić o reflinka.
YP??-t5x?ye
6/?(?+1)=9

PPS
Prześwit między zausznikami.
Fast Lanes 123 mm
Premiums 120 mm
Paso Robles 119 mm
Fort Knocks 124 mm
Mai Tais 124 mm
Mile Highs (Aviator) 137 mm
Mile Highs XL 143 mm
Classics 114 mm

filipgrsie 31. 2018

Nie zrozumiałeś dzieciaku.


Faux pas Panie kolego.
Edytowane przez: "polimat" wrz 1. 2018
TytanowyJanuszsie 31. 2018

Naprawde?[Obrazek]


o ile się nie mylę są to okulary z ostatniej promocji - na stronie opisane jako classics a na okularach napisane jest premiums. jest to chyba stara wersja inna niż te jakie teraz są dostępne na stronie. pisałem że są on najgorzej wykonane z tych modeli jakie mam.
dla porównania fort knocks
1173938-OHLUB.jpg
Jeśli chodzi o refleksy i widzenie odbić własnych oczu o których pisze @polimat to ja nigdy tego nie widziałem ani w tych ani w żadnych innych okularach, ale może po prostu nie zwróciłęm na to uwagi
Fast Lanes są lepiej wykonane w obrębie zawiasów.
1174831-gmKM8.jpg
maciejassie 31. 2018

Jeśli chodzi o refleksy i widzenie odbić własnych oczu o których pisze @po …Jeśli chodzi o refleksy i widzenie odbić własnych oczu o których pisze @polimat to ja nigdy tego nie widziałem ani w tych ani w żadnych innych okularach, ale może po prostu nie zwróciłęm na to uwagi


Zacznij więc zwracać i porównywać z innymi modelami. Tak jak pisałem w samym obrębie jednego modelu matowe vs lustrzane występuje widoczna różnica. Testy rozpocząłem już jakiś czas temu od Veithdia, żeby samemu się przekonać jak to jest oraz czy warto dopłacać do Polaroidów bądź innych droższych. Trzeba brać poprawkę na wybrane modele, bo w obrębie jednej firmy może być różnie, lecz na tę chwilę a propos szkieł: RB > Polaroid > Veithdia (ze sportowymi jest lepiej trochę) = Knockaround.
Lepszej jakości są Fast Lanes czy Fort Knocks? Oslo, poproszę na priv reflinka, bo coś nie mogę sam do siebie wysłać, @polimat albo ktoś
edit: Już mam dzięki!
Edytowane przez: "whst" wrz 2. 2018
Fast Lane's mam i są fajne, dobrze wykonane i duże. Forth Knocks są mniejsze, podobne do Premium ale lepiej wykonane (lepszy plastik, amortyzowane zawiasy), ale mi najbardziej przypadły do gustu Premiums. Właśnie kolejne zamówiłem
Edytowane przez: "Kris_1985" wrz 2. 2018
Można prosić reflinka?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst