lip 29. 2016
Wystarczy udać się do najbliższego sklepu house, znaleźć w niej pokemona, zrobić screena i pokazać sprzedawcy. Dostajemy kupon - 20% na modele pełnowartościowe. Promocja trwa do 31.08
Aktualizacje społecznościowe
Kategorie
  1. Moda
Najlepsze komentarze
Mateusz.Bartosik39 min

A co jak w sklepach House nie ma Pokemonów?

50% tam to pokemony
10 Komentarzy
A co jak w sklepach House nie ma Pokemonów?
Mateusz.Bartosik39 min

A co jak w sklepach House nie ma Pokemonów?

50% tam to pokemony
Autor
Tomasz.Najda1 min

50% tam to pokemony

​Hahaha
Tomasz.Najda3 min

50% tam to pokemony


W sumie racja
Leci minus bo poważny człowiek nie bedzie z siebie debila robił żeby dostać -20% na jakieś ciuchy z sieciówki.
Mateusz.BartosikLip 29.

A co jak w sklepach House nie ma Pokemonów?


Tak na prawdę wystarczy, że klikniesz na pokemona gdzieś poza sklepem i z odpalonym "łapaniem" wejdziesz do sklepu i zrobisz fotkę.

Windwalker.WindwalkerLip 29.

Leci minus bo poważny człowiek nie bedzie z siebie debila robił żeby dostać -20% na jakieś ciuchy z sieciówki.Poważni ludzie też nie sprzedają swoich danych osobowych za próbkę płynu do mycia naczyń, darmową prezerwatywę czy inny badziew a jednak masa ludzi z tego korzysta.przemysław.rzLip 29.

Poważni ludzie też nie sprzedają swoich danych osobowych za próbkę płynu do mycia naczyń, darmową prezerwatywę czy inny badziew a jednak masa ludzi z tego korzysta.
To też ja tego nie robię I żal mi ludzi którzy muszą tak się poniżać z biedy lub ciężkiej sytuacji życiowej
Windwalker.WindwalkerLip 29.

Leci minus bo poważny człowiek nie bedzie z siebie debila robił żeby dostać -20% na jakieś ciuchy z sieciówki.Ktoś cię traktuje jak poważnego człowieka? Nice one
Windwalker.WindwalkerLip 29.

To też ja tego nie robię I żal mi ludzi którzy muszą tak się poniżać z biedy lub ciężkiej sytuacji życiowejByć może nie każdy żyje na garnuszku rodziców. Niektórzy ludzie muszą pracować i wtedy docenia się każdą zł.
Taka jest idea peppera.
xipponLip 30.

Być może nie każdy żyje na garnuszku rodziców. Niektórzy ludzie muszą pracować i wtedy docenia się każdą zł.Taka jest idea peppera.


Moi mili, rozróżniajmy sytuację kiedy ktoś nie ma bo go nie stać i aby coś materialnego zyskać musi "sprzedać" swoje dane, a sytuacje gdy ktoś jest niemyśląca pazera (podoba mi się ten tekst ) i łyka co się da nie myśląc jakim kosztem. Tylko tych drugich mi nie żal. Może jak ktoś przeczyta to pomyśli na drugi raz zamawiając próbkę za 1 czy 20 zł a sprzedając dane warte o wiele wiele więcej.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Matusz533. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy