2 w cenie 1 (Zakupy o wartości 100zł za 30zł)! @ Tesco
144°Zakończono

2 w cenie 1 (Zakupy o wartości 100zł za 30zł)! @ Tesco

Pepper 8
maj 7. 2015maj 7. 2015
W Tesco przy dostawie do domu ruszyła promocja, dzięki której, wybrane produkty o wartości aż 100zł, zakupimy za 30zł + koszt dostawy do domu!

Jak to zrobić?

  • należy założyć nowe konto na stronie eZakupów Tesco
  • następnie dodać wybrane produkty 2 w cenie 1 (lista w odnośniku idź do oferty), których cena w dniu dostawy spadnie o połowę!
  • dodać kod rabatowy (który aktywować można przy minimalnej wartości zamówienia 100zł) dla nowych klientów na -20zł dostępny tutaj

Reasumując, za zakupy zapłacimy tylko 30zł + koszt dostawy. Nie jest jasne, czy promocja zadziała przy darmowym odbiorze osobistym zamówionych zakupów. (AKTUALIZACJA) - zakupy można odebrać za darmo osobiście i rabat jest naliczany bezproblemowo!

Promocja 2 w cenie 1 potrwa do 13 maja!

8 Komentarzy

Dość słaby asortyment i ceny strasznie zawyżone niektórych produktów o 100% w porównaniu z ulotką i realnymi cenami w Tesco więc bez szału

  • następnie dodać wybrane produkty 2 w cenie 1 (lista w odnośniku idź do oferty), których cena w dniu dostawy spadnie o połowę!

    W DNIU DOSTAWY? Jakiś specjalny dzień :> ?

Autor Pepper

@AnonHoracy Chodziło mi o to, że w koszyku pojawi się kwota naliczana za 2 artykuł, a w chwili dostawy, będzie 2 w cenie 1, co pokaże się dopiero na paragonie kiedy będziesz odbierał zakupy. Nie ma specjalnego dnia - jest czas do 13 maja

Autor Pepper

Dzisiaj przetestowałem - wszystko działa tak jak powinno - a zakupy były za 30zł z odbiorem osobistym

@sikora30 Część rzeczy ma ceny wyższe, jednak wydaje mi się, że większość ma ceny regularne. Co do tego czy asortyment słaby, czy nie - lepsze to niż nic

a co jakbym chcial zaplacic karta od razu? to naliczylo by mi cene 100%?

zamowilem odbior domowy z platnoscia przy odbiorze, mam nadzieje ze zostanie naliczona mi ta nizsza kwota :> prawda? :>

Autor Pepper

@sztefan35 Nie da się zapłacić od razu - kwota w sklepie to kwota szacunkowa (możesz np zamówić pół kilo jabłek a przywiozą 550gram itp). Gdybyś wpisał nr karty itp, to jedyną różnicą by było to, że sami by sobie pobrali należność z karty w momencie odbioru zakupów i nie musiałbyś jej przeciągać przez terminal u dostawcy, więc cena i tak by była ta promocyjna.

Ciekawe ze cena zamienników jest policzona normalnie. tzn kwota do zapłaty jest policzona 2za 1 a zamienniki normalnie czyli nie biorąc trzech zamienników i odjeciu ich zapłaciłem 16zł razem z dostawą:)

Wlasnie odebralem osobiscie w zakupy w markecie. Wydalem cale 31zł
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst