529°
Zakończone
12.06 -50% na wszystkie chipsy @żabka
22 Komentarze

E tam, nie chce mi się truć akurat w ten dzień

@majamaja Dzięki, przyda się!

maja może pringlesy?

Chyba nie

Kiedys mieli

Ktoś już był sprawdzić promocje?
Jakieś przykładowe ceny?:)

KenshiCze 12.

Ktoś już był sprawdzić promocje?Jakieś przykładowe ceny?:)



65877-JA1Er.jpgten zestaw chyba jest za 5zł więc wychodzi 1,25szt
toorCze 8.

maja może pringlesy?



u mnie nie było

wasylekCze 12.

[Obrazek] ten zestaw chyba jest za 5zł więc wychodzi 1,25szt u mnie nie było

​nie jest, przynajmniej u mnie, wszystkie chipsletten sprzedawane są oddzielnie, nawet jak są w tym zestawie, jedna paczka kosztuje 1,99zł

Eh szkoda. Po 1.25zł opłacałoby się:)

ja kupiłem cały zestaw za 5zl dziś rano w Zabce

Byłem przed chwilą w kilku zabkach i w żadnej nie można kupić taniej tego zestawu, także nie wiem dlaczego ktoś tu mówi że kupił za 5 zł.

Ja też z ciekawości poszedlem zobaczyć no i wyszedłem bez :P

przegląd informacji:
crunchipsy jak normalnie stoją po 3,50 w promocji idzie wyrwać za 3czkę to na półeczce 5,66 cebula żadna
laysy 150g normalnie np w biedrze po 2,50 , tam blisko 6- niestety nie pamietam dokładnie
chetosy 120g po 1,50-2zl max zawsze kupowałem , w sklepie przywitała mnie cena 3,99

polecam się jednak przejść do biedry/tesco/carrefour bo promocja z tego żadna...

ktoś tak pisze bo tak jest foto

golaz2 godz., 12 min

ktoś tak pisze bo tak jest foto

​Teraz wierzę ale nie byłem pewien bo byłem w kilku zabkach i w każdej ten zestaw nie podlegal promocji.

zazdroszczę takich cen :P chyba odwiedzę jeszcze inną żabkę , ale to chyba mało prawdopodobne żeby dyktowali ceny sobie sami..

odwiedzilem kilka żabek i tylko w dwoch byly chipsletten w 4pak. W jednej zabce nie chcieli mi sprzedac z obnizka bo promocja jest podobno na pojedyncze, a w drugiej zabce normalnie mi sprzedali za 5zl DZIEKI ZA INFO!!!

nie w kazdej zabce i nie wszystkie chipsy za polowe

Nie ma to jak podnieść ceny 2 razy żeby później obniżyć o 50%

A SĄ O SMAKU COTTAGE CHEESE??????????

Wczytałem się w paragon który wstawiono

laysy 140g za 3,- crunchipsy za 2,74 :P paragon chyba specjalnie zrobiony tak żeby utrudnić życie, wszędzie zawsze mają cenę a potem storno obcinają pół.
Tu oczywiście wpisuja pół a potem strono które informuje że już obcięto nie obcinając wcale ( tylko w tym 4paku obcięli )

nie przepadam za żabką , nie powiem , czasem promocje mają spoko ale sprawdzaj ich 3 razy zanim z niej skorzystasz ... a idz pan ....

Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od majamaja. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst