Niestety, ta okazja wygasła 30 czerwca 2017.
816°
Opublikowano 1 czerwca 2017

[18+] Promocja za 0zł na kanały erotyczne w nc+

Awatar użytkownika Usunięty36748
Opublikowane przez
Usunięty36748
Dołączył w 2017
1
0

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:


W ramach promocji „+miesiąca” na czerwiec platforma nc+ udostępnia dla swoich abonentów
12 kanałów Multi Man Pack - bez opłat do końca lipca br. Multi Man Pack to pakiet erotyczno-sportowy nc+
Multi Man Pack zawiera następujące kanały: History, H2, Adventure HD, Sportklub HD, Motowizja, FightBox HD, Zest TV, Hustler HD, Blue Hustler, Redlight HD, Private TV, Dorcel TV oraz serwisy VOD - Zest Go i Hustler SVOD.
youtu.be/N98…RvY
NC+ Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

17 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika oxygene
  oxygene
  Na Dzień Dziecka
 2. Awatar użytkownika Cebula_czy_nie_cebula
  Cebula_czy_nie_cebula
  Sąsiad kolegi ciotecznego stryja pyta czy macie namiary na jakieś cebulowe lubrykanty. I że pytanie nie ma związku z tą ofertą.
 3. Awatar użytkownika Usunięty35243
  Anonymous User
  oxygenecze 1. 2017

  Na Dzień Dziecka
  To na pepperze było by całe grono odbiorców
 4. Awatar użytkownika drozda
  drozda
  uuu chyba ludzie masowo zaczęli wypowiadać umowy żeby nie płacić haraczu na kurwizję (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika SiGi
  SiGi
  z okazją zostałem przegoniony o 10 minut! Plus leci, dobre promo!
 6. Awatar użytkownika namex
  namex
  Według regulaminu, o ile dobrze rozumiem 2 miesiące
  "Okres Promocji : od dnia aktywacji Promocji do końca miesiąca skorzystania z Promocji + 1 miesiąc"

  i rezygnacja na 14 dni przed końcem, czyli 15 lipca.

  Jeśli jest inaczej proszę skorygować.
 7. Awatar użytkownika emswisnia
  emswisnia
  Tylko proszę dobrze pisac podczas pomocy w aktywacji na czacie bo konsultanci złe naprowadzają i później jest problem jeśli wybrało się coś innego. Mnie np zle naprowadził konsultant i wybrałem dodatek do pakietu komfort chociaż pisał ze to jest to. Teraz mecze się z anulowaniem pseudo promocji. Nc+ twierdzi ze byłem świadomy wyboru a konsultant ze się pomylił to się zdaza.
 8. Awatar użytkownika Usunięty5246
  Anonymous User
  emswisnia01/06/2017 20:01

  Tylko proszę dobrze pisac podczas pomocy w aktywacji na czacie bo …Tylko proszę dobrze pisac podczas pomocy w aktywacji na czacie bo konsultanci złe naprowadzają i później jest problem jeśli wybrało się coś innego. Mnie np zle naprowadził konsultant i wybrałem dodatek do pakietu komfort chociaż pisał ze to jest to. Teraz mecze się z anulowaniem pseudo promocji. Nc+ twierdzi ze byłem świadomy wyboru a konsultant ze się pomylił to się zdaza.


  Przed połączeniem gdy będzie "automat gadał" mów razem z nim - że nagrywasz połączenie i mogą wyrazić zgodę rozłączając się. Oczywiście konsultant tego nie usłyszy... a może usłyszy? W sumie Ty jako konsument nie musisz wiedzieć, tak samo jak ich nie interesuje, że przez pierwsze 5-10sekund połączenia możesz wykonywać inną czynność. Ty od samego początku nagrywasz dyskusje. Następnie przeprowadzasz rozmowę - aby potoczyła się w podobnej tonacji. Wysyłasz do działu PR. Jedyna bariera to taka, jeżeli komunikat o nagrywaniu rozmowy pojawia się przed wybraniem działu to trudno udowodnić, że myślałeś, że ich pracownik to usłyszy - jeżeli jest inaczej - droga wolna -> wszak poinformowałeś ich o nagrywaniu dokładnie w taki sam sposób jak oni Ciebie. (Edytowano)
 9. Awatar użytkownika BLIND
  BLIND
  262791-C3VDs.jpg262791-FCwMz.jpg
  Ktoś mi powie jak to aktywować przez stronę? Pojawia mi się prognoza płatności 144zl na lipiec a na górze cena za pakiet 30zl.. Konsultanci są nic nie warci, przynajmniej na takich trafiłem..
 10. Awatar użytkownika mariusz5891
  mariusz5891
  BLIND01/06/2017 22:05

  [Obrazek] [Obrazek] Ktoś mi powie jak to aktywować przez stronę? Pojawia mi …[Obrazek] [Obrazek] Ktoś mi powie jak to aktywować przez stronę? Pojawia mi się prognoza płatności 144zl na lipiec a na górze cena za pakiet 30zl.. Konsultanci są nic nie warci, przynajmniej na takich trafiłem..

  Wybrałeś opcje +miesiąca? Ile płacisz w tej chwili?
 11. Awatar użytkownika Spitchu
  Spitchu
  Można aktywować przez stronę, potwierdzam ;-)
 12. Awatar użytkownika BLIND
  BLIND
  mariusz589101/06/2017 22:38

  Wybrałeś opcje +miesiąca? Ile płacisz w tej chwili?

  65, wybralem poszerz swoją ofertę potem oferta cennikowa i mam multi Man Pack za 30zl / mies
 13. Awatar użytkownika mariusz5891
  mariusz5891
  BLIND02/06/2017 13:18

  65, wybralem poszerz swoją ofertę potem oferta cennikowa i mam multi Man P …65, wybralem poszerz swoją ofertę potem oferta cennikowa i mam multi Man Pack za 30zl / mies


  Nie bierz oferty cennikowej, tylko +miesiąca. Nie mogę Ci wrzucić screena bo ja już aktywowałem ten pakiet i nie jest u mnie widoczny w tych ofertach... Ale kurcze skoro płacisz 65 to dlaczego prognoza na na 144?! Jak nie widzisz opcji +miesiąca to dzwoń na infolinię i poproś o uruchomienia opcji Multi Man Pack w ramach +miesiąca czerwca
 14. Awatar użytkownika tohm
  tohm
  namex01/06/2017 19:21

  Według regulaminu, o ile dobrze rozumiem 2 miesiące"Okres Promocji : od dni …Według regulaminu, o ile dobrze rozumiem 2 miesiące"Okres Promocji : od dnia aktywacji Promocji do końca miesiąca skorzystania z Promocji + 1 miesiąc"i rezygnacja na 14 dni przed końcem, czyli 15 lipca.Jeśli jest inaczej proszę skorygować.


  Według mnie nie obowiązuje to 14 dni / 15 lipca, o którym napisałeś. Warunki promocji stanowią w tym temacie:
  "Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z Opcji dodatkowej Multi Man Pack"
  Czyli wg mnie wystarczy zrezygnować w dowolnym momencie po włączeniu usługi (w czerwcu lub w lipcu), aby usługa była aktywna do końca lipca (jest to koniec okresu gwarantowanego, zakładając, że aktywacji nie dokonamy z odroczonym terminem)
 15. Awatar użytkownika emswisnia
  emswisnia
  BLIND01/06/2017 22:05

  [Obrazek] [Obrazek] Ktoś mi powie jak to aktywować przez stronę? Pojawia mi …[Obrazek] [Obrazek] Ktoś mi powie jak to aktywować przez stronę? Pojawia mi się prognoza płatności 144zl na lipiec a na górze cena za pakiet 30zl.. Konsultanci są nic nie warci, przynajmniej na takich trafiłem..

  Właśnie to jest to o czym pisałem. Tyle ze w moim przypadku nie było prognozy wiec uważałem ze jest to +miesiąca i aktywowalem. Zaskoczenie gdy na maila przyszło aktywowanie płatnej usługi. Reklamacje nic nie dają. Tłumacza się ze konsultant nie wie na co klikasz.
 16. Awatar użytkownika emswisnia
  emswisnia
  wojciech.zawadzki01/06/2017 21:05

  Przed połączeniem gdy będzie "automat gadał" mów razem z nim - że nagry …Przed połączeniem gdy będzie "automat gadał" mów razem z nim - że nagrywasz połączenie i mogą wyrazić zgodę rozłączając się. Oczywiście konsultant tego nie usłyszy... a może usłyszy? W sumie Ty jako konsument nie musisz wiedzieć, tak samo jak ich nie interesuje, że przez pierwsze 5-10sekund połączenia możesz wykonywać inną czynność. Ty od samego początku nagrywasz dyskusje. Następnie przeprowadzasz rozmowę - aby potoczyła się w podobnej tonacji. Wysyłasz do działu PR. Jedyna bariera to taka, jeżeli komunikat o nagrywaniu rozmowy pojawia się przed wybraniem działu to trudno udowodnić, że myślałeś, że ich pracownik to usłyszy - jeżeli jest inaczej - droga wolna -> wszak poinformowałeś ich o nagrywaniu dokładnie w taki sam sposób jak oni Ciebie.

  Możesz na pw bardziej wytłumaczyć ta sytuacje? Bo walczę z nimi cały czas i nie chce nawet rozmowy z konsultantem wysłać.
 17. Awatar użytkownika Usunięty5246
  Anonymous User
  emswisniacze 3. 2017

  Możesz na pw bardziej wytłumaczyć ta sytuacje? Bo walczę z nimi cały czas i …Możesz na pw bardziej wytłumaczyć ta sytuacje? Bo walczę z nimi cały czas i nie chce nawet rozmowy z konsultantem wysłać.


  Po prostu zarejestruj rozmowę z której JASNO wynika, że wina leży po ich stronie. Następnie wyślij do działu PR informując, że wejdziesz na ścieżkę prawną, a już na pewno opublikujesz rozmowę na YT. Pospamuj przez chwilę na ich wallu na FB i czekaj na normalne traktowanie
Awatar użytkownika