200 zł za założenie konta i aktywność w BGŻ PNB Paribas
169°Zakończono

200 zł za założenie konta i aktywność w BGŻ PNB Paribas

7
sty 7.
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 24 miesięcy. Wliczamy tu także posiadanie rachunków w przejętym niedawno Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji (np. konta oszczędnościowego BGŻOptima).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.01.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 15.02.2019.
Pula kont to tylko 1500 więc kto pierwszy ten lepszy. Po osiągnięciu pułapu rejestracja zostanie zablokowana.


Pierwszą z nagród, czyli 100 zł w gotówce, otrzymamy za:

  • aktywowanie aplikacji mobilnej GOmobile do 28.02.2019,
  • wykonanie min. 1 przelewu przez środków z konta poprzez aplikację mobilną lub bankowość internetową w lutym 2019,
  • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 300 zł w lutym 2019.

Tu dodam, że pod uwagę nie będą brane transakcje kartą poprzez wszelkiego rodzaju „ułatwiacze” obrotów, czyli miejsca z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Chodzi np. o aplikacje do opłacania rachunków czy doładowania wirtualnych portmonetek (listę znajdziecie na jakimcc.pl. Wszystkie „normalne” sklepy stacjonarne i internetowe są jak najbardziej OK.

Drugą, identyczną nagrodę, otrzymamy za:

  • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 300 zł zarówno w marcu, jak i kwietniu (na identycznych zasadach jak powyżej) oraz
  • zapewnienie wpływów na konto na łączną kwotę min. 1000 zł zarówno w marcu i kwietniu


Tu warto dodać, że pod pojęciem „wpływów” bank wyklucza przelewy własne z rachunków w BGŻ BNP Paribas (w tym BGŻOptima i Raiffeisen Polbank) oraz wpłaty gotówkowe. Najprościej więc przelać sobie 1000 zł z własnego rachunku w innym banku.

I to tyle! Informacja o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas mailowo w terminie do 15.03. Będziemy mieć wtedy czas do 26.03 na uzupełnienie danych do jej odbioru (instrukcję znajdziemy w mailu). Przekazanie nagrody nastąpi do 31.03.2019.

O drugiej nagrodzie zostaniemy powiadomieni do 17.05. Wypłata nastąpi do 31.05.2019.

Bank nie pobiera bowiem ani grosza za jego prowadzenie, ale również za posiadanie karty debetowej! W zasadzie zapłacić możemy tylko za wypłaty z bankomatów (5 zł), jednak za darmo pobierzemy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz bankomatów własnych.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

7 Komentarzy
@Bartosz_Rogowski zamień link na bezpośredni i opisz promocję w kilku zdaniach.
Echh .. nie ma wersji GOmobile na symbiana
200 cebulionów za przekazanie danych do sp z.o.o. (i pewnie dalej nie wiadomo gdzie to dla tych od morele)
eter24 min

200 cebulionów za przekazanie danych do sp z.o.o. (i pewnie dalej nie … 200 cebulionów za przekazanie danych do sp z.o.o. (i pewnie dalej nie wiadomo gdzie to dla tych od morele)


za 200 cebulionów to chyba uczciwa cena żeby się sprzedać
Szwagier512 min

za 200 cebulionów to chyba uczciwa cena żeby się sprzedaćJak dadzą 2,5 raza tyle to się zastanowię i nawet apkę wgram na jakiego andka za 50 cebulionow jak będę na tak.
Edytowane przez: "eter" sty 7.
Paribas to inaczej parabank?
Otwieramy dostajemy kasę i pyk zamykamy konto
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Bartosz_Rogowski. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst