Niestety, ta okazja już wygasła
   2 x router mesh wifi - tp link deco e4 ac1200
   128° Zakończono

   2 x router mesh wifi - tp link deco e4 ac1200

   381,16zł420zł-9%Amazon Okazje
   19
   wrz 22.

   Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

   EUR 87,17
   Zestaw do zrobienia sieci wifi mesh. 2 routery - dobrze oceniane
   benchmark.pl/tes…tml
   Aktualizacje społecznościowe
   Amazon OkazjeAmazon promocje

   Grupy

   19 Komentarzy
   Jak to ma Fast Ethernet to po co mi takie badziewie. Teraz Gigabit Ethernet zaczyna być powoli wypierany. Strata pieniędzy
   stefankielbasa22/09/2019 12:22

   Jak to ma Fast Ethernet to po co mi takie badziewie. Teraz Gigabit …Jak to ma Fast Ethernet to po co mi takie badziewie. Teraz Gigabit Ethernet zaczyna być powoli wypierany. Strata pieniędzy


   To ma zupełnie inne zastosowanie - tutaj chodzi o pokrycie dokładnym zasięgiem wifi większej przestrzeni, a nie największa prędkość na kablu.

   Dodatkowo ten zestaw jest jak najbadziej budżetowy.
   cyprys22/09/2019 12:27

   To ma zupełnie inne zastosowanie - tutaj chodzi o pokrycie dokładnym z …To ma zupełnie inne zastosowanie - tutaj chodzi o pokrycie dokładnym zasięgiem wifi większej przestrzeni, a nie największa prędkość na kablu. Dodatkowo ten zestaw jest jak najbadziej budżetowy.


   Wolałbym kupić Ubiquiti Unifi Ac Pro za około 450zl lub tańsza wersję troszeczkę słabsza żeby było te 350zl jak w promocji. A miałbym pokryty cały budynek jednym talerzem w dodatku z super prędkościami. Rozumiem o co Ci chodzi ale 100mb/s to technologia która była używana ponad 10lat temu każdy lepszy smartfon już ma 867mb/s. Nie będę się tu rozwodził bardziej nad informatycznimi rzeczami bo niema sensu. Ale fast ethernet to nawet za darmo bym nie wziął. A 350zl za to to przesada!
   stefankielbasa22/09/2019 12:36

   Wolałbym kupić Ubiquiti Unifi Ac Pro za około 450zl lub tańsza wersję tros …Wolałbym kupić Ubiquiti Unifi Ac Pro za około 450zl lub tańsza wersję troszeczkę słabsza żeby było te 350zl jak w promocji. A miałbym pokryty cały budynek jednym talerzem w dodatku z super prędkościami. Rozumiem o co Ci chodzi ale 100mb/s to technologia która była używana ponad 10lat temu każdy lepszy smartfon już ma 867mb/s. Nie będę się tu rozwodził bardziej nad informatycznimi rzeczami bo niema sensu. Ale fast ethernet to nawet za darmo bym nie wziął. A 350zl za to to przesada!


   Hmm ubiquiti widziałem najtaniej za 550zł - ciężko znaleźć coś w podobnej cenie.
   cyprys22/09/2019 16:33

   Hmm ubiquiti widziałem najtaniej za 550zł - ciężko znaleźć coś w podobnej c …Hmm ubiquiti widziałem najtaniej za 550zł - ciężko znaleźć coś w podobnej cenie.


   Lekko za 450zl można na allegro dostać a tańsze wersję nawet 350zl i taniej
   stefankielbasa22/09/2019 12:36

   Wolałbym kupić Ubiquiti Unifi Ac Pro za około 450zl lub tańsza wersję tros …Wolałbym kupić Ubiquiti Unifi Ac Pro za około 450zl lub tańsza wersję troszeczkę słabsza żeby było te 350zl jak w promocji. A miałbym pokryty cały budynek jednym talerzem w dodatku z super prędkościami. Rozumiem o co Ci chodzi ale 100mb/s to technologia która była używana ponad 10lat temu każdy lepszy smartfon już ma 867mb/s. Nie będę się tu rozwodził bardziej nad informatycznimi rzeczami bo niema sensu. Ale fast ethernet to nawet za darmo bym nie wziął. A 350zl za to to przesada!   Może i smartfon ma. Na papierze.
   asimply22/09/2019 17:40

   Może i smartfon ma. Na papierze.


   Mi na mojej XPERI XZ3 działa wyśmienicie prędkości przesyłania sięgają 50MB/s więc pełne wykorzystanie technologii MIMO 2x2 tak jak deklaruje producent. Tak jak mówię teraz kupowanie gigabit ethernet powoli traci sens coraz więcej osób już zaczyna mieć w domu sieci 10gbit/s co prawda to jest jeszcze naprawdę mała ilość ale powoli zwiększa się. Ale fast ethernet za stare. Ostatnio już nawet przekonałem się jak stary jest standard USB 3.0 gdzie ograniczał on już zwykłego pendrive za 150 zł
   stefankielbasa22/09/2019 12:36

   Wolałbym kupić Ubiquiti Unifi Ac Pro za około 450zl lub tańsza wersję tros …Wolałbym kupić Ubiquiti Unifi Ac Pro za około 450zl lub tańsza wersję troszeczkę słabsza żeby było te 350zl jak w promocji. A miałbym pokryty cały budynek jednym talerzem w dodatku z super prędkościami. Rozumiem o co Ci chodzi ale 100mb/s to technologia która była używana ponad 10lat temu każdy lepszy smartfon już ma 867mb/s. Nie będę się tu rozwodził bardziej nad informatycznimi rzeczami bo niema sensu. Ale fast ethernet to nawet za darmo bym nie wziął. A 350zl za to to przesada!


   Dobre sobie. Ubiquity mam. Kupujesz AP... A potem jeszcze cloud key za 290, switch za 1200... (chyba ze maly za 800), zasięg jest słaby wiec jeszcze ze dwa AP AC LR... Wtedy jest super i latwo i wogóle. I jest super. Ald podawanie tego jako tańszą alternatywe to żart. To jeden z drozszych systemów.
   Lechoslaw_Szufel22/09/2019 22:02

   Dobre sobie. Ubiquity mam. Kupujesz AP... A potem jeszcze cloud key za …Dobre sobie. Ubiquity mam. Kupujesz AP... A potem jeszcze cloud key za 290, switch za 1200... (chyba ze maly za 800), zasięg jest słaby wiec jeszcze ze dwa AP AC LR... Wtedy jest super i latwo i wogóle. I jest super. Ald podawanie tego jako tańszą alternatywe to żart. To jeden z drozszych systemów.


   Ale poco ci switch Cloud key itp? Mówimy tutaj tylko o wifi. Switch możesz kupić z tplinka 1gigabit za 50zl jak już potrzebujesz. 1 ubiquiti jest w stanie pokryć porządny dom 2 piętrowy więc też nie widzę sensu kupowania większej ilości. I oprogramowanie ubiquiti jest jednym z najprostszych jakie istnieja. Dlatego się chwalą czym takim jak Plug and Play. Dalej nie widzę sensu kupowania fast ethernet ale każdy może robić co chce.
   Przecież normalna cena e4 w PL to niespełna 300zł...
   stefankielbasa22/09/2019 22:13

   Ale poco ci switch Cloud key itp? Mówimy tutaj tylko o wifi. Switch możesz …Ale poco ci switch Cloud key itp? Mówimy tutaj tylko o wifi. Switch możesz kupić z tplinka 1gigabit za 50zl jak już potrzebujesz. 1 ubiquiti jest w stanie pokryć porządny dom 2 piętrowy więc też nie widzę sensu kupowania większej ilości. I oprogramowanie ubiquiti jest jednym z najprostszych jakie istnieja. Dlatego się chwalą czym takim jak Plug and Play. Dalej nie widzę sensu kupowania fast ethernet ale każdy może robić co chce.


   A jeśli mam trzypiętrowy? W tym grube ściany i zbrojone stropy? Na pewno jeden talerz ogarnij mi internet w całym domu i na podwórku?
   Łatwiej mi wtedy dokładać kolejne kostki niż drugi talerz za 450 zł.
   Aha i mam internet 50mbps bez wielkich perspektyw na więcej.
   I nie, nie mieszkam na końcu świata tylko w 700-tysięcznym mieście.
   Edytowane przez: "djluke" wrz 23.
   djluke23/09/2019 09:25

   A jeśli mam trzypiętrowy? W tym grube ściany i zbrojone stropy? Na pewno je …A jeśli mam trzypiętrowy? W tym grube ściany i zbrojone stropy? Na pewno jeden talerz ogarnij mi internet w całym domu i na podwórku?Łatwiej mi wtedy dokładać kolejne kostki niż drugi talerz za 450 zł.Aha i mam internet 50mbps bez wielkich perspektyw na więcej.I nie, nie mieszkam na końcu świata tylko w 700-tysięcznym mieście.


   Tak jestem pewien że ubiquiti pokryje 3 piętrowy budynek jak zamontujesz go po środku. Raczej myślę że bunkra nie masz tak samo jak pancernych szyb więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby było na zewnątrz. Testowałem ubiquiti w różnych lokalizacjach domach, hotelach, halach i nigdy nie było problemu. Odnośnie zasięgu na dworze od hotelu był przystanek autobusowy jakieś 100m i spokojnie miałem tam zasięg w dodatku w hotelu były 3 ściany po drodze. Kiedyś też myślałem że ubiquiti jest przereklamowane ale jak zobaczyłem to na własne oczy to wiem o czym mówię. To prawda zasięg 5ghz słabiej działa i w niektórych miejscach możesz meic tylko 2.4 ale co to za problem? Dla mnie repeater z natury jest bezsensowny (jak może istnieć coś co samo siebie zagłusza) jeżeli potrzebuje już repeater to robię go z 2 urządzeń tak aby używać 2 różnych kanałów. A no i dalej nie widzę sensu fast ethernet. A co jeśli za 2 lata będziesz chciał kupić sobie swiatlowod 200mb? To sprzęt 350zl lub 700zl jak będziesz potrzebować 2 zestawów do kosza? Wolę kupić raz a porządnie. Tak samo wkurzają mnie osoby które mają tplinka za 50zl fast ethernet swiatlowod 300 i dzwonią na infolinię że nonstop jest poniżej 100mb i co to za internet.
   stefankielbasa23/09/2019 09:53

   Tak jestem pewien że ubiquiti pokryje 3 piętrowy budynek jak zamontujesz g …Tak jestem pewien że ubiquiti pokryje 3 piętrowy budynek jak zamontujesz go po środku. Raczej myślę że bunkra nie masz tak samo jak pancernych szyb więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby było na zewnątrz. Testowałem ubiquiti w różnych lokalizacjach domach, hotelach, halach i nigdy nie było problemu. Odnośnie zasięgu na dworze od hotelu był przystanek autobusowy jakieś 100m i spokojnie miałem tam zasięg w dodatku w hotelu były 3 ściany po drodze. Kiedyś też myślałem że ubiquiti jest przereklamowane ale jak zobaczyłem to na własne oczy to wiem o czym mówię. To prawda zasięg 5ghz słabiej działa i w niektórych miejscach możesz meic tylko 2.4 ale co to za problem? Dla mnie repeater z natury jest bezsensowny (jak może istnieć coś co samo siebie zagłusza) jeżeli potrzebuje już repeater to robię go z 2 urządzeń tak aby używać 2 różnych kanałów. A no i dalej nie widzę sensu fast ethernet. A co jeśli za 2 lata będziesz chciał kupić sobie swiatlowod 200mb? To sprzęt 350zl lub 700zl jak będziesz potrzebować 2 zestawów do kosza? Wolę kupić raz a porządnie. Tak samo wkurzają mnie osoby które mają tplinka za 50zl fast ethernet swiatlowod 300 i dzwonią na infolinię że nonstop jest poniżej 100mb i co to za internet.


   Co do światłowodu to ja już teraz go bardzo chcę i to od kilku lat, niestety nie zmienia to zaistniałej sytuacji i pomimo moich szczerych chęci dalej go u mnie nie ma.
   A Ubiquiti rozważę, opis i przykłady do mnie przemawiają . Jak widzisz nie jestem osobą, która bezrefleksyjnie chce kupić tp-linka. Poszukam jakiejś dużej promocji kupię pewnie.
   djluke23/09/2019 10:18

   Co do światłowodu to ja już teraz go bardzo chcę i to od kilku lat, nie …Co do światłowodu to ja już teraz go bardzo chcę i to od kilku lat, niestety nie zmienia to zaistniałej sytuacji i pomimo moich szczerych chęci dalej go u mnie nie ma.A Ubiquiti rozważę, opis i przykłady do mnie przemawiają . Jak widzisz nie jestem osobą, która bezrefleksyjnie chce kupić tp-linka. Poszukam jakiejś dużej promocji kupię pewnie.


   Powiem tyle ja nie odradzam nigdzie tplinka mi tutaj chodzi tylko i wyłącznie o fast ethernet. Sam posiadam router z tplinka tylko że gigabit a i tak powoli widzę se to za mało gdy cokolwiek przenoszę przez sieć. Chodzi mi tutaj o to żeby właśnie użytkownicy którzy nie są w temacie nie kupowali przestarzalej technologi bo to naprawdę bez sensu ok teraz starczy ale właśnie co za rok, 2lata wtedy już może brakować a nie będzie się zmieniało sprzętu za taką kwotę. Dziękuję za zrozumienie pozdrawiam
   stefankielbasa23/09/2019 09:53

   Tak jestem pewien że ubiquiti pokryje 3 piętrowy budynek jak zamontujesz g …Tak jestem pewien że ubiquiti pokryje 3 piętrowy budynek jak zamontujesz go po środku.


   który model?
   UAP-AC-LR
   stefankielbasa23/09/2019 12:28

   Jasne da radę


   poczytałem komentarze pod nim i pod PRO na ceneo i nie jest tak kolorowo wrzeczywistości
   AloneInTheDark23/09/2019 12:37

   poczytałem komentarze pod nim i pod PRO na ceneo i nie jest tak kolorowo …poczytałem komentarze pod nim i pod PRO na ceneo i nie jest tak kolorowo wrzeczywistości


   Ja tam nie widzę złych opinii 4.5/5. Wiem co widziałem i czego używam. Wolę ubiquiti ale tak jak mówie każdy ma wolną wolę ja tylko mówiłem że fast ethernet jest bez sensu w dzisiejszych czasach.
   AloneInTheDark23/09/2019 12:24

   który model?UAP-AC-LR


   Ja mam uap-ac-pro (zmienialem na uap-ac-lr - bez różnicy) . Zamontowany na srodku na pierwszym pietrze. Budynek z lat 90tych. Na parterze zasieg taki sobie/zanikajacy w piwnicy brak, na podworku brak. Uap-ac-lr zamontowany pod wiata garazowa na zewnątrz dziala super na ok 50m, za sciana budynku juz wcale. Sasiad ktoryjest 100 m od niego lapie zasieg w sypialni od mojej strony ale taki slaby bez szału.
   Podsumowując: zasieg dupy nie urywa i jakiegos cudu nie robi-chcesz miec porzadne pokrycie to trzeba rozbudowac siec. Ale za niesamowita wrecz prostote obsługi to Ubiquity jest warte tych pieniedzy.
   P.S. Bez Cloud key miałem problen z adopcja i aktualizacja (cos jakies porty Windows blokuje podobno). Po zamontowaniu Cloud key wszystko smiga jak ta lala
   Prześlij Komentarz
   Avatar
   @
    Tekst