2 duże, cienkie pizze + deser (do 17.03)
-187°Zakończono

2 duże, cienkie pizze + deser (do 17.03)

55zł74zł-26%Dominos Pizza Okazje
7
mar 11.
Biorąc dwie cienkie Pizze PEPPERoni + Choco Calzone zostaje prawie 20 zł w kieszeni.

Deser do wyboru: Choco Calzone lub Cinna Stix
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Nigdy więcej z dominos, nawet za darmo.
7 Komentarzy
Z tymi cenami pizzy to już kompletnie oszaleli. Za 54pln (z 10% zniżką galerii Mokotów) mam świetny zestaw sushi 20kawałków w restauracji izumi. Dla dwóch osób do najedzenia oporowo bo kawałki są naprawdę duze a jakość jedzenia bez porównania
Nigdy więcej z dominos, nawet za darmo.
Optymalizator_kosztów10 min

Z tymi cenami pizzy to już kompletnie oszaleli. Za 54pln (z 10% zniżką ga …Z tymi cenami pizzy to już kompletnie oszaleli. Za 54pln (z 10% zniżką galerii Mokotów) mam świetny zestaw sushi 20kawałków w restauracji izumi. Dla dwóch osób do najedzenia oporowo bo kawałki są naprawdę duze a jakość jedzenia bez porównania


Nie rozumiem co ma sushi do pizzy. Kompletnie inne rodzaje jedzenia, a każdy woli coś innego. Fakt, że z jakością w dominos bywa różnie, to ja przykładowo nie potrafię przetrawić sushi.
Ertreem5 min

Nie rozumiem co ma sushi do pizzy. Kompletnie inne rodzaje jedzenia, a …Nie rozumiem co ma sushi do pizzy. Kompletnie inne rodzaje jedzenia, a każdy woli coś innego. Fakt, że z jakością w dominos bywa różnie, to ja przykładowo nie potrafię przetrawić sushi.



Podaje za przykład poprostu zdrowe jedzenie, surową rybkę, zdrowe tłuszcze i naprawdę sporo drogich składników. A pizza? Trochę ciasta, 8 plasterków pepperoni, 2 łyżki sosu i produkt seropodobny. Chodzi mi o samą cenę. Składniki na takie 2 pizze kosztują max 15pln poza tym pizza to śmieciowe jedzenie a ludzie za to płacą w dodatku chore pieniądze - patrz cena regularna 74pln chyba kogoś Bóg opuścił
Dominos ich pizze i ceny? Minus.
DOMINOS Pizza - największa pizza ma 34 cm. Żart! Dla jednej osoby spokojnie straczy, ale na dwoje tu już ledwo, ledwo. I taka przyjemniść kosztuje m.in 40 zł. Przypominam, że to jest fast food.
Edytowane przez: "PanPatelnia" mar 11.
Mam na osiedlu. Pizza fatalna i do tego najdroższa a dzbany kupują na potęgę. Widzę z okna jak ją rozwożą skuterkami po okolicy. Non stop są te pierdziawki w ruchu. Masakra.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst