Niestety, ta okazja już wygasła

1984 Cam – VHS Camcorder, Retro Camera Effects

lip 22. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Opis (by Google Translate):
Kamera 1984 - kamera VHS, efekty kamery retro
otrzymała nagrodę „App of the Day” od MyAppFree!

1984 Cam to aplikacja do generowania efektów wideo w stylu kamery VHS, dzięki której filmy wyglądają i brzmią jak prawdziwe retro taśmy wideo nagrane 30 lat wcześniej przez starą kamerę VHS.
Kaseta VHS, format wideo 8 mm, została wprowadzona w 1984 roku. Dzięki temu kamera jest dostępna dla konsumenta. Przed kamerą wymagana byłaby przenośna nagrywarka i kamera.

✨ Dzięki kamerze V84 Cam z 1984 r. Możesz zmienić datę wyświetlaną na ekranie na dawne lata 80., aby oszukać znajomych, dodać efektowne niestandardowe tytuły, ulepszyć obraz za pomocą wielu efektów artystycznych usterki, powiększyć obraz za pomocą obiektywu zmiennoogniskowego, aby ustawić ostrość na niesamowite chwile!

📼📹 Funkcje:
- Nagraj wideo w stylu VHS
- Importuj wideo z galerii, aby dodać efekty VHS
- Tryb przechwytywania krajobrazu
- Powiększ, pomniejsz jak stara kamera
- Tryb czarno-biały
- Tryb czerwony, zielony, niebieski
- Łatwy do zapisywania i udostępniania

🆕 Twój modny twórca filmów roku 2020
Cam Kamera z 1984 roku - VHS Camcorder to najwyżej oceniana darmowa aplikacja do 2020 roku, która umożliwia tworzenie retro, starych filmów domowych z migającym niestandardowym tytułem i usterkami, które wyglądają tak, jakby były nagrywane na starych aparatach - to pierwsze magnetofony VHS w latach 80. .

Cam Kamera z 1984 r. - kamera VHS może importować istniejące filmy z galerii lub aplikacji wideo, dodawać tekst do wideo, efekty artystyczne usterki, datę, efekty i filtry VHS, eksportować do wideo, aby wyglądało jak nagranie z taśmy VHS temu.Udostępniaj filmy nagrane kamerą VHS innym aplikacjom wideo i sieciom społecznościowym, takim jak Youtube, Instagram, Facebook, WhatsApp, Twitter.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
27 Komentarzy
Prześlij Komentarz