-20% na roczny dostęp do ELEVENSPORTS
275°Zakończono

-20% na roczny dostęp do ELEVENSPORTS

13
lut 21. 2017
Kod promocyjny to: ELEVENSPORTSLUTY17

Z ceny 159.00 zł robi nam się 127.20 zł.

Promo do 23 lutego.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

13 Komentarzy
W kolejnym sezonie nawet Eurosport straci prawa do ligi niemieckiej....

Za darmo praktycznie nic interesującego z piłki nożnej nie będzie można już obejrzeć :O.

Fakt, że mam tego elevena, co nie zmienia faktu, że wchodzi sobie na rynek europejski jakiś "szejk" płaci dwa razy tyle i kupuje wszystkie prawa transmisyjne :P.

Nawet Niemcom się dostało .

ps. oferta fajna.
Edytowane przez: "Pankracy666" lut 21. 2017
Dla mnie największym minusem Eleven jest brak praw do transmisji Premier League. Byłbym w stanie płacić nawet odrobinę więcej za miesięczny abonament mogąc oglądać rozgrywki ulubionej ligi.
Poczytajcie wypowiedzi włodarzy Eleven. Zakup Bundesligi może skutkować nowym kanałem, którego nie obejmuje ten pakiet. Nie oznacza to, że w nowym kanale będzie tylko Bundesliga, ale wszystkie będą rozłożone proporcjonalnie. Mam C+ i jestem w o tyle dobrej sytuacji, że jedynie brakuje mi chyba holenderskiej (można bez tego żyć), ale faktycznie - 80% poświęconego czasu na tv to Premier League.
nie zapominajcie o lidze mistrzów, dzisiaj meczyki;-)
Eleven ma kasę, bo pokazuje zakazane w Polsce reklamy bookmacherów. Sytuacja ma się zmienić w tym roku. Mają feed spoza Polski, więc póki co jest to na swój sposób legalne.
Eleven q przyszłym sezonie będzie miało Bundesliga? A Eurosport nie?
W ubiegłym tygodniu odbyła się wspólna konferencja prasowa władz Eleven Sport Network oraz niemieckiego DFB na której poinformowano, że od przyszłego sezonu Bundesliga będzie wyłącznie w ofercie nadawcy Eleven Sports Network.
Edytowane przez: "musiolek" lut 21. 2017
fabiaxlut 21. 2017

Eleven q przyszłym sezonie będzie miało Bundesliga? A Eurosport nie?


Dokładnie.

Czuje też, że jak canal+ sport dokończy kontrakt z ligą angielską to eleven też to przejmie.... podobnie będzie z Ligą Mistrzów .
Przenosi link do stałej oferty, z cena 159zl. Coś jest nie tak.

Druga sprawa, ktoś mi powie na ilu urządzeniach można to oglądać? Tzn jak wykupie dostęp to czy moja 4 osobowa rodzina będzie mogła w tym samym czasie korzystać z dostępu? To do jednego IP jest przypisane? W telefonie z kartą SIM poza domem ruszy?
Trzecia sprawa, jeśli zrobią osobny kanał z bundesliga w następnym sezonie, dodatkowo płatny to kiepska inwestycja na rok.
ra-vaulut 21. 2017

Przenosi link do stałej oferty, z cena 159zl. Coś jest nie tak.Druga s …Przenosi link do stałej oferty, z cena 159zl. Coś jest nie tak.Druga sprawa, ktoś mi powie na ilu urządzeniach można to oglądać? Tzn jak wykupie dostęp to czy moja 4 osobowa rodzina będzie mogła w tym samym czasie korzystać z dostępu? To do jednego IP jest przypisane? W telefonie z kartą SIM poza domem ruszy? Trzecia sprawa, jeśli zrobią osobny kanał z bundesliga w następnym sezonie, dodatkowo płatny to kiepska inwestycja na rok.Urządzeń może być sporo, i nie ma jakiegoś zarządzania nimi, jak to ma miejsce w NC+ GO czy player.pl. Nie jest przypisane do jednego IP, ale ile naraz może oglądać, tego nie wiem, bo nie testowałem takiej opcji. Fajną opcją jest to że mamy 24h timeshit, takża jak nie zdążymy czegoś obejrzeć to zawsze mamy dostęp do wszystkiego z ostatnich 24h.
W podróży, w terenie na phonie po 3G działało, ale jakoś'ć zmieniała się w trakcie... i jak już jesteśmy przy jakoś'ci... polecam samemu najpierw sprawdzić sobie jakość przekazu zanim się ktoś zdecyduje, ponieważ co bardziej wymagającym może nie odpowiadać... kompresja, 720p, czasami nawet scanline. Resztę amatorki Eleven przemilczmy
ra-vaulut 21. 2017

Przenosi link do stałej oferty, z cena 159zl. Coś jest nie tak.Druga s …Przenosi link do stałej oferty, z cena 159zl. Coś jest nie tak.Druga sprawa, ktoś mi powie na ilu urządzeniach można to oglądać? Tzn jak wykupie dostęp to czy moja 4 osobowa rodzina będzie mogła w tym samym czasie korzystać z dostępu? To do jednego IP jest przypisane? W telefonie z kartą SIM poza domem ruszy? Trzecia sprawa, jeśli zrobią osobny kanał z bundesliga w następnym sezonie, dodatkowo płatny to kiepska inwestycja na rok.


Kod promocyjny wpisujesz przy zamówieniu na samym dole po lewej 198480-E2Xce.jpg
Z tego co widzę w FAQ (http://www.elevensports.pl/faq) to można w jednej chwili można oglądać tylko na jednym urządzeniu


"CZY MOGĘ OGLĄDAĆ JEDNOCZEŚNIE NA RÓŻNYCH URZĄDZENIACH?
Nasz abonament pozwala na oglądanie najlepszych treści sportowych w jednej chwili na jednym urządzeniu."

Na Playerze też to działa czy tylko na ich stronce?
Tahoelut 21. 2017

Na Playerze też to działa czy tylko na ich stronce?

​Prawdopodobnie nie ale niech się wypowie ktoś kto ma i używa.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst