Niestety, ta okazja już wygasła
150 zł za założenie Konta Jakie Chcę
124° Zakończono

150 zł za założenie Konta Jakie Chcę

150zł
21
124° Zakończono
150 zł za założenie Konta Jakie Chcę
maj 8. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą na dzień złożenia wniosku konta osobistego w Santander Bank Polska. Posiadanie innych produktów tego banku nie wyklucza z promocji.
Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, akceptując przy tym regulamin promocji oraz wyrażając zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji – chodzi o to, aby Santander mógł poinformować organizatora (firmę eBroker) o spełnieniu przez nas warunków promocji. A jakie one są?

Po pierwsze – po rejestracji konieczne będzie złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę za pomocą wygenerowanego dla nas linku. To bardzo ważne – wnioski pochodzące z innych miejsc w sieci (czy z oddziałów) nie będą brały udziału w promocji!

Istotne też, aby zawnioskować od razu o kartę debetową do konta oraz wyrazić trzy zgody na:

  • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,
  • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowych,
  • kontakt telefoniczny w celu marketingowym.
Wniosek o konto powinniśmy złożyć najpóźniej 30.06.2019, natomiast samą umowę z bankiem zawrzeć do 15.07.2019. Pamiętajmy, że we wniosku musimy podać ten sam adres email, co podczas rejestracji na stronie promocji.

W ciągu miesiąca od otwarcia rachunku powinniśmy zapewnić łączne wpływy na konto na min. 1000 zł oraz wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem.

Organizator promocji powiadomi nas mailowo do 21.08.2019 o zgarnięciu nagrody. Będziemy mieć wtedy 7 dni na uzupełnienie danych do odbioru premii pieniężnej w wysokości 100 zł. Przelew otrzymamy do 31.08.2019, tak samo jak maila (lub SMSa) z numerem karty podarunkowej Biedronka o wartości 50 zł.
Aktualizacje społecznościowe
21 Komentarzy
Bylo
Były inne promocje, ta jest z dnia dzisiejszego.
Outis3 min

Niby czym się różni od te …Niby czym się różni od tego?https://www.pepper.pl/promocje/dla-nowych-kont-150zl-za-wplyw-wynagrodzenia-i-aktywnosc-santander-max-25zlmc-za-rachunki-156716Zgloszone


Różnica jest zasadnicza. Tutaj dostaje się 100zł w gotówce i 50zł do Biedronki za sam fakt założenia konta oraz spełnienie niezbyt wygórowanych warunków. W tamtej promocji dostawało się bonus za przelewanie wynagrodzenia.
Tutaj też dostaniesz bonus jak zapewnisz wplywy na konto.. i na co komu bon do biedry jak pewnie % nie da się za to kupić xD
już lepiej 150brac..
Outis4 min

Tutaj też dostaniesz bonus jak zapewnisz wplywy na konto.. i na co komu …Tutaj też dostaniesz bonus jak zapewnisz wplywy na konto.. i na co komu bon do biedry jak pewnie % nie da się za to kupić xDjuż lepiej 150brac..


Żeby zapewnić wpływy na konto trzeba wykonać pewne czynności. Wypełnić dyspozycję, zanieść do kadr. Nie każdemu się chce. Tutaj tylko zakładasz konto. Poza tym obie promocje można ze sobą połączyć i wyciągnąć 3 stówy z banku!
Zapomniałem dodać, że otwierając konta z polecenia można dostać dodatkowo 80 dych. Więc razem robi się niezła sumka.
Avatar
Usunięty166085
Ciekawe jak potem bank skubie klientów, na czym to sobie odbija.
Pewnie są warunki, opłaty, więc koniec końców bank odbiera tą kasę z nawiązką.
Banki to nie pomocni przyjaciele tylko pijawki na nasze pieniądze
Wystarczy się pilnować, nie dać sobie wcisnąć kredytu lub zbędnego ubezpieczenia i zaraz po odbiorze premii zamknąć konto. Póki co, są jeszcze inne banki na rynku i jest w czym wybierać.
Usunięty16608508/05/2019 13:46

Ciekawe jak potem bank skubie klientów, na czym to sobie odbija. Pewnie są …Ciekawe jak potem bank skubie klientów, na czym to sobie odbija. Pewnie są warunki, opłaty, więc koniec końców bank odbiera tą kasę z nawiązką. Banki to nie pomocni przyjaciele tylko pijawki na nasze pieniądzeTo zależy, jak się korzysta
Uśmiechnięta3 min

To zależy, jak się korzysta


Najlepiej korzystać z głową
mb191925 min

poniżej wszystko opisane, w sumie …poniżej wszystko opisane, w sumie 680złnajlepszekonto.pl/konto-jakie-chce-z-bonusem-150-zl-santander-bank-polskapolecam stronkę, na bierząco promki bankowe i analizynajlepszekonto.pl/ranking-kont-osobistych


*Bieżąco
ebroker daje to samo co ostatnio w mbanku dawał. 100 zł + 50 do biedry + promocje od mbanku dawało łącznie 300 zł. Tutaj też OK.
Tylko korzystać.
Dodatkowo jeżeli w regulaminie nic o tym nie ma to nie brać karty do konta i nie wpadną żadne ew. opłaty za nią.
Edytowane przez: "Tomm" maj 8. 2019
Tomm08/05/2019 15:20

Dodatkowo jeżeli w regulaminie nic o tym nie ma to nie brać karty do konta …Dodatkowo jeżeli w regulaminie nic o tym nie ma to nie brać karty do konta i nie wpadną żadne ew. opłaty za nią.


Kartę trzeba wziąć, bo należy wykonać jedna transakcję kartą, aby spełnić warunek otrzymania premii. Chyba, że ktoś woli blikiem.
zona_moja3 min

Kartę trzeba wziąć, bo należy wykonać jedna transakcję kartą, aby spełnić w …Kartę trzeba wziąć, bo należy wykonać jedna transakcję kartą, aby spełnić warunek otrzymania premii. Chyba, że ktoś woli blikiem.


Nie wczytywałem się właśnie w regulamin to nie wiem. Sam mam tam konto to nie skorzystam ale mam konto bez karty to żadne opłaty nie wpadają, dodatkowo darmowe przelewy błyskawiczne i chwilowo jeszcze dosyć wysokie oprocentowanie 2,7% do 100000 pln.
Szczerze mówiąc banki pana L. dają lepsze oprocentowanie.
"
  • kontakt telefoniczny w celu marketingowym."
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst