20% rabatu na eBilet.pl (koncerty, sport, teatr i inne) @ MasterPass
348°Zakończono

20% rabatu na eBilet.pl (koncerty, sport, teatr i inne) @ MasterPass

admin 4
wrz 19. 2016
Jeżeli planujecie zakup biletów na koncert lub inne wydarzenie to jest niezła opcja na eBilet.pl

Do 15 listopada (lub wyczerpania środków przeznaczonych na promocję - 120000zł) można odebrać 20% rabatu przy płatności za pomocą portfela elektronicznego MasterPass kartą płatniczą MasterCard lub Maestro. Minimalna kwota transakcji uprawniającej do skorzystania wynosi 1zł. Jednorazowo możemy otrzymać nie więcej niż 60zł (wszystkie transakcje na kwotę powyżej 300zł będą premiowane nagrodą pieniężną w maksymalnej wysokości 60zł).

Z promocji można skorzystać dowolną ilość razy, a zwrot jest przekazywany na nasz rachunek w ciągu 7 dni roboczych od daty dokonania transakcji.

Regulamin ->‌ masterpass.pl/ass…pdf
Aktualizacje społecznościowe
  1. EBilet.pl kup bilet
  2. Rozrywka
Kategorie
  1. Rozrywka
4 Komentarze
Nie krew zaleję ta opcje chciałem dzisiaj zakupić bilety na ksw 37.No i pierwszy haczyk mozna sie zarejestrować dopiero w trakcie pierwszego zakupu (czas na rezerwacje biletu na ebilet.pl 15 minut) Dodanie karty abstrakcja wywala przeciążony serwer.No to próbuje jeszcze raz doszedłem do nadania mpinu nadałem i aby potwierdzić transakcje trzeba wpisać npin.I tak można ciągle wpisywać i nie przechodzi akceptacja transakcji.Mija 15 minut i po ptakach.

p.s.Miedzy czasie zanim doda karte trzeba wpisać cyfry jakie zablokowało na karcie czas czas i jeszcze raz czas.Ostatecznie kupiłem zwykłą metodą.Z portfela masterpass karte wywaliłem i nigdy wiecej z tego nie skorzystam.
Edytowane przez: "DempseyPL" wrz 26. 2016
Autor admin
DempseyPLwrz 26. 2016

Nie krew zaleję ta opcje chciałem dzisiaj zakupić bilety na ksw 37.No i pi …Nie krew zaleję ta opcje chciałem dzisiaj zakupić bilety na ksw 37.No i pierwszy haczyk mozna sie zarejestrować dopiero w trakcie pierwszego zakupu (czas na rezerwacje biletu na ebilet.pl 15 minut) Dodanie karty abstrakcja wywala przeciążony serwer.No to próbuje jeszcze raz doszedłem do nadania mpinu nadałem i aby potwierdzić transakcje trzeba wpisać npin.I tak można ciągle wpisywać i nie przechodzi akceptacja transakcji.Mija 15 minut i po ptakach.p.s.Miedzy czasie zanim doda karte trzeba wpisać cyfry jakie zablokowało na karcie czas czas i jeszcze raz czas.Ostatecznie kupiłem zwykłą metodą.Z portfela masterpass karte wywaliłem i nigdy wiecej z tego nie skorzystam.


Ja w niedzielę używałem Masterpassa i bez większych problemów poszło.
Cadwrz 26. 2016

Ja w niedzielę używałem Masterpassa i bez większych problemów poszło.


No widzisz a mnie tak wkręciło że prawie przepadły mi miejsca na które polowałem aby kupić.Tak to bywa jak człowiek chytry i połakomił się na te 20 %
Pepper
Wiecie ile czeka się na zwrot?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy