Niestety, ta okazja już wygasła

+2 monety Allegro za zgodę na powiadomienia i oferty

kwi 3. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zgarnij 2 Monety i oszczędzaj dzięki powiadomieniom

Aby otrzymać dodatkowe Monety:

1. Zaznacz poniższą zgodę i kliknij przycisk Zapisz się.

Zaznacz i otrzymuj od Allegro oferty: kody zniżkowe, oferty specjalne lub inne treści marketingowe, w tym dopasowane do mnie informacje o usługach i towarach Allegro dostępnych w serwisie, za pośrednictwem komunikacji elektronicznej. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę.

2. W ciągu 2 dni przejdź do zakładki Monety, gdzie kliknij w [odbierz].
3. Na Twoje konto wpadną dodatkowe Monety.

Akcja przeznaczona dla użytkowników, którzy w dniu 30.03.2022 mieli nieaktywną zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez push oraz spełniają warunki Regulaminu.

Promocja trwa od 30 marca do 20 kwietnia 2022 roku lub do wyczerpania puli Monet Promocyjnych. W czasie jej trwania można odebrać 2 Monety tylko 1 raz w ramach akcji.


Kto się kwalifikuje:
Akcja promocyjna adresowana jest do zarejestrowanych Użytkowników serwisu Allegro.pl (dalej : “Serwis”), którzy na dzień przed startem Promocji tj. 29 marca 2022r. spełnili poniższe warunki łącznie:

a) mają aktywne Konto w ramach Serwisu;

b) w ramach Konta nie wnieśli sprzeciwu na bycie profilowanym, tj. mają aktywną opcję Personalizacja w ustawieniach Konta;

c) nie mają włączonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych od Allegro w formie wiadomości push w dniu startu Promocji;

d) w ciągu 365 dni bezpośrednio poprzedzających dzień startu Promocji dokonywał zakupów co najmniej w ciągu dwudziestu siedmiu różnych dni (miał 27 lub więcej dni transakcyjnych), w tym ostatnią Transakcję w ostatnich 60 dniach liczonych do dnia startu Promocji.

e) w ciągu 90 dni bezpośrednio poprzedzających dzień startu Promocji zalogował się w ramach Konta do aplikacji mobilnej Allegro.

Ważne:
pkt. 7 Regulaminu:
"Użytkownik może w każdej chwili wnieść sprzeciw na bycie profilowanym lub wycofać zgodę na Przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych od Allegro w kanale e-mail jednak dokonanie tych czynności w Okresie Trwania Promocji wskazanym w punkcie 3 Regulaminu oznacza brak możliwości skorzystania z Promocji."
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
12 Komentarzy
Prześlij Komentarz