200zł na paliwo przy zakupie dowolnej nawigacji TomTom GO @ TomTom
171°Zakończono

200zł na paliwo przy zakupie dowolnej nawigacji TomTom GO @ TomTom

Pepper 11
kwi 7. 2016kwi 7. 2016
Do końca kwietnia możecie skorzystać z wiosennej promocji TomTom. Kupując dowolną nawigację TomTom Go otrzymacie 200zł na paliwo.

Promocją objęte są wszystkie modele TomTom GO, które zostały zakupione na terenie Polski w okresie od 23.03 do 30.04.2016.

Aby skorzystać z tejże okazji, należy:
  • zakupić dowolny model nawigacji z serii TomTom GO,
  • zarejestrować produkt na stronie promocji, poprzez wypełnienie formularza . Formularz należy wypełnić po 14 dniach od daty zakupu, ale nie później niż po 30 dniach.

Modele objęte promocją oraz listę sklepów, w których można zakupić produkt promocyjny znajdziecie --- tutaj.

Premia w wysokości 200zł zostanie przekazana na konto podane w formularzu zgłoszeniowym w ciagu 30 dni kalendarzowych od daty otrzymania przez TomTom poprawnego zgloszenia.

  1. TomTom Okazje
  2. Podróże
Kategorie
  1. Podróże
11 Komentarzy

jaki jest koszt najtańszego?

pkob86Kwi 7.

jaki jest koszt najtańszego?


Na allegro 513zl z wysylka.
allegro.pl/gps…tml
Okazaj srednia - ja jako nawigację (yanosika) stosuję poczciwą Lumię 920 z kartą virgin mobile i pakietem freemium. Awaryjnie mam świetne mapy Here.

Autor Pepper

pkob86Kwi 7.

jaki jest koszt najtańszego?


Go50 w okolicach od 650zł

Autor Pepper

krycha00Kwi 7.

Na allegro 513zl z wysylka. http://allegro.pl/gps-tomtom-go-500-europe-45-lifetime-maps-traffic-i6094333992.htmlOkazaj srednia - ja jako nawigację (yanosika) stosuję poczciwą Lumię 920 z kartą virgin mobile i pakietem freemium. Awaryjnie mam świetne mapy Here.Za nawigacje zakupiona na aukcji internetowej nie przysluguje nagroda.

krycha00Kwi 7.

Na allegro 513zl z wysylka. http://allegro.pl/gps-tomtom-go-500-europe-45-lifetime-maps-traffic-i6094333992.htmlOkazaj srednia - ja jako nawigację (yanosika) stosuję poczciwą Lumię 920 z kartą virgin mobile i pakietem freemium. Awaryjnie mam świetne mapy Here.po 30.06.2016r HERE zniknie dla windowsa 10, nie wiem jak dla 8 i 8.1 ale myślę że to samo tyle że trochę później.
Za niedługo zaczną się wyprzedaże na allegro Lumii

krycha00Kwi 7.

Awaryjnie mam świetne mapy Here.Yyy... nie. Nie są świetne, ani nawet dobre, raczej przeciętne. Poczytaj recenzje.

DymekKwi 7.

po 30.06.2016r HERE zniknie dla windowsa 10, nie wiem jak dla 8 i 8.1 ale myślę że to samo tyle że trochę później.Za niedługo zaczną się wyprzedaże na allegro Lumii
Bez paniki, są przecież jeszcze mamy Windowsu, wynajmujące mapy od Here do tego ta aplikacja przynajmniej jest rozwijana.

wordlordKwi 7.

Yyy... nie. Nie są świetne, ani nawet dobre, raczej przeciętne. Poczytaj recenzje. Bez paniki, są przecież jeszcze mamy Windowsu, wynajmujące mapy od Here do tego ta aplikacja przynajmniej jest rozwijana.
"poczytaj recenzje"

na co mi czytać recenzje? używam ich i są bardzo dobre, to jest dla mnie najważniejsze a nie czyjeś recenzje

@qba123 Napisałeś ogólnie ze są świetne, nie ze dla Ciebie takie są, więc ja ogólnie informuję, że wcale tak dobrze nie wypadają te mapy.

wordlordKwi 7.

@qba123 Napisałeś ogólnie ze są świetne, nie ze dla Ciebie takie są, więc ja ogólnie informuję, że wcale tak dobrze nie wypadają te mapy.


To ja napisałem
Korzystasz na codzień z tych map, czy tylko opierasz się na recenzjach?
Po co mi czytać recenzje, skoro sam z nich korzystam i po prostu jeszcze mnie nie zawiodły .
Jedynym minusem to brak powiadomień o radarach itp - przeżyję.
Jako nawigacja która ma poprowadzić mnie do celu gdy zabłądzę - Here sprawdza się.

@krycha00 Przepraszam, faktycznie pomyliłem osoby

Tak Korzystnem jakiś rok temu na wakacjach, kiedy padł mi telefon i an szybko musiałem kupić nowy. Mamy wyglądają ładnie, ale już rok temu ludzie narzekali, że nie są wprowadzane żadne ulepszenia, a zgłoszeń było sporo. Mi najbardziej niepodobał mi się brak punktów pośrednich, dzięki czemu mogę zmodyfikować wyznaczoną przez aplikację trasę. Przydaje się to też jeszcze bardziej przy zwiedzaniu, gdzie dzień wcześniej ustawiam sobie trasę ze wszystkimi atrakcjami po drodze za jednym razem, a nie dwadzieścia osobnych map

wordlordKwi 7.

@krycha00 Przepraszam, faktycznie pomyliłem osoby Tak Korzystnem jakiś rok temu na wakacjach, kiedy padł mi telefon i an szybko musiałem kupić nowy. Mamy wyglądają ładnie, ale już rok temu ludzie narzekali, że nie są wprowadzane żadne ulepszenia, a zgłoszeń było sporo. Mi najbardziej niepodobał mi się brak punktów pośrednich, dzięki czemu mogę zmodyfikować wyznaczoną przez aplikację trasę. Przydaje się to też jeszcze bardziej przy zwiedzaniu, gdzie dzień wcześniej ustawiam sobie trasę ze wszystkimi atrakcjami po drodze za jednym razem, a nie dwadzieścia osobnych map


Faktycznie, pkt pośrednich nie ma. Ale i tak do zwykłego poprowadzenia od pkt A do pkt B wg mnie nadaje się idealnie.
Prosta aplikacja z aktualnymi mapami (to nie jest często spotykane). Jak dla mnie wystarcza.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst