2 w cenie 1, nowy asortyment (Zakupy o wartości 100zł za 30zł)! @ Tesco
107°Zakończono

2 w cenie 1, nowy asortyment (Zakupy o wartości 100zł za 30zł)! @ Tesco

Pepper 9
maj 14. 2015maj 14. 2015
W Tesco przy dostawie do domu lud odbiorze osobistym wcześniej zamówionych online zakupów, ruszyła promocja, dzięki której, wybrane produkty o wartości aż 100zł, zakupimy za 30zł + ew. koszt dostawy do domu!

Tym razem asortyment jest mocno okrojony z produktów spożywczych, ale jak ktoś potrzebuje kilka rzeczy z listy, warto kombinować

Jak to zrobić?

  • należy założyć nowe konto na stronie eZakupów Tesco
  • następnie dodać wybrane produkty 2 w cenie 1 (lista w odnośniku idź do oferty), których cena w dniu dostawy spadnie o połowę!
  • dodać kod rabatowy (który aktywować można przy minimalnej wartości zamówienia 100zł) dla nowych klientów na -20zł dostępny tutaj

Reasumując, za zakupy zapłacimy tylko 30zł + koszt dostawy, jeśli zakupów nie odbierzemy osobiście.

Promocja 2 w cenie 1 potrwa do 20 maja, natomiast kupon -20zł wazny jest tylko do 16 maja! TUTAJ znajdziecie kupon ważny do 30 czerwca!

9 Komentarzy

Właśnie zrobiłem zapas sosów do spaghetti z tej oferty

Autor Pepper

A mi nie chce przejść 7 zgrzewek wody, bo ograniczenie jest do chyba 30 sztuk

większe i częstsze promocje mają w Auchan

orientujecie się czy przy odbiorze osobistym też działa?

Autor Pepper

@jan.kowalski Tak, zadziała - testowałem w niedzielę.

@Kaban dopytam żeby dobrze zrozumieć. Ładuje powiedzmy mąkę za 2zł razy 50 sztuk i to daje mi 100zł. Wtedy cena dzieli się na połowę do 50zł i aplikuję kod -20zł. Dobrze załapałem?

Właśnie, czy można więcej niż 2 takie same produkty? Jak robię płatność on line pobierają całą kwotę, więc kiedy ten rabat? Przecież nie zrobią zwrotu na konto.

Autor Pepper

@grochu Dokładnie tak jak mówisz. Pokazuje 100zł, na paragonie potem jest rabat za 2w cenie 1 50zł od tego odejmują kod na 20zł, więc płacisz koło 30zł.

@imovane Pieniądze pobierane są dopiero w chwli dostawy/odbioru, płatność 'online' to ta różnica, że nie musisz im wtedy okazywać karty przy odbiorze zakupów. Tak można więcej niż 2 produkty z tego samego rodzaju - miałem chyba 6 tuńczyków ostatnio i nie było problemu.

Zakupy za ponad 100 zł, zapłaciłem ok 37 z transportem. Super deal.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst