120 zł za założenie konta w BNP Paribas
Zakończono

120 zł za założenie konta w BNP Paribas

8
sty 26. 2016
Nowa promocja w BNP Paribas.
Tym razem premię chce wypłacać BGŻ BNP Paribas, który w ostatnich miesiącach za dużo promocji nie serwował. Teraz można zarobić 120 zł, ale należy się pośpieszyć, bo na premię załapie się tylko pierwsze tysiąc osób.

Zasady promocji "Konto plus premia" są dość proste. Aby zarobić należy:
 • wypełnić formularz zgłoszeniowy(należy to zrobić najpóźniej do 10.02.2016 r., ale jednocześnie musisz pamiętać, że pula wniosków dostępnych w promocji jest ograniczona do tysiąca - po osiągnięciu tej liczby informacja o promocji na dedykowanej stronie nie będzie już wyświetlana). Należy przy tym złożyć wymagane oświadczenia (wszystkie trzy pod polami formularza zgłoszeniowego).
 • złożyć wniosek na stronie promocji oraz zawrzeć umowę i otworzyć konto osobiste iKontoaktywator wraz z kartą płatniczą - należy to uczynić najpóźniej do 15.02.2016 r.
 • w terminie od 1. do 29.02.2016 r. zasilić konto wpływem nie mniejszym niż 1 000 zł (otrzymasz za to premię 60 zł)
 • najpóźniej do 28.02.2016 r. zalogować się na stronie wskazanej przez organizatora celem uzupełnienia danych niezbędnych do wypłaty premii (będzie należało podać m.in. numer rachunku konta otwartego w promocji). Mail z danymi do logowania organizator ma wysłać do 12.02.2016 r.
 • w terminie od 1 do 31.03.2016 r. zasilić konto wpływem nie mniejszym niż 1 000 zł i wykonać płatności kartą na sumę co najmniej 300 zł (za to otrzymasz drugą część premii - kolejne 60 zł)
 • na dzień wypłaty premii posiadać konto i kartę
O przyznaniu nagród organizator promocji, którym jest firma Ad Astra (już od jakiegoś czasu mająca wyłączność na organizację akcji promocyjnych BGŻ BNP Paribas), powiadomi mailowo w terminie do 4.03. i 7.04.2016 r.. Z kolei wypłata premii nastąpi na konto otwarte w promocji najpóźniej do 16.03. i 19.04.2016 r.

Zgodnie z regulaminem promocji, udział w akcji mogą wziąć osoby, które:
"1) nie są stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej oraz otwarcie Konta Osobistego w ramach Promocji; 2) nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w Banku oraz, przed połączeniem BGŻ S.A. i Banku BNP Paribas S.A., nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego zarówno w banku BGŻ S.A. oraz w Banku BNP Paribas S.A."A więc posiadanie iKonta czy jakiegokolwiek innego konta osobistego w BNP Paribas lub BGŻ (z którym BNP Paribas się połączył) oznacza, że teraz promocja nie jest już dla Ciebie.

iKontoaktywator to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w BGŻ BNP Paribas. Główne cechy konta:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy złotówkowe zlecane za pomocą bankowości internetowej
 • 0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach w Polsce
 • 0 zł za posiadanie kart, jeśli w danym miesiącu/okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na sumę min. 300 zł (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 7 zł)
Konto w BGŻ BNP Paribas jest kolejnym rachunkiem, który daje oprocentowanie dla środków na nim zgromadzonych. Jest to stawka 4% w skali roku. Promocja oprocentowania obowiązuje jednak wyłącznie klientów, którzy co najmniej od sześciu miesięcy przed otwarciem konta w promocji nie posiadali konta w banku. Stawka promocyjna obowiązuje przez okres 12 miesięcy od otwarcia konta i jest naliczana wyłącznie dla środków zgromadzonych na koncie do wysokości najwyższego pojedynczego wpływu w danym miesiącu, ale nie więcej niż dla 5 000 zł. Środków nie można więc statycznie utrzymywać z miesiąca na miesiąc, ale należy pamiętać o ich comiesięcznym przelewaniu. Należy również wybrać wyciągi w formie elektronicznej, utrzymywać aktywną kartę oraz nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania przez bank danych osobowych (szczegóły w regulaminiepromocji iKontoaktywator).

Umowę o konto można zawrzeć przelewem weryfikacyjnym z konta posiadanego w innym banku lub podpisując dokumenty, które dostarczy kurier.

Do promocji można przystąpić wyłącznie za pośrednictwem dedykowanej strony:wypełnij formularz zgłoszeniowy.

8 Komentarzy

Czy od uzyskanej kwoty należy uiścić podatek ?

Wyczerpujący opis, a gdzie warunki promocji?

Zasady promocji:

Wypełnij formularz rejestracyjny i kliknij „Zarejestruj się”


Kliknij przycisk „Otwórz konto” i wypełnij wniosek o otwarcie Konta oszczędnościowo-rozliczeniowego z planem taryfowym „Konto Praktyczne”
w promocji „iKontoaktywator” w Banku BGŻ BNP Paribas S.A., a potem aktywnie korzystaj z konta. Możesz otrzymać nawet 120 zł w promocji „Konto plus Premia”.

1. 60 ZŁ za rejestrację w Promocji do dnia 10 lutego 2016 roku i otworzenie konta
osobistego wraz z kartą debetową, uzyskanie dostępu do konta osobistego najpóźniej
do dnia 15 lutego 2016 r. oraz za zasilenie konta osobistego wpływem
w wysokości nie mniejszej niż 1 000 zł w okresie 01 luty 2016 r. - 29 luty 2016 r.

2. 60 ZŁ za zasilenie konta osobistego wpływem
w wysokości nie mniejszej niż 1 000 zł i wykonanie
bezgotówkowych transakcji kartą debetową o łącznej wartości
min. 300 zł w okresie 01 marca 2016 r. - 31 marca 2016 r.

Nagrody zostaną przekazane Laureatom do dnia 16 marca 2016 r. (nagroda za otworzenie konta) oraz do dnia 19 kwietnia 2016 r. (nagroda za aktywne korzystanie).


Pamiętaj! Warunkiem otrzymania nagrody o wartości 120 zł jest spełnienie wszystkich warunków wskazanych w Regulaminie promocji „Konto plus Premia”.

Po pierwsze tylko dla tych którzy nigdy nie mieli konta w BGŻ i BNP Paribas, po drugie tylko dla pierwszego 1000 osób, a po trzecie ta promocja jest lepsza i większa pewność, że będzie się w tym tysiącu osób: groupon.pl/dea…a-3

Autor

@Testuje Ty naprawdę zmień nick na "Krytykuję". Miałem chwilę to wrzuciłem z telefonu bo może kogoś zainteresuje i wykona ten nadludzki wysiłek i kliknie w link. Mam Ci się tłumaczyć???

KonradSty 26.

@Testuje Ty naprawdę zmień nick na "Krytykuję". Miałem chwilę to wrzuciłem z telefonu bo może kogoś zainteresuje i wykona ten nadludzki wysiłek i kliknie w link. Mam Ci się tłumaczyć???


No widzisz, jednak udało się wrzucić całość. Aleś Ty zdolny.
Daj sobie siana z personalnymi wycieczkami.

Autor

@Testuje No widzisz dojechałem do domu i miałem na to czas. To Ty daj sobie spokój z wytykaniem wszystkim wszystkiego i weź się w końcu czymś wykaż bo tylko krytyką się tutaj zajmujesz.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst