-20% rabatu na drugi tańszy produkt @ Promod
Zakończono

-20% rabatu na drugi tańszy produkt @ Promod

Pepper 0
paź 14. 2014
Od dziś, tj.od 14 października, na stronie internetowej sklepu promod.pl oraz we wszystkich sklepach stacjonarnych Promod ciekawa promocja.

Aby móc z niej skorzystać należy kupić 2 produkty, z czego jeden musi być w kolorze czarnym (produkty oznaczone na metce numerami: 001, 101,201 i 501; są trzy ostatnie cyfry kodu), natomiast drugi może być dowolnie wybranego koloru z tej samej kolekcji damskiej i męskiej. Rabat w wysokości 20% zostanie naliczony na tańszy produkt.
Oferta trwa do 26 października 2014 i nie łączy się z innymi promocjami.

W ofercie znajdziemy prawie każdy element garderoby począwszy od szalików, poprzez bluzki, swetry, spódnice, spodnie, a na butach skończywszy.
Przykładowo kupując czarne dopasowane spodnie ze wstawką z sztucznej skóry promod.pl/kob…tml a do tego modną koszulę w kratkę, w wybranym przez nas kolorze promod.pl/kob…tml otrzymamy rabat i za nasze zakupy zapłacimy o prawie 14 zł mniej.
Robiąc zakupy w sklepie internetowym trzeba liczyć dodatkowo koszty przesyłki, chyba że kwota zamówienia przekracza 250zł. Wtedy koszt dostawy jest darmowy.
Aktualizacje społecznościowe
Promod OkazjePromod zniżkiModa
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy