Niestety, ta okazja już wygasła
140 zł łatwej premii za założenie eKonta w mBanku
187° Zakończono

140 zł łatwej premii za założenie eKonta w mBanku

57
lip 8.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

140 zł (100 w jednym miesiącu + 40 w drugim) za założenie konta i spełnienie prostych warunków dla nowych klientów (nieposiadających konta od 01.01.2017).

Aby przystąpić do akcji musisz najpóźniej do 09.08.2019złożyć wniosek o eKonto Standard z kartą debetową, a następnie:

Aby dostać 100 zł:

  • Zasil jednorazowo konto kwotą min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta;
  • wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę.
Aby dostać dodatkowe 40 zł wykonaj powyższe czynności w kolejnym miesiącu.

Premia za transakcje zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś warunki promocji. Jeśli w czerwcu zostały spełnione warunki otrzymania 100 zł, to premię otrzymasz do końca czerwca. I analogicznie, jeśli spełnisz warunki dla przyznania 40 zł w lipcu, to premię otrzymasz do końca sierpnia.

Dodatkowo w ramach Promocji możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2,5%, gdy otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele.


Konto oczywiście później możemy zamknąć, ale jeżeli ktoś będzie chciał dalej korzystać to prowadzenie 0 zł, karta 0 zł przy 1 transakcji/ msc. jakiś czas temu była akcja ze 150 zł, jak ktoś przegapił to ma szansę nadrobić, warunki i zasady bardzo proste.
Aktualizacje społecznościowe
MBank OkazjeMBank okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
I co tydzień zmiana regulaminu i cenników ,jestem od 8 lat w Mbanku ,niestety nic dobrego w tej chwili o tym banku nie napiszę ,chociaż nie, aplikacje maja bardzo dobra
Edytowane przez: "swag1991" lip 8.
57 Komentarzy
A pozniej zatancz na jednej nozce i powiedz "kuku"... Zenada.
Definicja nowego klienta:
Przez nowego Klienta, rozumiemy osobę, którą począwszy od 01.01.2017 r. nie była i nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem: 1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 2) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017
I co tydzień zmiana regulaminu i cenników ,jestem od 8 lat w Mbanku ,niestety nic dobrego w tej chwili o tym banku nie napiszę ,chociaż nie, aplikacje maja bardzo dobra
Edytowane przez: "swag1991" lip 8.
Jescze dodam że zakładając w galeriach na wyspach dostajemy jakiegoś power bańka czy innego gówno drona za 5 dysxek
swag199108/07/2019 00:33

I co tydzień zmiana regulaminu i cenników ,jestem od 8 lat w Mbanku , …I co tydzień zmiana regulaminu i cenników ,jestem od 8 lat w Mbanku ,niestety nic dobrego w tej chwili o tym banku nie napiszę ,chociaż nie, aplikacje maja bardzo dobra


jakich ich niemiecki właściciel tonie to tak jest
Nie polecam mbanku, zakładałem w poprzedniej promocji za 150zl i nie chca mi wyplacic 50zl, na wiadomości nie odpisują
Edytowane przez: "Jonnie" lip 8.
swag199108/07/2019 00:33

I co tydzień zmiana regulaminu i cenników ,jestem od 8 lat w Mbanku , …I co tydzień zmiana regulaminu i cenników ,jestem od 8 lat w Mbanku ,niestety nic dobrego w tej chwili o tym banku nie napiszę ,chociaż nie, aplikacje maja bardzo dobra


Potwierdzam.. za chwilę zmiana cennika.. rezygnuje z karty pod koniec lipca. Infolinia i czat bardzo słaby.. jak masz coś więcej niż kasę na koncie i masz problem (np akcje) to motają się i udzielają błędnych odpowiedzi.
Edytowane przez: "www" lip 8.
Też siedzę w tym czymś i coraz mniej jestem zadowolony. Coś polecacie?
Boxster7808/07/2019 01:27

Też siedzę w tym czymś i coraz mniej jestem zadowolony. Coś polecacie?


Zobacz sobie nest bank ...myślę czy tam nie przejść
www08/07/2019 02:56

Zobacz sobie nest bank ...myślę czy tam nie przejść


Nestbank poza tym że jest w pełni darmowy nie ma za wiele plusów. Częste przerwy techniczne, aplikacja słaba, brak możliwości płacenia szybkim przelewem w wielu sklepach online, albo za paczkę inpostu. Jako dodatkowe konto można to przeżyć, jako jedyne, odradzam.
@Kaniowaty dzięki za info.. szukam dalej w takim razie
Edytowane przez: "www" lip 8.
dla mlodych 120 zl i brak wielu prowizjii.....
Boxster7808/07/2019 01:27

Też siedzę w tym czymś i coraz mniej jestem zadowolony. Coś polecacie?Ze swojej strony mogę polecić Millennium. Wszystkie bankomaty za darmo*, brak opłat za kartę*.
* wystarczy wykonać jedną płatność kartą, blikiem w miesiącu oraz mieć sumę wpływów przekraczającą 1000 zł w danym miesiącu. A z tego co kojarzę dla osób 18-26 r.ż tylko płatność kartą/blikiem.


EDIT.


A z poleceniem możesz jeszcze jakieś tam złotówki/bony/bilety/podwyższoną lokatę ugryźć.
Edytowane przez: "aibofobia" lip 8.
Zlikwidowałam konto w banku kilka dni temu po zmianie regulaminu. Po zmianie regulaminu zeby było teraz darmowe trzeba w ciągu miesiąca zapłacić kartą łącznie na 350 zł a nie jak napisałeś 1 płatność kartą.
Popraw opis.
A tak poza tym konto ok. Zakładałam też jak była premia, warunki spelnilam, kasę dostałam. Na duży plus dla tego konta przemawiają liczne stałe promocje - zwrot kilkunastu procent lub kilku złotych za zakupy w konkretnym sklepie i zapłaceniu ich kartą. Np kupowałam na bon prix i przy zakupach za min 100 zł oddali mi 35 zł. Zwroty są na bp czasami, do jakiś mebli, kosmetyków , wycieczek.....
Edytowane przez: "szczypiorek21" lip 8.
szczypiorek2108/07/2019 06:28

Zlikwidowałam konto w banku kilka dni temu po zmianie regulaminu. Po …Zlikwidowałam konto w banku kilka dni temu po zmianie regulaminu. Po zmianie regulaminu zeby było teraz darmowe trzeba w ciągu miesiąca zapłacić kartą łącznie na 350 zł a nie jak napisałeś 1 płatność kartą. Popraw opis.A tak poza tym konto ok. Zakładałam też jak była premia, warunki spelnilam, kasę dostałam. Na duży plus dla tego konta przemawiają liczne stałe promocje - zwrot kilkunastu procent lub kilku złotych za zakupy w konkretnym sklepie i zapłaceniu ich kartą. Np kupowałam na bon prix i przy zakupach za min 100 zł oddali mi 35 zł. Zwroty są na bp czasami, do jakiś mebli, kosmetyków , wycieczek.....


A doczytałaś, że jest związane z tym by ludzie zmienili konta na eKonto osobiste które jest darmowe przy jednej transakcji. Zmiany dotyczą starych produktów banku.
Edytowane przez: "Kostas" lip 8.
Jonnie08/07/2019 00:56

Nie polecam mbanku, zakładałem w poprzedniej promocji za 150zl i nie chca m …Nie polecam mbanku, zakładałem w poprzedniej promocji za 150zl i nie chca mi wyplacic 50zl, na wiadomości nie odpisują


Ja dostałem 140zl
Minus-nie można reklamować gó.. a!
mBank przestaje istnieć jak dobry bank. Nie polecam za coraz durniejsze wymogi żeby konto było za free. Sama okazja z tych tylko OK, bo bywały lepsze nagrody za konto w innych bankach.
Otwierałem konto przy premii 250zł. Obecna premia jak na mBank szału nie robi, lepiej przeczekać. Ostatnio mieli premie 250zl w gotówce+voucher do biedry (50zl).
Dodo_Popo08/07/2019 07:36

mBank przestaje istnieć jak dobry bank. Nie polecam za coraz durniejsze …mBank przestaje istnieć jak dobry bank. Nie polecam za coraz durniejsze wymogi żeby konto było za free. Sama okazja z tych tylko OK, bo bywały lepsze nagrody za konto w innych bankach.


Wymogi są takie same. Jedna płatność kartą, tylko trzeba przekształcić konto w eKonto osobiste.
Dobrze, że bank stara się ujednolicić swoją ofertę. A to, że wprowadza opłaty na inne rodzaje kont, to danie impulsu na przejście na ekonto.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst