-20% na odzież F&F w Tesco
225°Zakończono

-20% na odzież F&F w Tesco

15
lip 6. 2016
W sklepach Tesco od 6.07 do 10.07 jest rabat -20% (przy wydaniu min. 30 zł) na wszystkie ubrania F&F. Rabat naliczany jest przy kasie, obejmuje ubrania z nowej kolekcji i z wyprzedaży.
Aktualizacje społecznościowe
F&F OkazjeF&F gazetkaModa
Najlepsze komentarze
15 Komentarzy
Przykro mi, ale, nawet mimo tych 20% rabatu, strasznie przepłaciłeś. 39,20zł za spodenki F&F?
Janusz_Cebulskilip 6. 2016

Przykro mi, ale, nawet mimo tych 20% rabatu, strasznie przepłaciłeś. 39 …Przykro mi, ale, nawet mimo tych 20% rabatu, strasznie przepłaciłeś. 39,20zł za spodenki F&F?


Oczywiście istnieje jeszcze takie słowo jak "jakość" - nie mówię jak jest w tym F&F ale ona po prostu jest, z tym także wiąże się "użyte materiały"
Edytowane przez: "serfmen" lip 6. 2016
Ciuchy F&F w przypadku kolekcji dla dzieci są świetnej jakości. Dobra bawełna i co ważne- bezpieczna. Wiem to od pracownika sklepu. Wyjściowa cena bluzeczki to 20-30 zł, w pepco 6 zł i jakość naprawdę jest inna.
Autor
Zadowolony z zakupu jestem ;-) Patrząc na podobne spodenki, w innych sieciówkach, to wszędzie czekał mnie koszt powyżej 50 złotych
Też potwierdzam że f&f bardzo OK i dość często przeceny są i można wyrwać spodnie po 30-40 a ich jakość przy tej cenie jest bardzo dobra.
mamaelalip 6. 2016

Wiem to od pracownika sklepu.

mamaelalip 6. 2016

Dobra bawełna i co ważne- bezpieczna.


Co to jest niebezpieczna bawełna? Za czasów jak byłem gówniakiem czegoś takiego nie było, a i bawełna nikomu krzywdy nie zrobiła
Cherokee to była dobra marka a te F&F to szmaciur.
Dobre przez miesiąc max dwa, oczywiście przez ten okres też widać zużycie (mechacenie się) itp.

Zbanowany
Janusz_Cebulskilip 6. 2016

Przykro mi, ale, nawet mimo tych 20% rabatu, strasznie przepłaciłeś. 39 …Przykro mi, ale, nawet mimo tych 20% rabatu, strasznie przepłaciłeś. 39,20zł za spodenki F&F?


janusz pozostań przy swoich gaciach z targowiska lub z chińskiego marketu za 5 zeta. Nie zapomnij o skarpetach do sandałów to takie męskie
Avatar
Usunięty6672
Ja kupiłem kiedyś w promocji (-50%) ręczniki F&F Home i jestem bardzo zadowolony, podobnie jak z prześcieradła tej firmy. Także polecam produkty F&F z czystym sumieniem!
Aż się zalogowałem. Akurat mam jedne spodnie z tesco F&F i od trzech lat wyglądają świetnie. Muszę powiedzieć, ze jestem bardzo zaskoczony, bo np. z house już po 1,5 roku są mocno sprane.
20cmMiesalip 6. 2016

Co to jest niebezpieczna bawełna? Za czasów jak byłem gówniakiem czegoś ta … Co to jest niebezpieczna bawełna? Za czasów jak byłem gówniakiem czegoś takiego nie było, a i bawełna nikomu krzywdy nie zrobiła

W eksteremalnie tanich ciuchach stosowane są toksyczne farby. Rzeczywiście w polskich tkaninach wiele lat temu nie było takiego ryzyka. Natomiast w sieciówkach tych tanich i drogich niestety tez, np w Zarze nikt sie tym nie przejmuje i przekraczają normy metali ciężkich, wyniki badań są łatwe do odszukania w sieci. Ubrania angielskie dla małych dzieci są pod lepszym nadzorem i w F&F tego pilnują.
oberkronlip 6. 2016

janusz pozostań przy swoich gaciach z targowiska lub z chińskiego marketu … janusz pozostań przy swoich gaciach z targowiska lub z chińskiego marketu za 5 zeta. Nie zapomnij o skarpetach do sandałów to takie męskieTargowisk coraz mniej, a w chińskich marketach drogo jak $urwesyn. Na szczęście mam jeszcze zapas skarpet do sandałów, które kupiłem w 1998 na stadionie dziesięciolecia, to więcej kaski teraz zostanie na jakiegoś żubra czy innego harnasia.
Ktoślip 6. 2016

Aż się zalogowałem. Akurat mam jedne spodnie z tesco F&F i od trzech lat wy …Aż się zalogowałem. Akurat mam jedne spodnie z tesco F&F i od trzech lat wyglądają świetnie. Muszę powiedzieć, ze jestem bardzo zaskoczony, bo np. z house już po 1,5 roku są mocno sprane.Akurat house to również żaden wyznacznik jakości. A z F&F jest mega rozrzut jakościowy. Raz trafi się rzecz w miarę ok, a innym razem materiał jest na tyle zły, że nie wytrzymuje nawet jednego prania. Ale spodenki do biegania za 40zł to gruba przesada. Za tyle to kupuje się bardzo dobrej jakości spodenki wiodących marek specjalizujących się w odzieży sportowej. Temat zamykam.
Autor
Janusz_Cebulskilip 7. 2016

Akurat house to również żaden wyznacznik jakości. A z F&F jest mega roz … Akurat house to również żaden wyznacznik jakości. A z F&F jest mega rozrzut jakościowy. Raz trafi się rzecz w miarę ok, a innym razem materiał jest na tyle zły, że nie wytrzymuje nawet jednego prania. Ale spodenki do biegania za 40zł to gruba przesada. Za tyle to kupuje się bardzo dobrej jakości spodenki wiodących marek specjalizujących się w odzieży sportowej. Temat zamykam.

​​Tylko to nie są typowe spodnie do biegania, a'la dres, a bawełniane, które mogą służyć na co dzień ;-)
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Cvany. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy