Niestety, ta okazja już wygasła

2 x 15zł zniżki (dla nowych) i 25% zniżki (max 5zł) dla obecnych użytkowników @ FREE NOW

lut 2. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Miła oferta dla nowych i obecnych użytkowników FREE NOW Mamy dla Was zniżki na przejazdy: 2 x 15 zł (dla nowych) i 25% zniżki (max 5zł) dla obecnych użytkowników.

Zniżkę 15 PLN na 2 pierwsze przejazdy (dla nowych) otrzymamy z kodem pepper22.

Dla obecnych użytkowników mamy natomiast 10.000 indywidualnych kodów, które obniżą cenę przejazdu o 25% (maksymalna wartość zniżki 5zł), do wykorzystania do końca lutego. Aby odebrać kod wystarczy kliknąć w okienko "Odbierz kod".

Aplikację pobieramy stąd: mytaxi.onelink.me/HyS…ba7

Za pośrednictwem aplikacji możemy zamówić taxi, zarezerwować przejazd lub e-hulajnogę, a także zapłacić za przejazdy. FREE NOW jest obecnie dostępny w miastach: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice (Aglomeracja Śląska), Łódź, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Lublin, Rzeszów i Białystok.

Warunki:
Oferta upoważnia do 2 zniżek po 15 PLN każda na 2 pierwsze przejazdy zamówione przez aplikację FREE NOW. Jest ważna do 30 czerwca 2022 r. i obejmuje wszystkie produkty dostępne w aplikacji FREE NOW, w tym przejazdy taksówkami i wynajem e-hulajnóg.

Jak to działa:
Aby skorzystać z oferty, należy zarejestrować konto w aplikacji, dodać metodę płatności i użyć kodu promocyjnego pepper22. W przypadku tego kodu, z oferty mogą skorzystać jedynie nowi użytkownicy aplikacji FREE NOW. Z oferty można skorzystać tylko raz. Oferta jest ważna w Polsce, obowiązuje na przejazdy bezgotówkowe i nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. Oferta nie podlega wymianie na gotówkę lub jej odpowiednik.

497886_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
37 Komentarzy
Prześlij Komentarz