2 bilety w cenie 1 na pociągi w weekendy w lutym (TLK,IC,EIC,EIP) @ PKP
124°Zakończono

2 bilety w cenie 1 na pociągi w weekendy w lutym (TLK,IC,EIC,EIP) @ PKP

Pepper 0
lut 13. 2015
Korzystacie z PKP Intercity? Jeśli nie, warto rozważyć walentynkowy wyjazd - z promocją PKP Intercity obowiązującą w pociągach TLK,IC,EIC,EIP, 2 bilety zakupimy w cenie 1! Promocja obowiązywać będzie na przejazdy bezpośrednie w weekend walentynkowy 14-15 lutego i dwa kolejne weekendy 21-22.02.2015 i 28.02-01.03.2015


Aby skorzystać z promocji, należy w dniu objętym promocją w kasie biletowej okazać wydrukowany w domu kupon, uprawniający drugą osobę do darmowego przejazdu, który znajdziecieTUTAJ a następnie zakupić bilet TAM lub TAM I Z POWROTEM. Jeśli planujecie także powrót z biletem w promocji MUSICIE mieć wydrukowany drugi kupon!

Co istotne dla osób posiadających uprawnienia do zniżek - te ustawowe będą honorowane (jedna obie osoby muszą posiadać daną zniżkę!).

Warunki promocji: (ze strony PKP)
  • Promocji nie można łączyć z innymi ofertami. Cena biletu uwzględnia jednak przysługujące pasażerom ulgi ustawowe (np. ulga studencka).
  • Zakup biletu możliwy jest tylko w ten weekend, w którym odbędzie się podróż. Wyjazd musi nastąpić najwcześniej w sobotę o godzinie 0:01, a powrót w niedzielę, najpóźniej pociągiem odjeżdżającym do godziny 17:00.
  • Kupon należy oddać konduktorowi podczas kontroli biletów, więc jeśli jedziecie tam i z powrotem, wydrukujcie go dwa razy i nie zapomnijcie zabrać ich ze sobą.

Więcej informacji, regulamin oraz kupon do wydrukowania znajdziecie także w odnośniku "idź do oferty".
Aktualizacje społecznościowe
PKP Intercity Okazje

Grupy

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst