Niestety, ta okazja już wygasła
2+1 na wybrane marki (np. dezodorant Old Spice za 5,99zł przy zakupie 3szt.) @ Hebe
447° Zakończono

2+1 na wybrane marki (np. dezodorant Old Spice za 5,99zł przy zakupie 3szt.) @ Hebe

23
Zaktualizowano cze 17. (Opublikowano cze 13.)

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacja 1
Od dzisiaj w promocji pasty Blend-a-med. Przy zakupie trzech zapłacimy 3,32zł za sztukę
2609-XDyaS.jpg
W drogerii Hebe promocja "2+1 za grosz" na wybrane marki widoczne na zdjęciu poniżej:
165677-zpVLb.jpgMożna miksować dowolnie pomiędzy markami.
Promocja nie dotyczy zestawów oraz szczoteczek elektrycznych i końcówek.

Aktualnie wybrane produkty męskie do -60%, więc przykładowo:

Aktualizacje społecznościowe
Hebe OkazjeHebe gazetka

Grupy

23 Komentarze
Piękna cena na Old Spice, będzie zrobiony zapas
Chce ktoś kupić pastę na spółę?
Hotelarz13/06/2019 12:23

Piękna cena na Old Spice, będzie zrobiony zapas


Ten Old Space to tragedia, raz dostałem w sztywcie i tylko modlilem się żeby się już skończył żeby kupić coś normalnego w kulce.
@zorka czy możesz potwierdzić cene tego Old Spice za 5,99 sztuka ? Bo według stronki Hebe ten Whitewater jest w dwóch cenach regularnej 12,29 przy której jest etykieta 2+1 oraz promocyjnej za 8,99 zł. Według tej informacji cena za sztukę wychodzi ok 8,20 zł
Bolaudio17/06/2019 11:25

@zorka czy możesz potwierdzić cene tego Old Spice za 5,99 sztuka ? Bo w …@zorka czy możesz potwierdzić cene tego Old Spice za 5,99 sztuka ? Bo według stronki Hebe ten Whitewater jest w dwóch cenach regularnej 12,29 przy której jest etykieta 2+1 oraz promocyjnej za 8,99 zł. Według tej informacji cena za sztukę wychodzi ok 8,20 zł



Cena promocyjna to 8,99zł, a przy zakupie trzech sztuk, płacisz tylko za dwie, więc 17,98zł:3=5,99zł
zorka17/06/2019 11:36

Cena promocyjna to 8,99zł, a przy zakupie trzech sztuk, płacisz tylko za d …Cena promocyjna to 8,99zł, a przy zakupie trzech sztuk, płacisz tylko za dwie, więc 17,98zł:3=5,99zł


Ok jeśli tak mówisz to dobrze bo myślałem, że znowu tu jest jakiś trik o niełączeniu promocji i te za 8,99 są w "trzy paku" za 26,97, a z kolei te w promocji 2+1 za 24,59
Bolaudio17/06/2019 11:41

Ok jeśli tak mówisz to dobrze bo myślałem, że znowu tu jest jakiś trik o ni …Ok jeśli tak mówisz to dobrze bo myślałem, że znowu tu jest jakiś trik o niełączeniu promocji i te za 8,99 są w "trzy paku" za 26,97, a z kolei te w promocji 2+1 za 24,59



Kupowałam w weekend, wychodzi za 5,99zł
zorka17/06/2019 11:47

Kupowałam w weekend, wychodzi za 5,99zł


ok super dzięki za informacje
Dusza17/06/2019 11:19

Ten Old Space to tragedia, raz dostałem w sztywcie i tylko modlilem się ż … Ten Old Space to tragedia, raz dostałem w sztywcie i tylko modlilem się żeby się już skończył żeby kupić coś normalnego w kulce.


Prawdopodobnie potwierdza to hipotezę, że na każdego działa inaczej. Nie mam prawa narzekać odkąd używam
Hotelarz17/06/2019 12:21

Prawdopodobnie potwierdza to hipotezę, że na każdego działa inaczej. Nie ma …Prawdopodobnie potwierdza to hipotezę, że na każdego działa inaczej. Nie mam prawa narzekać odkąd używam


Dla mnie najlepszy sztyft jaki używałem. Czuć zapach spokojnie do wieczora!
"Promocja nie łączy się z innymi promocjami." - Dajcie znac czy te BLEND A MED wchodza po 3 zlote jak napisał autor.
Tupitupi17/06/2019 13:49

"Promocja nie łączy się z innymi promocjami." - Dajcie znac czy te BLEND A …"Promocja nie łączy się z innymi promocjami." - Dajcie znac czy te BLEND A MED wchodza po 3 zlote jak napisał autor.



Old Spice też kupowałam w obniżonej cenie i weszło 2+1, więc myślę, że tu też nie będzie żadnego problemu.
Opowiem Wam jak zwabiona 2+1 jako Grażyna wybrałam się do Hebe. "Przepraszam czy ta promocja oznacza, że jak wezmę szampon, pastę i np. krem to znaczy że ta trzecia rzecz będzie gratis? Tak. Chodzę, dobieram w zestawy >po 3< produkty tej samej cenie, żeby nie było że nakupię i waciki mi wyjdą gratis. Podchodzą do kasy przekonana, że jestem cebulą roku, że poproszę o trzy osobne paragony (na każdy z tych zestawów produktów po 20 zł) i pani mówi, no dobrze, mogę Pani tak skasować, ale po co? Po to, że jest promocja 2+1 i tu sobie zrobiłam pakieciki, żeby dostać ten trzeci gratis. Ale to nie o co chodzi w tej promocji... Nie, nie trzeba potwierdzenia..." Pozdrawiam czytających
Karolina_Y17/06/2019 21:57

Opowiem Wam jak zwabiona 2+1 jako Grażyna wybrałam się do Hebe. "P …Opowiem Wam jak zwabiona 2+1 jako Grażyna wybrałam się do Hebe. "Przepraszam czy ta promocja oznacza, że jak wezmę szampon, pastę i np. krem to znaczy że ta trzecia rzecz będzie gratis? Tak. Chodzę, dobieram w zestawy >po 3< produkty tej samej cenie, żeby nie było że nakupię i waciki mi wyjdą gratis. Podchodzą do kasy przekonana, że jestem cebulą roku, że poproszę o trzy osobne paragony (na każdy z tych zestawów produktów po 20 zł) i pani mówi, no dobrze, mogę Pani tak skasować, ale po co? Po to, że jest promocja 2+1 i tu sobie zrobiłam pakieciki, żeby dostać ten trzeci gratis. Ale to nie o co chodzi w tej promocji... Nie, nie trzeba potwierdzenia..." Pozdrawiam czytających


Czyli pozwoliłaś, żeby kasjerka wcisneła ci produkty po normalnej cenie?//???? @! LOL
Edytowane przez: "Tupitupi" cze 18.
Karolina_Y17/06/2019 21:57

Opowiem Wam jak zwabiona 2+1 jako Grażyna wybrałam się do Hebe. "P …Opowiem Wam jak zwabiona 2+1 jako Grażyna wybrałam się do Hebe. "Przepraszam czy ta promocja oznacza, że jak wezmę szampon, pastę i np. krem to znaczy że ta trzecia rzecz będzie gratis? Tak. Chodzę, dobieram w zestawy >po 3< produkty tej samej cenie, żeby nie było że nakupię i waciki mi wyjdą gratis. Podchodzą do kasy przekonana, że jestem cebulą roku, że poproszę o trzy osobne paragony (na każdy z tych zestawów produktów po 20 zł) i pani mówi, no dobrze, mogę Pani tak skasować, ale po co? Po to, że jest promocja 2+1 i tu sobie zrobiłam pakieciki, żeby dostać ten trzeci gratis. Ale to nie o co chodzi w tej promocji... Nie, nie trzeba potwierdzenia..." Pozdrawiam czytających


Obawiam się, że to nie tak działa. Zapewne promocja każdego klienta obowiązuje jednorazowo - w teorii. Choć można to obejść przychodząc do sklepu kilka razy tak by cię nie rozpoznali albo liczyć na to, że ekspedientka zgodzi się uznać cię za trojaka syjamskiego z rączką siostry i nogą brata albo uzna każdą z twoich osobowości z roztrojenia jaźni za osobnego klienta.
Ana_Mert18/06/2019 08:06

Obawiam się, że to nie tak działa. Zapewne promocja każdego klienta obo …Obawiam się, że to nie tak działa. Zapewne promocja każdego klienta obowiązuje jednorazowo - w teorii. Choć można to obejść przychodząc do sklepu kilka razy tak by cię nie rozpoznali albo liczyć na to, że ekspedientka zgodzi się uznać cię za trojaka syjamskiego z rączką siostry i nogą brata albo uzna każdą z twoich osobowości z roztrojenia jaźni za osobnego klienta.



Na prawde ktos nie potrafi obejść takiego "problemu" - hahahah nie sądziłem że to moze o to chodzić LOL. "O co chodzi w promocji to decyduje ja" - mówi sie kasjerce - "to chce tylko jeden zestaw". Kasjerka sie mocno zastanowi nim najblizszym razem utrudni komus zakupy. A potrebne produkty kupuje sie w tym samym sklepie za godine lub w innym po prostu. :-)
Edytowane przez: "Tupitupi" cze 18.
Tupitupi18/06/2019 08:05

Czyli pozwoliłaś, żeby kasjerka wcisneła ci produkty po normalnej cen …Czyli pozwoliłaś, żeby kasjerka wcisneła ci produkty po normalnej cenie?//???? @! LOL


Mózg człowieka działa tak, że jak już poświęcił czas i nogi do wybrania produktów to zazwyczaj to i tak weźmie. Nie wierzę, że nie zdarzyło się chociaż raz w życiu komuś zdziwić przy kasie że to nie ta cena i machnąć ręką jednak decydując się na produkt w wyższej cenie. Tak działa marketing i reklama. Często na ułomnościach naszego umysłu.
Ana_Mert18/06/2019 08:06

Obawiam się, że to nie tak działa. Zapewne promocja każdego klienta obo …Obawiam się, że to nie tak działa. Zapewne promocja każdego klienta obowiązuje jednorazowo - w teorii. Choć można to obejść przychodząc do sklepu kilka razy tak by cię nie rozpoznali albo liczyć na to, że ekspedientka zgodzi się uznać cię za trojaka syjamskiego z rączką siostry i nogą brata albo uzna każdą z twoich osobowości z roztrojenia jaźni za osobnego klienta.


Nie o to tu chodziło, nie o to, ze kasjerka ma lub nie ma prawa uznawać że jestem "kolejnym" klientem. Zresztą nie powinno ją to interesować czy ja chcę 3 różne paragony czy nie, tym bardziej że na pewno w regulaminie sklepu tego nie ma, że klient nie może dokonać zakupu w czasie po sobie następującym.
Karolina_Y18/06/2019 11:36

Mózg człowieka działa tak, że jak już poświęcił czas i nogi do wybrania pro …Mózg człowieka działa tak, że jak już poświęcił czas i nogi do wybrania produktów to zazwyczaj to i tak weźmie. Nie wierzę, że nie zdarzyło się chociaż raz w życiu komuś zdziwić przy kasie że to nie ta cena i machnąć ręką jednak decydując się na produkt w wyższej cenie. Tak działa marketing i reklama. Często na ułomnościach naszego umysłu.


Ja zawsze mowie, ze byla inna cena na polce idziemy tam :faktycznie inna. Pani pyta, to co zwraca pan produkt, a ja :nie. Doplacicie mi za rozniece, bo to co na polce to jest oferta i ja z niej skozystalem. Nie zdarzylo sie jeszcze zeby mi nie doplacili
Karolina_Y18/06/2019 11:38

Nie o to tu chodziło, nie o to, ze kasjerka ma lub nie ma prawa uznawać że …Nie o to tu chodziło, nie o to, ze kasjerka ma lub nie ma prawa uznawać że jestem "kolejnym" klientem. Zresztą nie powinno ją to interesować czy ja chcę 3 różne paragony czy nie, tym bardziej że na pewno w regulaminie sklepu tego nie ma, że klient nie może dokonać zakupu w czasie po sobie następującym.


To o co tu chodzilo, bo juz drugi post piszesz o tym i dalej nie wiadomo.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst