20 zł w prezencie przy 1 zakupie za minimum 50 zł
30°Zakończono

20 zł w prezencie przy 1 zakupie za minimum 50 zł

7
lis 4. 2016
Uzyskaj zwrot pieniędzy za wszystkie zakupy online


Zarejestruj się w Refunder dziś i odbierz 20 zł w prezencie przy Twoim pierwszym zakupie za minimum 50 zł. Kupuj w jednym z naszych 525 znanych sklepów i otrzymaj od nas zwrot pieniędzy.

Podwójny zwrot za wszystkie zakupy w ciągu pierwszych 48 godzin  1. Pozostałe oferty
7 Komentarzy

"Oferta dotyczy nowych użytkowników i dotyczy zakupów dokonanych za minimum 50 zł przed 30 września 2016r. Rejestrując się, wyrażam zgodę na Warunki Członkostwa"


i wszystko w temacie...

Autor

dubeldaniel12 min

"Oferta dotyczy nowych użytkowników i dotyczy zakupów dokonanych za minimum 50 zł przed 30 września 2016r. Rejestrując się, wyrażam zgodę na Warunki Członkostwa"i wszystko w temacie...tam jest wyraźnie napisane:
Zwrot pieniędzy za zakupy online Zapraszamy do serwisu Refunder.pl, w którym zaczynają się Twoje zakupy online. Kupuj tak jak zwykle w jednym z setek znanych i połączonych z nami sklepów i otrzymaj od nas zwrot pieniędzy. Inteligentne, łatwe i wygodne!

Zarejestruj się za darmo już dziś i i kupuj w sklepach takich jak Zalando, Hotels.com, Empik, Douglas, LOT, Groupon, RTV Euro AGD, Tchibo, Sarenza i wiele innych.

Dla nowych użytkowników mamy do końca września specialną ofertę:

Dokonaj swojego pierwszego zakupu za minimum 50 zł przed 30 listopada 2016, a Refunder wpłaci Ci dodatkowy bonus w wysokości 20 zł. Bonus, który wpłacimy na Twoje konto Refunder możesz przelać na swoje konto bankowe lub konto PayPal. Nie zapomnij, że zwrot pieniędzy otrzymasz nawet, jeśli sklep ma WYPRZEDAŻ! Poza tym, jako nowy użytkownik dostaniesz podwójny zwrot za zakupy w ciągu pierwszych 48 godzin. Nieźle, prawda?

Autor

fakt teraz przeczytałem, że do końca września - sorrki zwracam honor
Avatar

Usunięty4200

I reflinki

Dobra, to o co w tym chodzi w końcu?

Autor

zwrot za zakupy w dalszym ciągu jest aktualny - pozostał tylko "procentowy" zwrot od wydanej kasy

115935-v7Suq.jpg co już nie aktualne? przecież Karolina poleca xD
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst