1GB transferu za darmo na majówkę @ Orange
180°Zakończono

1GB transferu za darmo na majówkę @ Orange

Pepper 16
kwi 29. 2016
Na majówkę Orange rozdaje swoim klientom z telefonami na kartę oraz w abonamentach zetafon oraz minutofon 1GB transferu.

Pakiet będzie ważny przez 3 dni od aktywacji, której możemy dokonać w dniach 28 kwietnia - 3 maja.

Aby aktywować pakiet należy wysłać bezpłatnego SMSa o treści INTERNET na numer 80104.
Aktualizacje społecznościowe
16 Komentarzy
W temacie - do końca kwietnia można aktywować w Play "Rok internetu za darmo", co miesiąc otrzymując 1gb przez 12 miesięcy.
Informacje - play.pl/pro…mo/
P.S. Na marginesie - 14 lat byłem w Orange, od środy jestem w Play i jest ok.
@Heno Ja w Orange dostaję przy doładowaniu 15GB na 3 m-ce, też jest ok.
krakowiennekwi 29. 2016

@Heno Ja w Orange dostaję przy doładowaniu 15GB na 3 m-ce, też jest ok.


Możesz bardziej rozwinąć to ? Masz telefon na kartę, jaka kwota, usługa itp.
tomku77kwi 29. 2016

Możesz bardziej rozwinąć to ? Masz telefon na kartę, jaka kwota, usługa it … Możesz bardziej rozwinąć to ? Masz telefon na kartę, jaka kwota, usługa itp.


Orange Free na kartę- przy każdym doładowaniu dostajesz darmowy pakiet- przy 50 zł 15 GB na 3 m-ce, przy 100 zł na 5 m-cy 36 GB.
W ofercie na abonament i mix ta promocja nie dziala. Darmowy 1GB jest dostepny tylko w Orange na karte. Kub dowolny starter Orange aby skorzystac z promocji.
krakowiennekwi 29. 2016

@Heno Ja w Orange dostaję przy doładowaniu 15GB na 3 m-ce, też jest ok.


Zgadza się Orange Free na kartę to bardzo dobra oferta. Niestety większość znajomych przechodziła do Play, więc w końcu przeszedłem i ja. Tam mam darmowe sms i rozmowy w play.
W Twojej ofercie OFnK dodatkowo możesz sobie włączyć ważność konta na rok
krakowiennekwi 29. 2016

Orange Free na kartę- przy każdym doładowaniu dostajesz darmowy pakiet- pr … Orange Free na kartę- przy każdym doładowaniu dostajesz darmowy pakiet- przy 50 zł 15 GB na 3 m-ce, przy 100 zł na 5 m-cy 36 GB.

​Da się łatwo przedłużyć ten pakiet na rok
ksokallasokallakwi 29. 2016

​Da się łatwo przedłużyć ten pakiet na rok


A możesz napisać jak ?
"wyślij SMS o treści START pod numer 8002
ważność Twojego konta wydłuży się do jednego roku od dnia wysłania SMS-a"
Zawsze tak miałem włączone.
Dodatkowe info "jeśli jesteś w Orange na kartę 93 lub więcej dni, każdorazowa aktywacja usługi jest bezpłatna.
W przeciwnym wypadku koszt aktywacji wynosi 3 zł."
A nie trzeba w tym roku wcale doładować konta, żeby pakiet był aktywny ?
tomku77kwi 29. 2016

A możesz napisać jak ?

​Przedłużyć konto na rok i doładować konto u mnie zawsze działa nie trzeba ładować konta ale nie możesz zmieniać oferty na inną bo się pakiet straci
ksokallasokallakwi 29. 2016

​Przedłużyć konto na rok i doładować konto u mnie zawsze działa nie trzeba … ​Przedłużyć konto na rok i doładować konto u mnie zawsze działa nie trzeba ładować konta ale nie możesz zmieniać oferty na inną bo się pakiet straci


Nie rozumiem... napisałeś, żeby doładować konto, a potem, że nie trzeba. To jak to jest ?
wystarczy, ze kupisz starter lub masz aktywne rozmowy wychodzące, wysyłasz smsa START pod numer 8002 i konto rok ważne. Nie trzeba doładowywać wcześniej ani później.
tomku77kwi 29. 2016

Nie rozumiem... napisałeś, żeby doładować konto, a potem, że nie trzeba. … Nie rozumiem... napisałeś, żeby doładować konto, a potem, że nie trzeba. To jak to jest ?

​Chodziło mi o to żeby 1) przedłużyć konto o rok 2)doładować i ileś zł 3)pakiet ma rok ważności i nie trzeba już więcej konta doładowywać Warto kilka razy wysyłać te smsy na przedłużenie konta (są darmowe chyba) przed, w czasie i po doładowaniu tym pierwszym by mieć pewność że na pewno wskoczy na rok btw nie naprawili tego przez ponad 2 lata
ksokallasokallakwi 29. 2016

​Chodziło mi o to żeby 1) przedłużyć konto o rok 2)doładować i ileś zł 3)p … ​Chodziło mi o to żeby 1) przedłużyć konto o rok 2)doładować i ileś zł 3)pakiet ma rok ważności i nie trzeba już więcej konta doładowywać Warto kilka razy wysyłać te smsy na przedłużenie konta (są darmowe chyba) przed, w czasie i po doładowaniu tym pierwszym by mieć pewność że na pewno wskoczy na rok btw nie naprawili tego przez ponad 2 lata


Dzięki. Wypróbuję na pewno
Dodatkowo można doładowując tymi 50zł wykupić "Darmowe rozmowy i smsy" za 30zł/miesiąc i o ile te 20 złotówek pozostałych z 50 nie przewali się na inne "cuda" to za 30zł/miesięcznie masz (przeliczając) 9GB neta/miesiąc i darmowe, nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich w Polsce. W Orange oczywiście .
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy