Niestety, ta okazja już wygasła
20% zniżki na bilety na gdańskie targi "Gra i Zabawa" z Kartą Mieszkańca
54° Zakończono

20% zniżki na bilety na gdańskie targi "Gra i Zabawa" z Kartą Mieszkańca

16zł20zł-20% Darmowa dostawa Darmowa
5
lis 18. 2019Dostępność Pomorskie

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witajcie

Wszyscy, którzy wybierają się na targi w najbliższy weekend mogą do końca dnia czyli do 18.11.2019 roku uzyskać zniżkę 20% na zakup on-line biletów na imprezę "Gra i Zabawa", która odbędzie się w AmberExpo w Gdańsku. Warunek to posiadanie karty mieszkańca.

Targi "Gra i Zabawa" to obecnie jedna z największych imprez w Polsce dotycząca przede wszystkim gier planszowych

Dzwoniłem do organizatora i otrzymałem informację, że na kartę mieszkańca powinno się nabyć jeden bilet. Jeśli kupimy więcej biletów to możliwe, że będą sprawdzane Karty Mieszkańca i osoby, które takowych nie posiadają, nie będę wpuszczane na imprezę.
Pamiętajcie, że bilety on-line należy wymienić na miejscu w kasach na wejściówki.

Dołączam jeszcze regulamin obowiązujący na imprezie.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

5 Komentarzy
Z tą największą to bym nie przesadzała, bo są np. Pyrkon, Gratyslavia czy Planszówki na Narodowym. Pierwszy raz o imprezie w Gdańsku usłyszałam jakiś miesiąc temu Okazja lokalna, tylko dla mieszkańców Gdańska. Trochę słaba promka
KaroFaro18/11/2019 13:43

Z tą największą to bym nie przesadzała, bo są np. Pyrkon, Gratyslavia czy P …Z tą największą to bym nie przesadzała, bo są np. Pyrkon, Gratyslavia czy Planszówki na Narodowym. Pierwszy raz o imprezie w Gdańsku usłyszałam jakiś miesiąc temu Okazja lokalna, tylko dla mieszkańców Gdańska. Trochę słaba promkaOk poprawiłem opis , ale tylko Pyrkon jest większy, zresztą to jedna z największych imprez tego typu w Europie, ale raczej ściśle tematyczna. Ja imprezę polecam, to już siódma edycyja.
Thaiphoon18/11/2019 14:31

Ok poprawiłem opis , ale tylko Pyrkon jest większy, zresztą to jedna z …Ok poprawiłem opis , ale tylko Pyrkon jest większy, zresztą to jedna z największych imprez tego typu w Europie, ale raczej ściśle tematyczna. Ja imprezę polecam, to już siódma edycyja.


Okej, rozumiem. Większy w sensie bardziej znany To są targi zabawek, a nie typowy event tylko planszowkowy
KaroFaro18/11/2019 15:44

Okej, rozumiem. Większy w sensie bardziej znany To są targi zabawek, a n …Okej, rozumiem. Większy w sensie bardziej znany To są targi zabawek, a nie typowy event tylko planszowkowy


Ale wiesz, że jest wypożyczalnia z 3000 gier, 800 stołów do gry i stoiska większości producentów gier planszowych?
Edytowane przez: "Thaiphoon" lis 18. 2019
Thaiphoon18/11/2019 16:53

Ale wiesz, że jest wypożyczalnia z 3000 gier, 800 stołów do gry i stoiska w …Ale wiesz, że jest wypożyczalnia z 3000 gier, 800 stołów do gry i stoiska większości producentów gier planszowych?


Tego nie wiedziałam Mam już plany na ten weekend ale może w przyszłym roku
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst