Niestety, ta okazja już wygasła
12 Month Xbox Live Gold Membership (Xbox One/360) Brazylia @ CDKeys
1012° Zakończono

12 Month Xbox Live Gold Membership (Xbox One/360) Brazylia @ CDKeys

97,86zł197,99zł-51%CDkeys Okazje
34
1012° Zakończono
12 Month Xbox Live Gold Membership (Xbox One/360) Brazylia @ CDKeys
Zaktualizowano paź 8. 2018 (Opublikowano sie 13. 2018)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacja 1
Kody są ponownie dostępne w promocji!

Aby uzyskać taką cenę musimy skorzystać z 3% rabatu który znajdziemy na Facebooku facebook.com/cdk…996
UWAGA: Działa tylko na kontach BRAZYLIJSKICH Xbox Live

Dzięki

członkowi Xbox LIVE Gold możesz zabrać swój Xbox 360 / Xbox One online,

aby grać w gry Kinect i kontroler z przyjaciółmi, gdziekolwiek się

znajdują. Błyskawicznie oglądaj filmy HD, programy telewizyjne i sport, a dzięki Kinect Twój głos jest pilotem. Nie wiesz, co obejrzeć lub obejrzeć?

Szybko znajduj nowe filmy, piosenki lub gry swoim głosem. Możesz nawet używać telefonu lub tabletu jako drugiego ekranu do kontrolowania i interakcji z tym, co oglądasz. Ponadto możesz teraz przeglądać Internet na telewizorze za pomocą Internet Explorera dla Xboksa. Rozrywka jest bardziej niesamowita dzięki Xbox.


Opis z innego ogłoszenia na Pepperku jak kupić na rynku BRA:
KLIK
Aktualizacje społecznościowe
CDkeys OkazjeCDkeys kody rabatowe
34 Komentarze
Czy jak ustawie adres faktury dodatkowy na Brazylie to kod zadziała czy cos więcej trzeba?
Dobra cena
Edytowane przez: "Matys87" sie 13. 2018
Plusik za opis i cenę
Jak ma się aktywny gold z innego regionu to nie da się na innym kupić.
Dlaczego nikt o tym nie pisze?
po113/08/2018 09:26

Jak ma się aktywny gold z innego regionu to nie da się na innym k …Jak ma się aktywny gold z innego regionu to nie da się na innym kupić.Dlaczego nikt o tym nie pisze?


Kwestia wielokrotnie powtarzana w wielu wcześniejszych okazjach, jeżeli masz aktywnego golda z polski to możesz dokupić jedynie z polski. Kiedy wygaśnie możesz kupić gdziekolwiek chcesz, myślę że większość osób o tym wie, jednak wartałoby dodać taką wzmiankę do opisu
black_guy13/08/2018 09:33

Kwestia wielokrotnie powtarzana w wielu wcześniejszych okazjach, jeżeli m …Kwestia wielokrotnie powtarzana w wielu wcześniejszych okazjach, jeżeli masz aktywnego golda z polski to możesz dokupić jedynie z polski. Kiedy wygaśnie możesz kupić gdziekolwiek chcesz, myślę że większość osób o tym wie, jednak wartałoby dodać taką wzmiankę do opisuNie wiem czy piszesz prawdę miałem godla kupionego w PL , kończył się i była dobra oferta w RU kupiłem i kod wszedł bez problemu.
blejdzik13/08/2018 09:34

Nie wiem czy piszesz prawdę miałem godla kupionego w PL , kończył się i by …Nie wiem czy piszesz prawdę miałem godla kupionego w PL , kończył się i była dobra oferta w RU kupiłem i kod wszedł bez problemu.


Mając golda z polski chciałem następnie dokupić w turcji - nie dało się, trzeba było odczekać do końca golda. Tak samo miałem ostatnio, chciałem dokupić golda z argentyny do tego z turcji - nie zadziałało. Także możliwe, że robię coś nie tak
black_guy13/08/2018 09:38

Mając golda z polski chciałem następnie dokupić w turcji - nie dało się, tr …Mając golda z polski chciałem następnie dokupić w turcji - nie dało się, trzeba było odczekać do końca golda. Tak samo miałem ostatnio, chciałem dokupić golda z argentyny do tego z turcji - nie zadziałało. Także możliwe, że robię coś nie takA masz adresy płatności dodane na te regiony ?? Może to jest powód.
"UWAGA: Działa tylko na kontach BRAZYLIJSKICH Xbox Live" nie wiem jak to rozumieć.
Wystarczy że na chwilę zmienię region w aplikacji xbox na brazylię i tyle ? Będę potem z takim goldem mógł kupować gry w promocyjnych cenach np. z tureckiego sklepu ?
Roswell13/08/2018 10:17

"UWAGA: Działa tylko na kontach BRAZYLIJSKICH Xbox Live" nie wiem jak to …"UWAGA: Działa tylko na kontach BRAZYLIJSKICH Xbox Live" nie wiem jak to rozumieć.Wystarczy że na chwilę zmienię region w aplikacji xbox na brazylię i tyle ? Będę potem z takim goldem mógł kupować gry w promocyjnych cenach np. z tureckiego sklepu ?


Kupujesz gdzie chcesz przez zdrapkę lub VPN, jeśli masz nieaktywnego Golda. Gry kupujesz gdzie chcesz, bo nie ma regionów na XO (Gold i gry to oddzielne produkty). Tyle.
Siemka, opisze mi ktoś jak mam skorzystać z tej oferty?
Mieszkaniesie 13. 2018

Kupujesz gdzie chcesz przez zdrapkę lub VPN, jeśli masz nieaktywnego G …Kupujesz gdzie chcesz przez zdrapkę lub VPN, jeśli masz nieaktywnego Golda. Gry kupujesz gdzie chcesz, bo nie ma regionów na XO (Gold i gry to oddzielne produkty). Tyle.


Ale jak przez zdrapkę albo VPN jak to jest na stronie CDKeys.
Ja rozumiem to tak że kupuję to na stronie cdkeys potem dostaję od nich kod, który wprowadzam w sklepie microsoft po zmienieniu lokalizacji konsoli na brazylie, ale jeśli jest inaczej to proszę o wytłumaczenie.
blejdziksie 13. 2018

A masz adresy płatności dodane na te regiony ?? Może to jest powód.


Na pewno nie jest to powód, bo obecnie mieszkam w 6 różnych krajach według strony microsoft store. Może chodzi o to, że gdy kupujesz kod to zadziała niezależnie od regionu, a gdy kupujesz w konsoli to już nie zadziała, nie wiem tak szczerze
KOD kupiłem i aktywowałem na swoim koncie przy pomocy VPN. Dla jasności dodam że na swoim koncie miałem aktywnego golda do końca 2018 i po realizacji kodu subskrypcja została przedłużona do końca 2019.
DYBUG13/08/2018 12:48

KOD kupiłem i aktywowałem na swoim koncie przy pomocy VPN. Dla jasności do …KOD kupiłem i aktywowałem na swoim koncie przy pomocy VPN. Dla jasności dodam że na swoim koncie miałem aktywnego golda do końca 2018 i po realizacji kodu subskrypcja została przedłużona do końca 2019.


Aktywacja na konsoli czy na kompie?
JagaFan.sie 13. 2018

Aktywacja na konsoli czy na kompie?


Aktywowałem na telefonie normalnie w przeglądarce.
Po zmianie na Brazylie i dodaniu Golda mogę potem wrócić region na Polskę i zostanie aktywny Gold? Będzie tak samo działał?
Grzegorz_Grnysie 17. 2018

Po zmianie na Brazylie i dodaniu Golda mogę potem wrócić region na Polskę i …Po zmianie na Brazylie i dodaniu Golda mogę potem wrócić region na Polskę i zostanie aktywny Gold? Będzie tak samo działał?Nie trzeba zmieniać regionu konta na Brazylię. Wystarczy ustawić VPN na Brazylię i normalnie aktywować kod.
Weszło z komórki godzinę temu. 99zł
13 miesięcy.
krasno_ludek17/08/2018 22:35

Weszło z komórki godzinę temu. 99zł13 miesięcy.Zmieniałeś tylko region w aplikacji ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst