Niestety, ta okazja już wygasła

200 zł w promocji dla nowych klientów kart flotowych bp

maj 28. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

regulamin
bp.com/con…pdf

Zamów dla swojej firmy jedną z poniższych kart flotowych bp przed 17 czerwca i odbierz 200 zł na karcie podarunkowej.

2. Zasady prowadzenia promocji2.1. Warunkiem wzięcia udziału w promocji:2.1.1.Dla klientów BP Plus jest podpisanie przez Uczestnika umowy o korzystanie z kart flotowychBP podczas Okresu trwania promocji oraz przekazanie do Organizatora podpisanej umowy iinnych wymaganych umową dokumentów, nie później niż 30 dni po zakończeniu Okresutrwania Promocji;
2.1.2.Dla klientów BP Komfort wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stroniebpkomfort.pl/ma/…ruj oraz przedpłata w wysokości min. 200 zł nie później niż30 dni po zakończeniu Okresu trwania Promocji..
2.2. Każdy Uczestnik otrzyma kartę podarunkową BP SuperCard o wartości 200 zł.
2.3. Karta podarunkowa BP SuperCard zostanie przesłana kurierem, pod wskazany w formularzuzgłoszeniowym adres korespondencyjny.
2.4. W przypadku Uczestników, którzy zawarli umowy o korzystnie z kart flotowych BP Plus, kartapodarunkowa BP SuperCard zostanie nadana do 5 dni roboczych od momentu otrzymania przezOrganizatora, umowy o korzystanie z kart paliwowych BP oraz stosownych wymaganych umowądokumentów.
2.5. W przypadku Uczestników, którzy zamówili kartę flotową BP Komfort, karta podarunkowa BPSuperCard zostanie wysłana do 5 dni roboczych od doładowania przez Uczestnika konta o minimum200 zł.
2.6. Klient otrzymuje kartę podarunkową BP SuperCard gotową do użycia i jest ona aktywna przez 24miesiące od momentu otrzymania jej przez klienta.
2.7. Warunki korzystania z karty podarunkowej BP SuperCard określone są w regulaminie dostępnym nastronie internetowej BP
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Prześlij Komentarz