Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
20 zł na kartę w Castoramie przy zakupie 5l farby Beckers
512°

20 zł na kartę w Castoramie przy zakupie 5l farby Beckers

Castorama Okazje
21
512°
20 zł na kartę w Castoramie przy zakupie 5l farby Beckers
wrz 30. 2020
Kupując w castoramie min. 5l (2x2,5l lub 5l) farby Beckers Vaggfarg Colour, Beckers Vaggfarg Elite otrzymamy bon na 20zł. Ja będąc dziś po próbniki zostałam poinformowana o tej akcji przez obsługę sklepu. Nie wiem jak to online wyglada. W każdym razie ja potrzebuje 5l jednego koloru, 2,5l drugiego, wiec drugi wyjdzie mnie 39,99 zamiast 59,99 Ale jak ktoś potrzebuje tylko np. 5l to akurat będą dwie dyszki na wałek

Przy zakupie min. 5 l farby kolorowej Beckers Vaggfarg Colour, Beckers Vaggfarg Elite (2 x 2,5 l lub 5 l) otrzymasz kartę podarunkową o wartości 20 zł.

Z promocji można korzystać dowolną ilość razy. Promocja obowiązuje od 23.09.2020 r. do 11.10.2020 r.

Regulamin: media.castorama.pl/med…pdf
303789.jpg
Aktualizacje społecznościowe
21 Komentarzy
beckers najlepsza farba? czy duluxy i sniezki sa lepsze?
OstryCebulak30/09/2020 18:28

beckers najlepsza farba? czy duluxy i sniezki sa lepsze?


Beckers bez porównania.
Bondex Smart Paint zdecydowanie lepszy od beckersa
Taka sama promocja jest w Leroy Merlin.
czupryn9030/09/2020 18:35

Bondex Smart Paint zdecydowanie lepszy od beckersaale jest chyba dużo droższy,warto dołozyć?
OstryCebulak30/09/2020 18:51

ale jest chyba dużo droższy,warto dołozyć?


Teraz opakowanie 2,5l za 69,98 w casto. Myśle ze warto dołożyć biorąc pod uwagę to ze kolekcja od beckersa vaggfarg/designer nie jest typowo plamoodporna. A bondex jak najbardziej.
Próbowałem wielu farb w tym Beckersa, Śnieżkę, Magnat, Bondex, ten ostatni jest wg mnie najgorszy ze wszystkich mimo iż jest najdroższy, gorsze krycie i bardzo elektrostatyczny. Zdecydowanie Śnieżka/Magnat są wg mnie najlepsze
OstryCebulak30/09/2020 18:51

ale jest chyba dużo droższy,warto dołozyć?


Nie warto, u mnie sprawdził się najgorzej ze wszystkich farb jakie miałem. Teraz tylko wybieram Śnieżkę bądź Magnata
1.A jaka farbe polecacie do łazienek i kuchni?


2.Biała farba tekurilla 10l do sufitów za 89zl w Obi tez chyba dobre promo?
PaniGrazynka30/09/2020 20:34

1.A jaka farbe polecacie do łazienek i kuchni? 2.Biała farba tekurilla 10l …1.A jaka farbe polecacie do łazienek i kuchni? 2.Biała farba tekurilla 10l do sufitów za 89zl w Obi tez chyba dobre promo?


Nam w zeszłym roku do łazienki polecono Beckers do kuchni i łazienki, ponieważ zawiera najwiecej/najlepsze dodatki żeby pleśń nie wychodziła z farb w porównywalnej cenie.
Ta seria Beckersa wypada jakoś gorzej od innych?
Rok temu malowałem tym Beckers białym i kolorowymi - super kryje i jest wydajny. Mycie sprzętu po malowaniu bezproblemowe. Łatwo się czyści gąbką na ścianie. Do porównania mam Magnat Ceramic Care (specjalnie do pokoju dziecka) i może na ścianie dobrze się trzyma i jest łatwy w czyszczeniu, ale dużo gorzej się maluje, więcej farby schodzi i ciężko domyć wałek, tacka do wyrzucenia. Wg mnie nie warto było dopłacać.
Każdy widzę tu ekspertem od malowania 🙃😁
Jak czytam te niektóre pochwały drogich farb to pusty śmiech człowieka ogarnia na widok tego jak dobry marketing i pozycjonowanie farby w cenie premium jest w stanie ocenę zaburzyć 🙉

Nawet jakaś no name farba ale w I klasie będzie lepsza od najbardziej "znanej marki" jeśli ta ma gorszą klasę...

Ludzie, nauczcie się oceniać po technicznych parametrach a nie reklamach i poleceniach "zenków" i "januszy".
Edytowane przez: "Dooding" paź 1.
Dooding01/10/2020 12:08

Każdy widzę tu ekspertem od malowania 🙃😁Jak czytam te n …Każdy widzę tu ekspertem od malowania 🙃😁Jak czytam te niektóre pochwały drogich farb to pusty śmiech człowieka ogarnia na widok tego jak dobry marketing i pozycjonowanie farby w cenie premium jest w stanie ocenę zaburzyć 🙉Nawet jakaś no name farba ale w I klasie będzie lepsza od najbardziej "znanej marki" jeśli ta ma gorszą klasę...Ludzie, nauczcie się oceniać po technicznych parametrach a nie reklamach i poleceniach "zenków" i "januszy".no to poleć coś
OstryCebulak01/10/2020 12:51

no to poleć coś


Zależy na czym komu zależy
Podam przykłady tylko mojego malowania, bo jak klienci traktują ściany potem to nie wiem, więc opieram się na tym co w domu mam ostatnio i wcześniej (maluję co jakieś 2 lata zazwyczaj)

Ja w kuchni chciałem efekt lustra na suficie i poszła ŚNIEŻKA kuchenna satynowa z żywicami w 1 klasie ścieralności, a na ściany ta sama tylko matowa. Mam kota który z miski jedzonko w sosie wyciąga łapami więc ściana z 2 razy dziennie myta i czasem szorowana "drutami" kuchennymi i od 5 lat rewelacja, malowanie było łatwe, niebrudzące, za 1 razem pokryło około 90% czerwonej farby wcześniejszej, za drugim już 100% pokrycia nieskazitelną bielą.

Pokój dziecka, farba z brokatem z OBI - Lets Shine (marki nie pamiętam). Krycie lekkiej szarości na mocny róż po 2 malowaniu 100%, czyszczenie ściany po "kredkach, farbkach, łapkach" itp. drucikami, zero ubytków, farba oczywiście w I klasie polskiej normy.

Inne pomieszczenia, Dulux w I klasie, balkon Bondex ale z domieszkami brokatu i pokruszonych minerałów, dało mocny dobry efekt
Dooding01/10/2020 13:16

Zależy na czym komu zależy :)Podam przykłady tylko mojego malowania, bo ja …Zależy na czym komu zależy :)Podam przykłady tylko mojego malowania, bo jak klienci traktują ściany potem to nie wiem, więc opieram się na tym co w domu mam ostatnio i wcześniej (maluję co jakieś 2 lata zazwyczaj)Ja w kuchni chciałem efekt lustra na suficie i poszła ŚNIEŻKA kuchenna satynowa z żywicami w 1 klasie ścieralności, a na ściany ta sama tylko matowa. Mam kota który z miski jedzonko w sosie wyciąga łapami więc ściana z 2 razy dziennie myta i czasem szorowana "drutami" kuchennymi i od 5 lat rewelacja, malowanie było łatwe, niebrudzące, za 1 razem pokryło około 90% czerwonej farby wcześniejszej, za drugim już 100% pokrycia nieskazitelną bielą.Pokój dziecka, farba z brokatem z OBI - Lets Shine (marki nie pamiętam). Krycie lekkiej szarości na mocny róż po 2 malowaniu 100%, czyszczenie ściany po "kredkach, farbkach, łapkach" itp. drucikami, zero ubytków, farba oczywiście w I klasie polskiej normy.Inne pomieszczenia, Dulux w I klasie, balkon Bondex ale z domieszkami brokatu i pokruszonych minerałów, dało mocny dobry efekto kurde to niezle,u mnie przede wszystkim chodzi o salon,dziecka nie będzie,po prostu chcę żeby fajnie przykryła i nie straciła koloru,jakby była wydajna to też się ucieszę.zastanawiam się czy jest sens dopłacać do tego zachwalonego beckersa.
Dooding01/10/2020 13:16

Zależy na czym komu zależy :)Podam przykłady tylko mojego malowania, bo ja …Zależy na czym komu zależy :)Podam przykłady tylko mojego malowania, bo jak klienci traktują ściany potem to nie wiem, więc opieram się na tym co w domu mam ostatnio i wcześniej (maluję co jakieś 2 lata zazwyczaj)Ja w kuchni chciałem efekt lustra na suficie i poszła ŚNIEŻKA kuchenna satynowa z żywicami w 1 klasie ścieralności, a na ściany ta sama tylko matowa. Mam kota który z miski jedzonko w sosie wyciąga łapami więc ściana z 2 razy dziennie myta i czasem szorowana "drutami" kuchennymi i od 5 lat rewelacja, malowanie było łatwe, niebrudzące, za 1 razem pokryło około 90% czerwonej farby wcześniejszej, za drugim już 100% pokrycia nieskazitelną bielą.Pokój dziecka, farba z brokatem z OBI - Lets Shine (marki nie pamiętam). Krycie lekkiej szarości na mocny róż po 2 malowaniu 100%, czyszczenie ściany po "kredkach, farbkach, łapkach" itp. drucikami, zero ubytków, farba oczywiście w I klasie polskiej normy.Inne pomieszczenia, Dulux w I klasie, balkon Bondex ale z domieszkami brokatu i pokruszonych minerałów, dało mocny dobry efekt


Ok, ale na farbach jest tyle pierdół napisane, więc jak rozpoznać, że farba jest w 1 klasie scieralnosci?
Coś tu widzę, że ludzie pojęcia nie mają co piszą. Bondexa żeby polecać to trzeba nie mieć pojęcia o farbach, to się nie nadaje do malowania murku w ogrodzie i to z tyłu, o ścianach do mieszkania szkoda gadać. Śnieżka i Dulux można pomalować piwnicę a Magnat ma włąśnie najleszę reklamę bez przełożenia na jakość.
Beckers to nic innego jak Tikkurilla która pod tą nazwą kosztuje dwa razy tyle. I lepszej ceny/jakość na rynku nie ma, oczywiście nie mówie o TIkkurilii z supermarketu za 5-10 litrów za 100 zł, Optivia 20-ka (0.9 l za 50-80 zł) kosztuje wielokrotnie więcej: ale malujesz raz i na lata, a kolor z mieszalnika to bajka choć też kosztuje ponad 100 zł litr. I to wcale nie są jakieś specjalnie drogie farby, ale ja już nigdy nie będę oszczędzał na czymś na co latami patrzę.
marcin0998802/10/2020 08:03

Coś tu widzę, że ludzie pojęcia nie mają co piszą. Bondexa żeby polecać to …Coś tu widzę, że ludzie pojęcia nie mają co piszą. Bondexa żeby polecać to trzeba nie mieć pojęcia o farbach, to się nie nadaje do malowania murku w ogrodzie i to z tyłu, o ścianach do mieszkania szkoda gadać. Śnieżka i Dulux można pomalować piwnicę a Magnat ma włąśnie najleszę reklamę bez przełożenia na jakość.Beckers to nic innego jak Tikkurilla która pod tą nazwą kosztuje dwa razy tyle. I lepszej ceny/jakość na rynku nie ma, oczywiście nie mówie o TIkkurilii z supermarketu za 5-10 litrów za 100 zł, Optivia 20-ka (0.9 l za 50-80 zł) kosztuje wielokrotnie więcej: ale malujesz raz i na lata, a kolor z mieszalnika to bajka choć też kosztuje ponad 100 zł litr. I to wcale nie są jakieś specjalnie drogie farby, ale ja już nigdy nie będę oszczędzał na czymś na co latami patrzę.to czemu aż tyle ten bondex kosztuje?
Dario66601/10/2020 16:41

Ok, ale na farbach jest tyle pierdół napisane, więc jak rozpoznać, że farb …Ok, ale na farbach jest tyle pierdół napisane, więc jak rozpoznać, że farba jest w 1 klasie scieralnosci?


Zawsze jest informacja o tym w okolicach opisu zastosowania, najłatwiej znaleźć szukając skrótu PN i cyferek obok, bo informacja jest o klasie farby i zgodnie z jaką Polską Normą wyprodukowano.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst