2 w cenie 1 opakowania gawiazdek Milky Way Magic Stars @ Tesco
331°Zakończono

2 w cenie 1 opakowania gawiazdek Milky Way Magic Stars @ Tesco

Pepper 17
gru 17. 2015
2 opakowania Magic Stars Milky Way (2x117g) w cenie jednego, czyli za 9,99zł.

Promocja obowiązuje w dniach 17-24 grudnia.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
oczywscie jeszcze 2 tyg temu byly za 5,70 ii na dodatek wpromocji moznabylo dorwac 2w1, ale polskie zwierzeta zobacza cene 10zl za dwa i widza w tym promocje zycia. polski konsument, wiekszosc was ma instykt stadny i zero mozgu
17 Komentarzy
ponad 50zl/kg podziekujemy
To aż takie dobre, że tyle kosztuje?
Autor Pepper
Ja akurat lubię, bo to taka czekolada jaką jest oblany Milky Way.
theartgru 17. 2015

ponad 50zl/kg podziekujemy


tylko 42,69 zl
Hmm jak tak to muszę kiedyś spróbować!
Gdyby ktoś nie miał Tesco pod ręką, a miał Biedronkę, to tam są po niecałe 6zł z tego co kojarzę. Trochę drożej, ale taniej na pojedynczej sztuce bez promocji.
Właśnie w biedronce wychodzi grosik taniej przy dwóch opakowaniach

biedronka.pl/pl/…7-g
Kupon na -35 złotych nadal działa? Jeśli tak, to mamy 10 opakowań za 15 złotych.. :P
kowal2300gru 17. 2015

Kupon na -35 złotych nadal działa? Jeśli tak, to mamy 10 opakowań za 15 zło …Kupon na -35 złotych nadal działa? Jeśli tak, to mamy 10 opakowań za 15 złotych.. :P



Działa, niestety z mwz 150zł... Jakby było za 100 to byłby deal
NIE WIDZIAŁAM ŻEBY KOSZTOWAŁY AŻ 9.99 ZA PACZKE, SPECJALNIE PODWYŻSZYLI CENĘ.
@arthur.eryk w takim razie trzeba kupic 16 opakowan za 45 zlotych :-)
oczywscie jeszcze 2 tyg temu byly za 5,70 ii na dodatek wpromocji moznabylo dorwac 2w1, ale polskie zwierzeta zobacza cene 10zl za dwa i widza w tym promocje zycia. polski konsument, wiekszosc was ma instykt stadny i zero mozgu
jaka wy liczycie matematyka ze 5 zł za opakowanie w Tesco jest drożej niż 6zl za opakowanie w Biedronce. Cena 9.99 jest za dwa opakowania a nie za jadno
@monisiaz17 Wejdź w link od Roswell to się dowiesz.
kamil91 masz rację zasugerowalam się tym co pisał szymek
Halo halo. Ostatnio na promocji w Tesco kosztowały 4,99 za opakowanie. Eh, manipulacja.
zdunekagatagru 21. 2015

Halo halo. Ostatnio na promocji w Tesco kosztowały 4,99 za opakowanie. Eh, …Halo halo. Ostatnio na promocji w Tesco kosztowały 4,99 za opakowanie. Eh, manipulacja.


faktycznie roznica, 2 vs 9,99 i 1 vs 4,99..
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy