413°
Zakończono
20PLN za płatności mobilne @ BZ WBK
20PLN za płatności mobilne @ BZ WBK

20PLN za płatności mobilne @ BZ WBK

Usunięty6672
Promocja dla osób posiadających konto prowadzone w złotych polskich w banku BZ WBK

1. wykonaj minimum 4 płatności telefonem na łączną kwotę minimum 40 zł (do płatności telefonem zaliczamy płatności BLIK oraz płatności mobilną kartą kredytową)

2. wykonaj minimum jeden przelew na telefon.

3. Nagroda pieniężna w wysokości 20 zł zostanie przekazana do 30 września 2016 r. na konto, z którego wykonano pierwszy przelew na telefon zgodnie z zasadami promocji.

Promocja trwa od 16 sierpnia 2016 r. do 11 września 2016 r.

Regulamin promocji

10 Komentarzy

Prawie w tym samym momencie wrzucilismy ofertę ))

No to skopiuje swój post z bankowego forum: "Dzisiaj na Orlenie, za złoty medal Anity Włodarczyk, dowolna kawa za 1 zł a duża za 2. Poprzez apkę ‚Stop Cafe”. Kupon niby jednorazowy, lecz po wyczyszczeniu cookies zmienia się w perpetum mobile. Dobry sposób na zaliczenie np. 3 płatności BLIKiem.".

Czyli muszę wykonać przelew telefonem a to drugie to zapłacić zbliżeniowo telefonem czy jak bo nie uzywam tego kompletnie
Edytowane przez: "Xd10" sie 18. 2016

Xd10Sie 18.

Czyli muszę wykonać przelew telefonem a to drugie to zapłacić zbliżeniowo telefonem czy jak bo nie uzywam tego kompletnieZapłacić BLIKiem np. jak kupujesz coś w sklepach internetowych to tam do wyboru w bramkach płatniczych np. Dotpay masz różne banki (PKO, BZWBK, ING itp) i właśnie obok tych ikonek banku masz BLIK. Wybierasz, odpalasz aplikację mobilną BZWBK wybierasz w niej Kod BLIK on ci się generuje i wpisujesz go na stronie płatności, potwierdzasz płatność na telefonie i tyle (taka płatność blikiem jest bardzo szybka i łatwa). Wszystko masz opisane na stronie blikmobile.pl/

Tylko czy płatność BLIK w e-sklepach też się zalicza do promocji?
Edytowane przez: "SEO" sie 18. 2016

SEOSie 18.

Zapłacić BLIKiem np. jak kupujesz coś w sklepach internetowych to tam do wyboru w bramkach płatniczych np. Dotpay masz różne banki (PKO, BZWBK, ING itp) i właśnie obok tych ikonek banku masz BLIK. Wybierasz, odpalasz aplikację mobilną BZWBK wybierasz w niej Kod BLIK on ci się generuje i wpisujesz go na stronie płatności, potwierdzasz płatność na telefonie i tyle (taka płatność blikiem jest bardzo szybka i łatwa). Wszystko masz opisane na stronie www.blikmobile.pl/Tylko czy płatność BLIK w e-sklepach też się zalicza do promocji?


IMHO dowlna platnosc Blik sie wlicza

SEOSie 18.

Zapłacić BLIKiem np. jak kupujesz coś w sklepach internetowych to tam do wyboru w bramkach płatniczych np. Dotpay masz różne banki (PKO, BZWBK, ING itp) i właśnie obok tych ikonek banku masz BLIK. Wybierasz, odpalasz aplikację mobilną BZWBK wybierasz w niej Kod BLIK on ci się generuje i wpisujesz go na stronie płatności, potwierdzasz płatność na telefonie i tyle (taka płatność blikiem jest bardzo szybka i łatwa). Wszystko masz opisane na stronie www.blikmobile.pl/Tylko czy płatność BLIK w e-sklepach też się zalicza do promocji?4. Płatności telefonem – Płatności BLIK oraz Płatności Mobilną kartą kredytową.
5. Płatność BLIK - Transakcja BLIK wykonywana w Terminalu POS lub na stronie internetowej umożliwiającej wykonywanie płatności przy wykorzystaniu systemu BLIK.

swoją drogą to trzeba mieć trochę szczęścia - 16.08 była promo w Reeboku (-25% na wyprzedaż) i coś mnie pchnęło do płatności BLIK zamiast kartą . Teraz walnąć tylko 3 dowolne transakcje + przelew na telefon Żony i kolejne 20zł wpadnie .

a jak sie robi przelew na telefon?

No tak... Ostatnia zmiana tabeli opłat i proszę, mamy na nową promocję.
Niedługo to jak w T-mobile będzie, 4gr za sprawdzenie salda.

zrobione x2
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst