Niestety, ta okazja już wygasła
[18+] Promocja za 0zł na kanały erotyczne w nc+
816° Zakończono

[18+] Promocja za 0zł na kanały erotyczne w nc+

NC+ Okazje
AvatarUsunięty3674817
816° Zakończono
[18+] Promocja za 0zł na kanały erotyczne w nc+
cze 1. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:


W ramach promocji „+miesiąca” na czerwiec platforma nc+ udostępnia dla swoich abonentów
12 kanałów Multi Man Pack - bez opłat do końca lipca br. Multi Man Pack to pakiet erotyczno-sportowy nc+
Multi Man Pack zawiera następujące kanały: History, H2, Adventure HD, Sportklub HD, Motowizja, FightBox HD, Zest TV, Hustler HD, Blue Hustler, Redlight HD, Private TV, Dorcel TV oraz serwisy VOD - Zest Go i Hustler SVOD.
youtu.be/N98…RvY
Aktualizacje społecznościowe
NC+ Okazje
Najlepsze komentarze
Na Dzień Dziecka
17 Komentarzy
Na Dzień Dziecka
z okazją zostałem przegoniony o 10 minut! Plus leci, dobre promo!
Według regulaminu, o ile dobrze rozumiem 2 miesiące
"Okres Promocji : od dnia aktywacji Promocji do końca miesiąca skorzystania z Promocji + 1 miesiąc"

i rezygnacja na 14 dni przed końcem, czyli 15 lipca.

Jeśli jest inaczej proszę skorygować.
uuu chyba ludzie masowo zaczęli wypowiadać umowy żeby nie płacić haraczu na kurwizję
Edytowane przez: "drozda" cze 1. 2017
Tylko proszę dobrze pisac podczas pomocy w aktywacji na czacie bo konsultanci złe naprowadzają i później jest problem jeśli wybrało się coś innego. Mnie np zle naprowadził konsultant i wybrałem dodatek do pakietu komfort chociaż pisał ze to jest to. Teraz mecze się z anulowaniem pseudo promocji. Nc+ twierdzi ze byłem świadomy wyboru a konsultant ze się pomylił to się zdaza.
oxygenecze 1. 2017

Na Dzień Dziecka
To na pepperze było by całe grono odbiorców
Avatar
Usunięty5246
emswisnia01/06/2017 20:01

Tylko proszę dobrze pisac podczas pomocy w aktywacji na czacie bo …Tylko proszę dobrze pisac podczas pomocy w aktywacji na czacie bo konsultanci złe naprowadzają i później jest problem jeśli wybrało się coś innego. Mnie np zle naprowadził konsultant i wybrałem dodatek do pakietu komfort chociaż pisał ze to jest to. Teraz mecze się z anulowaniem pseudo promocji. Nc+ twierdzi ze byłem świadomy wyboru a konsultant ze się pomylił to się zdaza.


Przed połączeniem gdy będzie "automat gadał" mów razem z nim - że nagrywasz połączenie i mogą wyrazić zgodę rozłączając się. Oczywiście konsultant tego nie usłyszy... a może usłyszy? W sumie Ty jako konsument nie musisz wiedzieć, tak samo jak ich nie interesuje, że przez pierwsze 5-10sekund połączenia możesz wykonywać inną czynność. Ty od samego początku nagrywasz dyskusje. Następnie przeprowadzasz rozmowę - aby potoczyła się w podobnej tonacji. Wysyłasz do działu PR. Jedyna bariera to taka, jeżeli komunikat o nagrywaniu rozmowy pojawia się przed wybraniem działu to trudno udowodnić, że myślałeś, że ich pracownik to usłyszy - jeżeli jest inaczej - droga wolna -> wszak poinformowałeś ich o nagrywaniu dokładnie w taki sam sposób jak oni Ciebie.
Edytowane przez: "Usunięty5246" cze 1. 2017
262791-C3VDs.jpg262791-FCwMz.jpg
Ktoś mi powie jak to aktywować przez stronę? Pojawia mi się prognoza płatności 144zl na lipiec a na górze cena za pakiet 30zl.. Konsultanci są nic nie warci, przynajmniej na takich trafiłem..
Sąsiad kolegi ciotecznego stryja pyta czy macie namiary na jakieś cebulowe lubrykanty. I że pytanie nie ma związku z tą ofertą.
Jacko1st01/06/2017 22:05

[Obrazek] [Obrazek] Ktoś mi powie jak to aktywować przez stronę? Pojawia mi …[Obrazek] [Obrazek] Ktoś mi powie jak to aktywować przez stronę? Pojawia mi się prognoza płatności 144zl na lipiec a na górze cena za pakiet 30zl.. Konsultanci są nic nie warci, przynajmniej na takich trafiłem..

Wybrałeś opcje +miesiąca? Ile płacisz w tej chwili?
Można aktywować przez stronę, potwierdzam ;-)
mariusz589101/06/2017 22:38

Wybrałeś opcje +miesiąca? Ile płacisz w tej chwili?

65, wybralem poszerz swoją ofertę potem oferta cennikowa i mam multi Man Pack za 30zl / mies
Jacko1stcze 2. 2017

65, wybralem poszerz swoją ofertę potem oferta cennikowa i mam multi Man P …65, wybralem poszerz swoją ofertę potem oferta cennikowa i mam multi Man Pack za 30zl / mies


Nie bierz oferty cennikowej, tylko +miesiąca. Nie mogę Ci wrzucić screena bo ja już aktywowałem ten pakiet i nie jest u mnie widoczny w tych ofertach... Ale kurcze skoro płacisz 65 to dlaczego prognoza na na 144?! Jak nie widzisz opcji +miesiąca to dzwoń na infolinię i poproś o uruchomienia opcji Multi Man Pack w ramach +miesiąca czerwca
namexcze 1. 2017

Według regulaminu, o ile dobrze rozumiem 2 miesiące"Okres Promocji : od d …Według regulaminu, o ile dobrze rozumiem 2 miesiące"Okres Promocji : od dnia aktywacji Promocji do końca miesiąca skorzystania z Promocji + 1 miesiąc"i rezygnacja na 14 dni przed końcem, czyli 15 lipca.Jeśli jest inaczej proszę skorygować.


@namex Według mnie nie obowiązuje to 14 dni / 15 lipca, o którym napisałeś. Warunki promocji stanowią w tym temacie:
"Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z Opcji dodatkowej Multi Man Pack"
Czyli wg mnie wystarczy zrezygnować w dowolnym momencie po włączeniu usługi (w czerwcu lub w lipcu), aby usługa była aktywna do końca lipca (jest to koniec okresu gwarantowanego, zakładając, że aktywacji nie dokonamy z odroczonym terminem)
Jacko1stcze 1. 2017

[Obrazek] [Obrazek] Ktoś mi powie jak to aktywować przez stronę? Pojawia mi …[Obrazek] [Obrazek] Ktoś mi powie jak to aktywować przez stronę? Pojawia mi się prognoza płatności 144zl na lipiec a na górze cena za pakiet 30zl.. Konsultanci są nic nie warci, przynajmniej na takich trafiłem..

Właśnie to jest to o czym pisałem. Tyle ze w moim przypadku nie było prognozy wiec uważałem ze jest to +miesiąca i aktywowalem. Zaskoczenie gdy na maila przyszło aktywowanie płatnej usługi. Reklamacje nic nie dają. Tłumacza się ze konsultant nie wie na co klikasz.
wojciech.zawadzki01/06/2017 21:05

Przed połączeniem gdy będzie "automat gadał" mów razem z nim - że nagry …Przed połączeniem gdy będzie "automat gadał" mów razem z nim - że nagrywasz połączenie i mogą wyrazić zgodę rozłączając się. Oczywiście konsultant tego nie usłyszy... a może usłyszy? W sumie Ty jako konsument nie musisz wiedzieć, tak samo jak ich nie interesuje, że przez pierwsze 5-10sekund połączenia możesz wykonywać inną czynność. Ty od samego początku nagrywasz dyskusje. Następnie przeprowadzasz rozmowę - aby potoczyła się w podobnej tonacji. Wysyłasz do działu PR. Jedyna bariera to taka, jeżeli komunikat o nagrywaniu rozmowy pojawia się przed wybraniem działu to trudno udowodnić, że myślałeś, że ich pracownik to usłyszy - jeżeli jest inaczej - droga wolna -> wszak poinformowałeś ich o nagrywaniu dokładnie w taki sam sposób jak oni Ciebie.

Możesz na pw bardziej wytłumaczyć ta sytuacje? Bo walczę z nimi cały czas i nie chce nawet rozmowy z konsultantem wysłać.
Avatar
Usunięty5246
emswisniacze 3. 2017

Możesz na pw bardziej wytłumaczyć ta sytuacje? Bo walczę z nimi cały czas i …Możesz na pw bardziej wytłumaczyć ta sytuacje? Bo walczę z nimi cały czas i nie chce nawet rozmowy z konsultantem wysłać.


Po prostu zarejestruj rozmowę z której JASNO wynika, że wina leży po ich stronie. Następnie wyślij do działu PR informując, że wejdziesz na ścieżkę prawną, a już na pewno opublikujesz rozmowę na YT. Pospamuj przez chwilę na ich wallu na FB i czekaj na normalne traktowanie
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Usunięty36748. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst