Niestety, ta okazja już wygasła
200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego + 3% na koncie oszczędnościowym od Pekao
-18° Zakończono

200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego + 3% na koncie oszczędnościowym od Pekao

5
sie 5.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ruszyła promocja Pekao S.A. w której do zgarnięcia jest baaaardzo łatwe 200 zł premii! Oprócz tego bank ciągle oferuje podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – aż 3% w skali roku dla kwoty 30 000 zł.
Otwórz Konto Przekorzystne wraz z kartą i otrzymaj 200 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego w Pekao w okresie od 1.08.2018 do 31.07.2019.Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy (lub mobilny) o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę o konto nie później, niż 31.08.2019. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową lub aplikację PeoPay.

: bank zastrzega, że możliwe jest skrócenie czasu trwania promocji, jeśli pula uczestników osiągnie 10 000 osób. W takim wypadku informacja ta pojawi się na stronie banku i na stronie promocji. Warto więc się śpieszyć!
100 zł na start

Nagroda w promocji podzielona jest na dwie części. Pierwsze 100 zł zgarniemy za spełnienie dwóch prostych warunków w miesiącu następującym po miesiącu przystąpienia do promocji, czyli we wrześniu.

Po pierwsze – będziemy musieli zapewnić jednorazowy wpływ na nowo-otwarte konto w kwocie minimum 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki oraz przelewów własnych w Pekao). Najprościej więc przelać sobie środki z własnego konta w innym banku.

Po drugie – bank wymaga od nas wykonania minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub poprzez aplikację PeoPay (będącą oczywiście zapłatą za towary lub usługi, a nie „zwykłym” przelewem). Kwota transakcji nie ma znaczenia Istotne, aby warunki zostały spełnione do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy – czyli najpóźniej z końcem września.
Kolejne 100 zł w powtórce

Aby zgarnąć drugą część nagrody konieczne będzie wykonanie tych samych czynności w każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki pierwszy raz.

Oznacza to, że całościowo zgarniemy 200 zł za spełnienie warunków promocji 4 razy, w każdym z miesięcy od września do grudnia.

Pierwsza część nagrody zostanie wypłacona w terminie 45 dni od zakończenia okresu przystępowania do promocji, czyli w połowie października. Drugą transzę otrzymamy natomiast do 15.01.2020.

Opis pochodzi ze strony
livesmarter.pl

Po szczegółowe informacje zapraszam na stronę podana wyżej.
Aktualizacje społecznościowe
Bank Pekao Okazje

Grupy

5 Komentarzy
Chyba już o tym było, nie?
Widocznie przeoczyłem, dzięki za spostrzeżenie. Zamykamy
Heh założyłem miesiąc temu
Przelali pierwszą transzę premii 100zł
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst