200 zł i 2 bilety do kina za założenie Konta 360° w Banku Millennium
230°Zakończono

200 zł i 2 bilety do kina za założenie Konta 360° w Banku Millennium

22
sty 11.
Do 28.01.2019 złóż wniosek i wyraź wymagane regulaminem zgody.

Do 31.01.2019 podpisz umowę o prowadzenie konta w Banku Millennium.

Do 12.02.2019 otrzymasz SMS z dwoma kodami na bilety do Multikina.

W lutym aktywuj aplikację mobilną Banku, zasil nowe konto kwotą min. 1000 zł i dokonaj choćby 1 płatności kartą debetową lub BLIKIEM, a do 18.03.2019 na Twoje nowe konto zostanie przekazane 50 zł z premii.

W marcu i kwietniu
też zasil konto kwotą min. 1000 zł i płać kartą lub BLIKIEM, a do 20.05.2019 na swoim koncie znajdziesz resztę premii – aż 150 zł!

Więcej szczegółów na stronie oferty.
Aktualizacje społecznościowe
Millennium Bank Okazje

Grupy

22 Komentarze
Można założyć konto bez karty żeby się kwalifikować?
Koziuch4 min

Można założyć konto bez karty żeby się kwalifikować?


Uczestnik uzyska prawo do Premii, jeśli spełni łącznie następujące warunki: 1) do dnia 28.01.2019 r. złoży wniosek o Konto przez stronę wskazaną w § 2 ust. 1 pkt 3 oraz do dnia 31.01.2019 r. r. zawrze umowę o Konto i kartę debetową (...)

bankmillennium.pl/doc…pdf
Straciłem 2 bilety... złodzieje
Jeśli ktoś miał już kiedyś Konto 360 to nie może skorzystać z tej promocji. Także, tego - tylko dla świeżaków.
Promocja tylko dla nowych klientów, kto miał już konto 360 nie może skorzystać.
Slaba promocja
Miałem konta w różnych bankach. Sam kiedyś w banku robiłem wiec wiecie plany przysluga za przyslugę. Millennium jesli chodzi o konto dla mnie numer 1. Apka mobilna rewelacja
2 dni temu zakładałem ze względu na bonusy 200 zł, ale nie było info o 2 biletach. Ktoś wie o co chodzi?
Na to czekałem. Zakładam konto. A, o co chodzi z tą kartą. Można się w coś wpakowac? Jakieś opłaty przez to mogą być albo czy można później z niej zrezygnować?
Jedna z najlepszych promocji, konto przy wpływie 1000zł miesięcznie (może być przelew z własnego konta w innym banku) + 1 płatność kartą/ blikiem = za free
Kamil_Drozdzowski1 g, 15 min

2 dni temu zakładałem ze względu na bonusy 200 zł, ale nie było info o 2 bi …2 dni temu zakładałem ze względu na bonusy 200 zł, ale nie było info o 2 biletach. Ktoś wie o co chodzi?


Musiałbyś przez stronke goodie inaczej tylko 200zl mozesz zdobyć
Drwal39 min

Na to czekałem. Zakładam konto. A, o co chodzi z tą kartą. Można się w coś …Na to czekałem. Zakładam konto. A, o co chodzi z tą kartą. Można się w coś wpakowac? Jakieś opłaty przez to mogą być albo czy można później z niej zrezygnować?


Przy normalnym korzystaniu nie ma opłat, resztę możesz przejrzeć w tabeli opłat i prowizji.Konto po wypłacie bonusów, czyli po 20.05.2019 może być za darmo zamknięte
Z ciekawości założyłem tam konto i chyba będzie moim głównym bankiem. Żadnych szmerów, bajerów, same konkrety, dobre konto oszczędnościowe.
Moje ulubione konto Założyłam bez promocji, ale i tak warto. Dobra oferta oszczędnościowa, przejrzysty system informatyczny, aplikacja bez zarzutu, konsultanci na czacie nawet w nocy. Słowem, POLECAM!
Uśmiechnięta12 g, 52 min

Moje ulubione konto Założyłam bez promocji, ale i tak warto. Dobra of …Moje ulubione konto Założyłam bez promocji, ale i tak warto. Dobra oferta oszczędnościowa, przejrzysty system informatyczny, aplikacja bez zarzutu, konsultanci na czacie nawet w nocy. Słowem, POLECAM!


Jeżeli chodzi o oferty oszczędnościowe to są dużo lepsze banki.
kamil911 g, 58 min

Jeżeli chodzi o oferty oszczędnościowe to są dużo lepsze banki.


Z góry zaznaczam, że nie dążę do słownych przepychanek 😁
W tym przypadku jest 3,7 % i 1x m-c można przelać (wybrać) bez opłaty za operację.
Proszę o konkretny, które to wymienione przez Ciebie banki i jakie warunki. Pozdrawiam.
Kamil_Drozdzowski9 min

Z góry zaznaczam, że nie dążę do słownych przepychanek 😁W tym przypadku …Z góry zaznaczam, że nie dążę do słownych przepychanek 😁W tym przypadku jest 3,7 % i 1x m-c można przelać (wybrać) bez opłaty za operację. Proszę o konkretny, które to wymienione przez Ciebie banki i jakie warunki. Pozdrawiam.


Jeżeli rzeczywiście jest to 3,7%, a nie jak podają w ofercie 2,7% i jest też tak na moim koncie w Millenium to oferta jest bezkonkurencyjna.
W Millennium jest 2,7%, ale praktycznie bez przerwy, jeśli się wycofuje środki na dzień badania salda.
Getin i Idea pewnie spadną z oprocentowaniem, gdy wątek KNF-u ucichnie na dobre.
Uśmiechnięta17 g, 43 min

W Millennium jest 2,7%, ale praktycznie bez przerwy, jeśli się wycofuje ś …W Millennium jest 2,7%, ale praktycznie bez przerwy, jeśli się wycofuje środki na dzień badania salda. Getin i Idea pewnie spadną z oprocentowaniem, gdy wątek KNF-u ucichnie na dobre.


No właśnie - skąd wiadomo kiedy jest badanie salda?
Ze strony Banku bankmillennium.pl/kli…fit. Było 13.01, kolejnego spodziewamy się 31.03.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst