Niestety, ta okazja już wygasła
22% taniej za bilety do Termy Meander Orawice @ Groupon
281° Zakończono

22% taniej za bilety do Termy Meander Orawice @ Groupon

52,65zł67,50zł-22%Groupon Okazje
Edytor12
281° Zakończono
22% taniej za bilety do Termy Meander Orawice @ Groupon
lip 21. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Na Grouponie tańsze bilety wstępu do aquaparku Termy Meander Orawice na Słowacji:

282760.jpg
Cennik ze strony aquaparku:
282760.jpg

W cenie biletu:

  • parking
  • użytkowanie szafek i szatni na obiekcie
  • możliwość korzystania ze wszystkich czynnych basenów oraz atrakcji wodnych zgodnie z regulaminem aqaparku (sztuczne fale wodne, jacuzzi, gejzer, strumienie masujące, grzyb wodny i natryski)
  • kącik dla dzieci

Groupon ważny do 15.09.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

282760.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Groupon OkazjeGroupon kupony rabatowe
12 Komentarzy
Był ktoś z was tam kiedyś? Planuje jechać z dzieckiem z 4-latnim, są tam atrakcje dla niego?
przy okazji przeczytajcie sobie zanik kupicie:
gov.pl/web…cji
Byłem, nie polecam. Nic tam nie ma, nuda straszna, zero rozrywek i szybko można się znudzić. Duzo starszych osób okupujących jacuzzi i nie mających ochoty się ruszyć. Trzeba jechać dość daleko a jednak wolałbym dolozyc 50zl i iść na polskie duzo nowsze termy które maja więcej do zaoferowania starszym jak i młodszym. Jeśli chodzi o zjeżdżalnie i PRL zabaw to bez konkurencyjna jest tatralandia i ja mogę polecić w 100%. Ode mnie minus, cena adekwatna do tego co resort ma do zaoferowania. Raczej słaba promocja
Należy to traktować jako baseny termalne, a nie aquapark i w takiej formie spełniają swoje zadanie. Byłem zimą, wygrzałem się porządnie.
Ja jestem na tak
poważnie taki widoczek jest czy to fotomontaż jakis po prostu sory
Przeciez to jest lokalne, ciężko zaznaczyc?
Tenfilip22/07/2020 10:44

Przeciez to jest lokalne, ciężko zaznaczyc?Okazje lokalne zaznaczamy wtedy, gdy można coś kupić tylko w wybranej lokalizacji.
zorka22/07/2020 11:03

Okazje lokalne zaznaczamy wtedy, gdy można coś kupić tylko w wybranej lo …Okazje lokalne zaznaczamy wtedy, gdy można coś kupić tylko w wybranej lokalizacji.


Powininy byc zaznaczane wtedy, kiedy mozna z nich skorzystac tylko w konkretnej lokalizacji. To nie ma żadnego sensu.
Tenfilip22/07/2020 11:34

Powininy byc zaznaczane wtedy, kiedy mozna z nich skorzystac tylko w …Powininy byc zaznaczane wtedy, kiedy mozna z nich skorzystac tylko w konkretnej lokalizacji. To nie ma żadnego sensu.Sensu nie miałoby w odwrotną stronę. Wszystkie podróże i okazje na wycieczki musiałaby lądować w lokalnych. Skorzystać / kupić mogą wszyscy, a to, że trzeba się przemieścić potem, to już inna sprawa.
zorka22/07/2020 11:38

Sensu nie miałoby w odwrotną stronę. Wszystkie podróże i okazje na wyci …Sensu nie miałoby w odwrotną stronę. Wszystkie podróże i okazje na wycieczki musiałaby lądować w lokalnych. Skorzystać / kupić mogą wszyscy, a to, że trzeba się przemieścić potem, to już inna sprawa.


To taka sama sprawa. Zevlby z czegos skorzystac musze specjalnie sie po to wybrac. dla mnie to glowny klopot z lokalnymi i tutaj wlasnie jest tego przyklad. Kluczowe jest, czy mam blisko czy daleko zeby dojechac - bo starce duzo albo malo cennego czasu. Dokladnie tak jak z kazda inna lokalna okazja.
Tenfilip22/07/2020 12:16

To taka sama sprawa. Zevlby z czegos skorzystac musze specjalnie sie po to …To taka sama sprawa. Zevlby z czegos skorzystac musze specjalnie sie po to wybrac. dla mnie to glowny klopot z lokalnymi i tutaj wlasnie jest tego przyklad. Kluczowe jest, czy mam blisko czy daleko zeby dojechac - bo starce duzo albo malo cennego czasu. Dokladnie tak jak z kazda inna lokalna okazja.Rozumiem Cię, ale kryterium do oznaczenia jest dostępność / możliwość zakupu (lokalna lub ogólnopolska).
zorka22/07/2020 12:30

Rozumiem Cię, ale kryterium do oznaczenia jest dostępność / możliwość zakup …Rozumiem Cię, ale kryterium do oznaczenia jest dostępność / możliwość zakupu (lokalna lub ogólnopolska).


To może warto to zmienić? Tak, żeby było użyteczne?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst