1GB za każdy gol Orange
225°Zakończono

1GB za każdy gol Orange

8
cze 13. 2016
W promocji „Giga za gole” otrzymujecie gigabajty za gole strzelone przez wybraną drużynę w wybranych meczach UEFA Euro 2016. 1 gol wybranej drużyny to 1 gigabajt dla Was.

Aktywowanie Bonusu możliwe jest w czasie obowiązywania Promocji tj.od godziny 8.00 w dniu 13.06.2016 do godziny 23.59 w dniu 14.06.2016 Warunkiem otrzymania Bonusu jest wysłanie SMSa na numer 277 zawierającego poprawne hasło aktywacyjne: BRAWOPL
Koszt 0,2zł. 1GB ważny 3 dni po aktywacji.
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Ktoś wie jak to do końca działa - jest tylko jeden kod, więc tak reprezentacji nie wybieramy. Czy to tylko za bramki Polaków?
ja wysłałem 10 minut temu sms o treści "BRAWOPL" i w międzyczasie Włosi strzelili bramkę i zaraz po tym otrzymałem smsa z pakietem 1 Gb.
ja wysłałem 20 minut po tym jak włosi strzelili bramkę, 1GB dostałem natychmiastowo
Kot z T-Mobile też daje to samo
To jest akcja Orange z facebooka, gdzie odbywa się głosowanie która drużyna w meczu Polaków wygra. Głosowanie na mecz z Irl. Płn. wygrała Polska i że strzeliła 1 bramkę Orange rozdaje 1GB. Kolejna zabawa i kolejne GB podczas meczu z Niemcami.
kwasekcze 14. 2016

To jest akcja Orange z facebooka, gdzie odbywa się głosowanie która dr …To jest akcja Orange z facebooka, gdzie odbywa się głosowanie która drużyna w meczu Polaków wygra. Głosowanie na mecz z Irl. Płn. wygrała Polska i że strzeliła 1 bramkę Orange rozdaje 1GB. Kolejna zabawa i kolejne GB podczas meczu z Niemcami.

​ chciałbyś...
no to dużo tych gigabajtów nie bedzie bo "nasze" orły grają drewno.
Windwalker.Windwalkercze 14. 2016

no to dużo tych gigabajtów nie bedzie bo "nasze" orły grają drewno.

​niespodzianka
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy